Kuchyň s jídelním koutem

Moderátor: Styx

Re: Kuchyň s jídelním koutem

Příspěvekod Styx » sob pro 08, 2012 3:31 pm

+jak medvěd ucítí cizího člověka, přestože je to obr, který by je roztrhal levou zadní kdyby chtěl, otočí se a kolébavou chůzí poodejde do dostatečné vzdálenosti od nich a tam se zastaví a pozoruje je+

Jo, grizzly +uculí se+ Trochu plachý. Chodil mi sem celou zimu na zásoby a snad jen díky tomu přežil. Nadělal mi z toho tady kůlničku na dříví +zasměje se+ Potkala jsem ho jednou v létě v lese a dost jsem se vyděsila, ale poznal mě podle pachu a od té doby jsem se ho už nezbavila. Chodí sem občas za mnou a přinese mi ulovenou rybu. Nejspíš se už chystá na zimní spánek a přišel se se mnou rozloučit +vrazí Remusovi do ruky otevřenou hovězí konzervu a začne medvídka lákat k nim+ Chlupáči... pojď si pro dobrotu...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Kuchyň s jídelním koutem

Příspěvekod Remus Lupin » ned pro 09, 2012 2:09 pm

*zírá trochu jak zjara, i když je prosinec, že se takhle grizly z divočiny nechal ochočit, drží konzervu a kouká, co teda méďa bude dělat, i když samozřejmě nepozná podle nehybné chlupaté tváře co si zvíře myslí* no jo, oni jak někde ucítí jídlo...to se pak turisti diví...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Kuchyň s jídelním koutem

Příspěvekod Styx » ned pro 09, 2012 3:37 pm

+grizzly není ochočený ani náhodou, jen občas zabloudí k chatě a přinese tam rybu, možná to dělá instinktivně, jak to nosí třeba samicím, aby je zaujal (huh:D), anebo chytře, zásobuje si sklad na zimu, kdyby se zase nečekaně probudil:)+

To máš pravdu, dostane se všude, potvora. Musela jsem si srub obehnat kouzlem +a medvěd ucítí pochoutku, tak se pomalu vrací na zápraží+ Polož ji na zem a jdeme radši dovnitř. Přece jen je to divoké zvíře, merlinví, co ho napadne +z bezpečné vzdálenosti sledují medvěda, jak s chutí vylizuje konzervu s masem. Ten dojí, ještě chvíli se tam motá a pak se otočí zpátky k lesu a zmizí v křoví+ Tak jak se ti líbil můj společník?

(neukončíme to?)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Kuchyň s jídelním koutem

Příspěvekod Remus Lupin » úte pro 11, 2012 3:25 pm

*opřený o parapet sleduje velké zvíře* no šikula...jak si s tím hezky poradil...musím říct, že tohle jsem teda nečekal...ale moc hezké...aspon tady nejsi sama...neděsí tě ale někdy v noci?*usměje se*

(no asi jo...domluvení jsou, večeři zvládli...:))
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Kuchyň s jídelním koutem

Příspěvekod Styx » úte pro 11, 2012 7:40 pm

Jsem ráda, že sem za mnou občas přijde, necítím se tady tak sama +dojdou zase zpátky do kuchyně+ Myslíš jako jestli se někdy na mně v noci nedobývá? Mám to tady proti vetřelcům zabezpečené. Ale někdy ho slyším potulovat se kolem chaty +obejme ho kolem krku a očka jí svítí jak baterky+ Víš, jak bychom mohli ukončit ten náš slavnostní večer? Hádej... +nečeká na odpověď, chytne ho za ruku a vede si ho po schodech nahoru do ložnice+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Kuchyň s jídelním koutem

Příspěvekod Remus Lupin » stř pro 12, 2012 5:14 pm

*ani nestihne nic vymyslet a se svítícíma očima ju následuje, nenechá se dvakrát pobízet :lol: *
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Kuchyň s jídelním koutem

Příspěvekod Styx » stř pro 12, 2012 5:23 pm

+jak za nimi zapadnou dveře ložnice, po chvíli začne dřevěný srub vrzat až v základech :lol: +

(škoda, že ten zbytek už si musím jen představit, ale vím, že nemáš moc času na psaní)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Kuchyň s jídelním koutem

Příspěvekod Manori » stř pro 12, 2012 5:27 pm

(nj, já ted řeším, jak zarchivovat forum, nedaří se mi instalovat to druhé pro archiv :? )
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Předchozí

Zpět na Srub ve Skalistých horách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron