Okolí srubu

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Okolí srubu

Příspěvekod Remus Lupin » ned dub 22, 2012 2:39 pm

Dům v pohledu z údolí
Obrázek
Pojďme do divočiny
Obrázek
Obrázek
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Remus Lupin » ned dub 22, 2012 2:50 pm

Jarní kvetení ve starém lese
Obrázek
Obrázek
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Remus Lupin » úte dub 24, 2012 5:25 pm

Styx píše:Ono to chce po zimě pořádně uklidit. Taky jsem nedávno byla v tom svém srubu udělat jarní úklid. Ale tam bohužel jaro ještě nedorazilo. Pořád je tam sníh, i když už jen místy. A pěkná zima +rozhlédne se kolem sebe+ Zato tady je opravdu nádherně. Až to přímo láká vyjít si do přírody. To se někdo má... otevře dveře a je v lese +uculí se. Pobaveně sleduje, jak si pejsek důrazně prosazuje pochůzku+ Vidím, že Romulus miluje procházky lesem, jako jeho páníček +hodí pejskovi klacek někam mezi stromy a on se rozeběhne aportovat+ Máš tady v lese nějaké tajné oblíbené místečko? +zavěsí se do Remuse+


Tak to určitě..já mám tu výhodu, že tady celoročně bydlím, tak to není tak hrozné, než když bych to tady měl jen jako chatu...*vykročí s ní přes zahradu do volné přírody* jo, přesně tak...není nad to mít volnou krajinu hned za oknem...*pochvaluje si* Ale občas to chce opravdu vidět i někoho živého, než jen srnky...*usměje se a sehne se pro klacek, co donesl Romulus..ten počká, až ho má na dosah a pak uskočí nazad, aby ho Remus nestihl chytit* dáš ten klacek...*zavrčí na Romuluse zdánlivě výhružně a hbitě po něm chňapne, jako že ho chce chytit...na to psék samozřejmě něčeká a odpeláší dopředu do lesa, tam stojí na cestě a otáčí se, kde jsou* no to víš, že za tebou poběžíme s vyplazenými jazyky...*volá na něj, tak Romulusek chvíli stojí, ščekne, jak se zapomene, tak mu vypadne klace z tlamy, tak ho zas zvedne, a běží jim naproti, Remuse oběhne obloukem a jde se skovat paničce pod sukni:)*vidíš ho, podšívku? Oblíbené...jo, najde se pár, ale někdy stačí zůstat jen u domu...je tady fakt hezky...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Styx » úte dub 24, 2012 9:10 pm

+projde upravenou zahradou a ocitne se přímo v lese+ Je tady opravdu hezky.. a to božské ticho a klid.. a vůně lesa +vychutnává si okolí všemi smysly+ Má to své výhody být tak daleko od civilizace... přesto.. dávej na sebe pozor +zasměje se, jak tam psék dovádivě hopsá+ Ale Romulus se tady taky pěkně vyřádí, to je něco pro něj. Že ti tady plaší lesní zvěř? +pohladí ho po hřbetu, jak se u ní schovává a psék náhle něco zavětří a vyrazí po stopě+ Že by byl dnes k večeři zajíc na smetaně? +uculí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Remus Lupin » stř dub 25, 2012 3:38 pm

Neboj, dávám...myslím, že tady nemůžu ale natrefit na žádné zvíře, které by mi mohlo ublížit...spíš mám problém, abych vůbec nějaké viděl, když si nedám pozor a nejdu po větru...vycítí, že jsem něco víc než člověk...*pokrčí rameny* hm..to nezní zle...ale kdo by ho zabil? Chudáka zajíce...*poznamená a následuje Romuluse*No, plaší...je to takové trdlo ještě...ale i tak, třeba něco uvidíme...*zatváří se povzbudivě*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Styx » stř dub 25, 2012 5:59 pm

Na zvíře v lese možná nenatrefíš... ale na nepřítele dost možná ano. Tys ještě nečetl Veštce? Píšou tam o nějaké poblázněné skupině mudlů, kteří likvidují ty.. jiné. Sám jsi teď řekl, že jsi něco víc než člověk +koukne na něj znepokojeně+ Ale ten hluboký les má své výhody, není snadné tě tady najít +kouká po pejskovi, kam se jim zaběhl+ Kdo by ho zabil? A to se ptá vlk? +rozesměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Remus Lupin » čtv dub 26, 2012 1:18 pm

Jo, něco jsem četl...ale že by měli v hledáčku zrovna samotářského vlkodlaka...spíš mi to přišlo namířené na ty městské tvory, co se pohybují víc mezi lidma...*tak nějak automaticky se rozhlídne* ale tady jsem neviděl nikoho cizího...zatím.*uculí se*no jistě, zas by zbyla práce na vlka, jo?Co už, nebyl by první ani poslední...vrah malým zajíčků ušáčků..*zadeklamuje a mezitím vyjdou na nějakou mýtinu..teda vypadá to jako mýtina, ale když přijdou blíž, tak se dají rozeznat staré náhrobky* ten hřbitov tady, tak daleko od lidí...muselo tady být nějaké osídlení předtím..nebo si schválně drželi své mrtvé od těla...já jsem teda žádného umrlce neviděl...ale je to zvláštní místo..

Obrázek
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Styx » čtv dub 26, 2012 7:46 pm

Přesto se měj na pozoru +požádá ho, i když asi zcela zbytečně+ Snad se ti nepříčí zabít zajíčka.. neříkej mi, že doma jíš jenom zeleninu +zasměje se pobaveně a pak se začne úplně rozplývat, když se před nimi otevře mýtina, plná květin+ Páni... to je nádhera. Tak odtud pochází ta krásná kytice lesních květin od tebe +políbí ho letmo na tvář a pak si povšimne těch náhrobků+ To je opravdu zvláštní místo... pusté hroby, které pohltila vegetace. Vypadá to, že je to tu opuštěné už pěkně dlouho. Kdyby tady byla nějaká vesnice, zůstaly by po ní nějaké stopy. Našel jsi zbytky nějakého osídlení v okolí? +popojde blíž+ Jestlipak jsou na těch kamenech nějaké nápisy... +sehne se k jednomu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Remus Lupin » sob dub 28, 2012 10:10 am

No to nepříčí, vždyť jsme jednoho měli v Indii (teda, byl to zajíc nebo něco podobného, ne?) No jasně, vlkodlak vegetarián...to je ted in, když můžou být upíři vegetariáni...*šklebí se* tak už okopávám zahrádku a budu sadit mrkvičky...*uculí se a v očích mu zasvítí, jak plánuje na tu mrkev spíš lákat pečínky*no..nejenom odtud, kvetou teď úplně všude...je to až neskutečné, takové květinářství v lese...musí to být hřbitov nějaké zaniklé vsi...*taky se sehne a odtrne trs trávy, kámen je ale tak omletý deštěm, že na něm sice jsou patrné stopy písma, ale rozluštit je není jen tak okem možné* přece by lidi dole z vesnice nechodili pohřbívat až sem nahoru...a v okolí se dá narazit do nějakých valů...občas shluk kamenů...možná, že tady opravdu někdy bývalo víc, než jen les...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Styx » sob dub 28, 2012 3:28 pm

+rozesměje se nad tím vlkem vegetariánem+ Až se vrátíme, udělám ti jarní zeleninový salátek. Už se těším, jak se budeš na to tvářit +mrkne na něj+ Hm... to je zajímavé. Možná tvůj dům stojí na starém keltském oppidu. Neptal ses vesničanů, co tady kdysi bývalo? Možná tady bylo nějaké utajené sanatorium, ve kterém dělali pokusy na pacientech a nepovedené případy pohřbívali za jeho zdmi. Netoulají se ti tady duše zemřelých? +uculí se+ Kde se vlastně toulá pes... Romulusi? +rozhlédne se a uprostřed hřbitova uvidí najednou poletovat hlavu, vykukující z vysoké trávy. Romulus k nim přiběhne, položí jim k nohám trofej, zavrtí ocasem a štěkne+ Copak jsi nám to přinesl? +sehne se a v ruce drží lidskou kost+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Další

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron