Okolí srubu

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Bruno Duvenblejt » pon kvě 07, 2012 3:07 pm

+a Bruno utíká lesní stezkou dolů k vesnici, kde má zaparkované auto, občas se ohlédne, jestli ho nepronásledují. Když dojde k lávce přes potok, zahne doleva a přebrodí mělkou vodu proti proudu. Kousek dál od mostu vyjde na břeh a běží, dokud nezahlédne v dálce mezi stromy první domy+
Uživatelský avatar
Bruno Duvenblejt
Člověk
 
Příspěvky: 138
Registrován: ned zář 19, 2010 8:01 pm

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Remus Lupin » pon kvě 07, 2012 5:09 pm

Musí mu někdo pomáhat...jinak by se takhle mudla nedostal přestě tam, kde potřebuje...*Romulus sviští po stezce, funí jak vysavač, občas trochu zpomalí, jak si očichá něco pořádněji až jsou skoro u vsi..u lávky zahne doleva a na břehu potoka se rozštěká* á sakra...*uleví si* není úplně blbý...ztratili jsme stopu...no nic...* vyjde zpátky k lávce* můžem to zkusit neslepo, nebo jestli na druhé straně najde Romulus pokračování stopy, ale ztrácíme hodně času...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Styx » pon kvě 07, 2012 6:15 pm

Napadá mě jen jedna osoba, která by mu mohla pomáhat dostat se všude +přidá do kroku, aby Romulusovi vůbec stačila. Zastaví se až na břehu potoka+ Vyzná se, mizera jeden... asi nejsme první, před kým musel utíkat +ušklíbne se+ Máš dobrého stopaře +pohladí pejska a dá mu za odměnu nějaký pamlsek, které nosí pořád po kapsách, když jde za Remusem+ Já bych ho nechala být. Ať si běží. Potrestali jsme ho už dost +kývne s úsměvem na kus utržené látky a pak si začne prohlížet foťák+ Myslím, že to nebude žádná levná věcička +uculí se a natáhne k němu ruku+ Vrátíme se?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Remus Lupin » stř kvě 09, 2012 11:00 am

*nespokojeně hledí směrem k vesnici, skoro jako by ho mohl cítit* máš pravdu...jdeme...radši...kdyby se mi dostal do ruk, asi zapomenu, že jsem hodný dlak...*zavrčí si pod vousy a přivolá peska* to doufám, hlavně aby mu někdo zas poupravil fazonu, si asi moc myslí, že mu tohle šmírování bude procházet...*koukne na foťák*to ne...ani nechci vědět, co všecko nafotil...a koho...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Styx » stř kvě 09, 2012 12:31 pm

(hodný vlkodlak :lol: :Love )

Neboj se, jednou na něj taky dojde... a myslím, že se mu to líbit nebude, šmírákovi jednomu +taky si zahudrá a začne v ruce obracet foťák+ Hm... asi tady bude spousta velice osobních záběrů... včetně těch našich +chvíli si hraje s digitální zrcadlovkou a kroutí hlavou nad těmi mudlovskými vymoženostmi. Pak ji odhodí, jako by to byl kus kamene a namíří na něj hůlku+ To už se nikdy nedozvíme. Incendio +fotoaparátem projede kouzlo, vzplane a o vteřinu později po něm zůstane jenom stopa ve spálené trávě+ Jsem zvědavá, jestli mu Storm platí dost, aby si mohl koupit nový +ušklíbne se škodolibě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Remus Lupin » stř kvě 09, 2012 4:15 pm

(oxymoron trošku no:D)

Spíš byla...*pozoruje škodolibě plamen a pak jen očouzenou trávu* Myslím, že to asi zjistíme...ale radost mít nebude, o tom žádná...*natáhne k ní ruku* asi se vrátíme, nachodili jsme toho docela dost...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Styx » stř kvě 09, 2012 6:27 pm

+pustí z hlavy Bruna a už se zase věnuje jenom Remusovi+ Máš pravdu, nesmíme to s tou první jarní procházkou v přírodě přehánět, abychom se nepředávkovali lesním vzduchem +chytne ho za ruku a pomalu vyrazí do kopce a po chvíli dojdou ke srubu+ Nějak mě ten pobyt na čerstvém vzduchu zmohl. Ale byla to nádherná procházka.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Remus Lupin » čtv kvě 10, 2012 10:29 am

Totedy, nevím jak by se takové předávkování léčilo....aby zas nebyla návštěva Munga....*rozesměje se a jdou zpátky*no, vida, ani důmmi nelehl popelem za tu dobu, vlastně docela vydařený den...*uculí se* díky, že jsi přišla, bylo to moc krásné odpoledne...*vtiskne si ji do náruče a políbí*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Styx » čtv kvě 10, 2012 5:54 pm

To by s Fabienem asi už rovnou šlehlo, kdyby mě tam zas uviděl +rozesměje se+ No jak... asi bychom nám místo kyslíkového přístroje dali inhalovat znečištěný městský vzduch +culí se+ Byl to opravdu nádherný den. Děkuji za něj +obejme ho kolem krku a políbí+ Budu už muset jít. Mám na Orlíku hosta ze severu... chce jít hledat nějaké hroby.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Okolí srubu

Příspěvekod Remus Lupin » čtv kvě 10, 2012 7:55 pm

hm...Hledat hroby? Nechce přijít sem, mám jich tady dost...*uculí se* někdo zajímavý? A důvěryhodný? *jak si hned vzápětí o ní začne dělat starosti*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron