Ranč a terasa pro návštěvníky

a zvířecí hotel

Moderátor: Zaměstnanec

Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Zaměstnanec » ned črc 22, 2012 4:23 pm

Vítejte...
Za hezkého počasí posezení zde, jedna z místních koček vám ráda udělá místo :lol:
Obrázek

Za deště se uklidíme pod střechu:
Obrázek

Nebo dovnitř:
Obrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Kellerman » ned srp 26, 2012 2:20 am

+Dojede tam, trochu zmateně se motá (netuším esi su ve správným tématu, kdyžtak mě přehoď..) a hledá někoho, kdo by mu byl k dispozici+ Haloo?
Jistě, madam.
Uživatelský avatar
Kellerman
Security
 
Příspěvky: 341
Registrován: pát zář 25, 2009 3:08 pm
Bydliště: Tajné

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Zaměstnanec » ned srp 26, 2012 11:21 am

(je tam úplně správně:))

*a z kuchyňky vykoukne místní zaměstnankyně* A dobrý den...*usměje se* Vítejte na ranči...*podá mu ruku a ukáže na pohovku na terase aby se posadil* s čím můžu být nápomocná?*zeptá se na důvod návštěvy*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Kellerman » ned srp 26, 2012 1:18 pm

Dobrý den! +usměje se na ni a potřese jí pravicí, kterou jí asi poměrně víc stiskne, ale hned si to uvědomí, halt zvyk, tak se omluvně usměje+ Já totiž..+kývne k přívěsu za autem+ Nerad bych, aby mi tu v tom horku lekla...

Obrázek

(Teď už vypadá asi veseleji než tady na fotce...)

Prý tady máte ubytovnu pro zvířata? Potřebujeme ustájit koně - dočasně..na neurčito...prý nějak "luxusněji". +podívá se na ni, že to určitě zná co si bohatý paničky vymýšlijou+
Jistě, madam.
Uživatelský avatar
Kellerman
Security
 
Příspěvky: 341
Registrován: pát zář 25, 2009 3:08 pm
Bydliště: Tajné

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Zaměstnanec » pon srp 27, 2012 1:11 pm

(lach, chudák konýsek...)

*ani nemrkne, je zvyklá, trénink u vidlí, ale jeho si změří, že ten stisk má asi odjinud než od hnoje:D* Ehm...jo, přivezl jste nám nájemnici?*koukne na přívěs* ano, to máme...víte co, nejdřív ji pustíme tamhle do ohrady, at se nepeče v tom přívěsu...a pak si promluvíme, co a jak budete vyžadovat..*navrhne a vydá se k přívěsu*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Kellerman » pon srp 27, 2012 11:09 pm

(ona byla týraná, tak proto ten výraz, ale už je v pořádku :Love )

+rači se tváří, že si nevšiml jejího pohledu+ Jo, říkají jí Honey a nemá žádnej rodokmen. +ujasní hned a vytáhne - a dle přání i předá - její papíry od veterináře+ Ale má kompletní prohlídku, očkování a já nevím co. +podá dámě taky klíčky+ Nechám to plně ve vaší režii, já se zvířatama žádný zkušenosti nemám...+de s ní a z uctivé vzdálenosti ji sleduje+
Jistě, madam.
Uživatelský avatar
Kellerman
Security
 
Příspěvky: 341
Registrován: pát zář 25, 2009 3:08 pm
Bydliště: Tajné

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Zaměstnanec » úte srp 28, 2012 12:56 pm

(grr, tak to nesnáším, ne zvířata, ale takový lidi, bohužel jsem viděla dost live, jak se někdy lidi chovak ke koním :/)

*prohlídne papíry a kýve si u toho* je vidět, že se o ni staráte...*otevře přívěs a vleze bokem dovnitř, při tom na konýska mluví, aby se nebála a nechala se vyvést ven*tak jak jste ji tam dostal?*zeptá se, když s klisnou vycouvá ven, sundá bandáže, co měla na cestu, připne si ji a jde s ní k výběhu, kde ji pustí, aby se mohla protáhnout*tak..mi povězte, na co je zvyklá....být ustáh¨jena vevnitř, venku...určitě máte někde i krmný režim...*listuje papírama, které ji prve podal*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Kellerman » úte srp 28, 2012 1:20 pm

(Ho-va-da! :death: )

+z uctivé vzdálenosti dohlíží, jestli kobylka nehodlá madam ušlapat...i když těžko říct, co by s tím tak chtěl dělat...+ Máme na to zkušený lidi..prý. Já ne, +zavrtí rezolutně hlavou+ já ji dostal už takhle komplet s instruktáží jak decentně řídit. +nenápadně si Honey prohlíží, jestli se neodřela cestou, nebo něco, ale jel fakt opatrně+ Je v pořádku?
Zvyklá? no...m...jo! teda ne, přes den ve výběhu a na noc a přes hice ve stáji..takové...malebné..+rukama to tam nějak popisuje+ Krmný režim? +valí oči+ To by tam asi někde mělo být..majitelka na ní nešetřila, prý po tom co si prožila si zaslouží jen to nejlepší. Kobyla, né majitelka. +ušklíbne se, že koně tu luxusně ustajuje a bea trčí v lochu+
Jistě, madam.
Uživatelský avatar
Kellerman
Security
 
Příspěvky: 341
Registrován: pát zář 25, 2009 3:08 pm
Bydliště: Tajné

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Zaměstnanec » stř srp 29, 2012 10:52 am

(jn, a to jsem byla ještě u slušně vedených stájí, kde takového koně odkoupili, aby měl klid. Ale ta práce s ním, o zdraví. Jen to nutný kolem a pryč..když cukr nebo mrkev dát jako mls, tak jen do žlabu a taky pryč, žádný hlazení nic takovýho, jinak jsi byla ze stání vykopána ven. To všechno díky "nadměrnému použití biče a ostruh")

Jo, myslím, že cestu ve zdraví přežila...víííď...*podrbe kobylku, chvíli ji pozoruje ve výběhu, pak koukne na Kellermana* A co vy? nelekáte taky horkem?*uculí se* Vypadáte, že byste taky užil něčeho studeného...*jdou zpátky na terasu, odkud na koníka vidí* Jo, takže v podstatě klasika, ustájíme v boxu a budeme pouštět ven. Hm...je zvyklá na jiné koně? Naše kobylky jsou zvyklé ve stádu....*podívá se na něj* hm..já to omrknu...krmný režim je důležitý, abych věděla, co jí dávat a v jakém poměru. Je spíš chována jako rekreační koník, že?*že moc pracovní zátěž mít nebude*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Kellerman » stř srp 29, 2012 12:52 pm

(No fuj! Chudák! Nejhorší je, že když se týraný zvířata začnou bránit, tak je nechají odstřelit :ss Prasárna. Prvně je člověk zkurví a pak se hrozně diví, že támhle někoho udupe, támhle pokouše..)

Decentně...+souhlasně, že by si dal, sednou si na terasu a nechá si nalít nějaké citronády nebo něčeho a důkladně se napije+ V boxu? nebude tam mít málo místa? +zkoumavě+ Je zvyklá mít pro sebe celou stodolu... Peníz nejsou problém, pokud by se mělo jednat o nějakou investici. Jo, zvyklá je, sice se prý nechá ochotně utlačovat, ale bývá dohromady s ostatníma venku i někdy na noc. Určitě rekreační...spíš rozmazlovaná...popravdě ani nevím, jestli na ní vůbec někdo jezdil od té doby co ju přivedli...
Jistě, madam.
Uživatelský avatar
Kellerman
Security
 
Příspěvky: 341
Registrován: pát zář 25, 2009 3:08 pm
Bydliště: Tajné

Další

Zpět na Jízdárna u Dvou Labutí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron