Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » čtv srp 16, 2012 1:10 pm

To si myslím, že mi k tobě moc nejde...*uculí se* hm..to vidím...*pohladí ji po tváři a sesune se s ní na pohovku* povídej, jaké to bylo?*ptá se ze zájmem, nic netuše*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » čtv srp 16, 2012 4:55 pm

+přivine se k němu, po tak náročné výpravě touží po bezpečí Remusovy náruče+ No... bylo to trochu nebezpečné... trochu dobrodružné... a hodně zajímavé... a to jsem ani nevytáhla paty z panství Eagle Rock. Netušila jsem, jací všemožní kouzelní tvorové se prohánějí na mých pozemcích +zasměje se, nerozebírá to detailně, aby Remuse z toho nekleplo, kdyby věděl, v jakém byla ne jednou velkém nebezpečí+ Mohyly jsme nakonec našli. V Temném lese +blýskne po něm pohledem, očekávaje, co jí na to řekne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pát srp 17, 2012 12:35 pm

*pevně ji obejme a poslouchá* To se nezdá, co všechno můžeš zažít na vlastním pozemku...i když ty tvé jsou docela rozsáhlé....Temný les?*povytáhne obočí* to je zvláštní místo pro...hroby. To nemohlo být jen tak, vzhledem k tomu, co všechno v tom lese pobíhá...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pát srp 17, 2012 4:03 pm

Právě Temný les je přímo ideální místo, které se může stát člověku hrobem +střelí po něm očima, ale hned zase uhne pohledem, aby to náhodou nechtěl vysvětlit+ Měl by mít ale sebou někoho, kdo pohřbí jeho mrtvolu, než ji Temný les ohlodá na kost +pomalu sbírá odvahu k tomu, proč sem přišla, nechce to zbytečně odkládat+ Remusi... +začne nakonec opatrně+ ...slyšel jsi už určitě o kouzlu, které dočasně promění do původní lidské podoby například zvěromága ve zvířecí formě, nebo kouzelníka pod vlivem mnoholičného lektvaru +na chvíli se odmlčí, jak hledá slova, která by aspoň trochu zmírnila děsivost jejích dalších slov+ Stala se mi taková... nehoda. O úplňkové noci zaútočil na mně v Temném lese vlkodlak +neodváží se mu podívat do očí+ Stihla jsem ho ještě proměnit v člověka, než mě... pokousal +poslední slovo téměř zašeptá+ Ale neboj se, jsem v pořádku +rychle ho ujistí, ale sama si tím není jistá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » sob srp 18, 2012 5:57 pm

*jak ji tak poslouchá, tak se mu mezi obočím dělá ustaraná vráska*jo, o tom kouzlu vím...*přikývne a v duchu už si říká, co to bude, ale to, co nakonec uslyší, by ho nenapadlo ani v té nejhorší noční můře* Cože?*vydechne a chvíli není mocný slova* To přece..ne, řekni, že si ze mě děláš jen nehezkou legraci...*podívá se na ni ostře, ale když vidí její tvář, tak mu dojde, že to, co mu říká je pravda* no to ne...to ne!*vyskočí ze sofa, jako by jeho samotného něco kouslo do nohy* Jak je tohle možné?! Nehoda...to určitě...to není nehoda, když tě napadne...to je prostě útok....Vždyt jsi tam nešla sama...*to už si nadává, že měl jít s ní, pak mu dojde, že by jí byl platný, při úplňku, při tom mu dojde ještě jedna věc* proč jsi nepřišla hned? Existují lektvary, které by alespon zmenšily šanci, že-*radši to ani nevysloví nahlas, opře se o parapet okna* Jestli se mi ten vlkodlak dostane pod ruku...*zavrčí si pro sebe a promne si spánky, pak se nadechne, ztichne na chvíli, vrátí se k ní a klekne si před ní a v kleku ji obejme* to nemůžeš vědět...bohužel, je sice skvělé, že se ti povedlo ho na chvíli proměnit, ale my vlkodlaci...o úplňku jsme prostě nakažliví. Strašně rád bych ti řekl, že to bude v pořádku, že se ti nic nemůže stát...kdybych věděl cokoliv, co by ti ted mohlo pomoct, tak to udělám, ale...nic takového není*dívá se na ni smutně, ve výrazu obličeje zkroušenou bezmoc* řekni mi aspon, jak se to stalo...pokousal tě do krve? Kde?*sjede si ju pohledem, ve snaze vymyslet aspon něco, čím by tu katastrofu mohl odvrátit* je tady šance, že pokud opravdu byl v té době plně člověkem, tak opravdu budeš v pořádku...*snaží se o nějaký optimismus*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned srp 19, 2012 12:41 am

(prý: v duchu už si říká, co to bude... :smich: jak už chudák automaticky čeká nějaký průser :lol: :Love )

+zavrtí smutně hlavou+ Nikdy bych si z tebe neudělala takhle drsnou legraci +čímž potvrdí, že se to skutečně stalo+ Můj společník dělal co mohl. Odehnal vlkodlaka a ošetřil mi ránu nějakými bylinkami. Netuším, co toho vlkodlaka proti mně tak popudilo +aby si nemyslel, že ho nějak schválně dráždila+ Přišla jsem hned, jak to bylo možné. Stalo se to teprve včera a tys byl přece těsně po proměně +vysvětlí mu, proč až dnes a pak ho už jen provinile pozoruje jak ho to vzalo a sedí tiše jako pěna, ani nedutá. Když si k ní Remus klekne, obejme ho a opře čelo o jeho rameno+ Promiň... promiň... přidělávám ti jen starosti +šeptá mu do ucha omluvu a je jí hrozně. Hůř tím, že ho do toho zatáhla, než co se jí vlastně stalo+ Jak se to stalo? Prostě se najednou na louce, nedlouho před svítáním, vynořil za mými zády. Chvíli mě jen pozoroval a zlověstně vrčel. Pak najednou... skočil +přestože to bere statečně, zachvěje se mu v objetí při vzpomínce, jak stála tváří v tvář tomu monstru+ Stačila jsem ho ještě proměnit, než mě kousl +vymaní se jemně z jeho náruče, vyhrne si rukáv a odhalí ovázanou ránu+ Bohužel... do krve +špitne téměř omluvně, sundá obvaz a ukáže mu čerstvou ránu na levém rameni+ To víš, že budu v pořádku +pohladí ho povzbudivě po tváři+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned srp 19, 2012 2:56 pm

(no jo, už je zvyklý, chudák :lol: )

Bylinkami? Jakými bylinkami, to je ten tvůj známý lékouzelník nebo tak?*zamyslí se, zatímco si prohlíží ránu, čelisti pevně stisknuté, takže mu z tváře vystupují kosti* každopádně očištěním nemohl nic pokazit...*povzdychne si* tady přece vůbec nejde o mě...sama si viděla, jak to vypadá, být vlkodlakem.*zavrtí hlavou* museli jste mu vejít na území, ve kterém se normálně pohybuje...a viděl ve vás hrozbu, což v podstatě je jen malý díl...bez lektvaru to znamená být krvelačná bestie bez myšlení, vědomí toho, co děláš...nepotřeboval nějaké extra důvody. *jemně ji pohladí po zraněné ruce a znovu ji jí zaváže* přesně kvůli tomu jsem nikdy nechtěl, abys byla u mé přeměny...z obavy, že bych ti mohl omylem ublížit. Ani lektvar není stoprocentní. A stejně...taky doufám, že to bude v pořádku, ale je třeba si připustit i tu druhou možnost. A jak to bude, zjistíme až další měsíc. Teprv další úplněk ukáže, jestli to kouzlo stačilo, nebo ne.*sedne si zase vedle ní a podívá se jí do tváře* Bylo by dobré, kdybys o úplňku byla pod dohledem...kdyby mělo dojít na nejhorší, a že první proměna je nejhorší, bude lépe, když nebudeš moct se volně pohybovat... Když k ní nedojde, bude to pro tebe znamenat jen jednu nepříjemnou noc pod zámkem...jestli ano, může to zachránit několik životů.
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned srp 19, 2012 5:26 pm

+dívá se mu zkoumavě do tváře, zatímco on si prohlíží její zranění a cítí vůči němu výčitky+ Než jsi mě poznal, musel jsi mít docela nudný život, že? +usměje se posmutněle, aby to trošku zlehčila+ Drželi jsme se mimo les - kdo by taky měl odvahu o úplňku vstoupit do lesa – ale jeho teritorium asi zahrnovalo větší rozlohu. Vůbec mě nenapadlo, že by nám něco hrozilo mimo les +pokrčí rameny, to má poučení pro příště+ To bude hodně dlouhé čekání... na ten další úplněk +povzdechne si a pak si se zavřenýma očima vyslechne jeho návrh. Ve tváři se jí zračí, jaký vnitřní boj svádí. Jakoby si až teď naplno uvědomovala, co jí hrozí. Přesto to nese statečně+ Jak to myslíš... pod zámkem... chci to vědět... potřebuji to vědět +pohlédne na něj a oči se jí lesknou+ První proměna že je nejhorší? +trhavě se nadechne+ Budeš se mnou, kdyby...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pon srp 20, 2012 5:42 pm

Ani ne...dobrodrůžo si mě vyhledává i proti mé vůli...asi to mám souzené..*pousměje se* myslím tím, že bychom využili podzemní cely v Beastu. Sám tam občas...zůstávám, když mě úplněk chytne na Příčné. Jsou dělané tak, aby z nich nic nadpřirozeného nemohlo odejít. *důrazně se na ni podívá*ani na okamžik nemysli, že bys tomu čelila sama někde...budu tam s tebou, nenechal bych tě někde v podzemí samotnou. *stiskne ji ruku* ano..hlavně proto, že nevíš do čeho jdeš.
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon srp 20, 2012 8:18 pm

Celu... +opakuje zamyšleně a představuje si sebe zamčenou v nějaké kleci, její nejhorší noční můra+ Dobře +přikývne nakonec souhlasně+ Udělám všechno, co mi řekneš. Věřím ti. Ty musíš nejlíp vědět, jak se chovat, když to... přijde +obejme ho kolem krku+ Jsem ráda, že budeš v tu chvíli se mnou +šeptne vděčně+ I když nevím, jestli tě budu vůbec vnímat, pokud se skutečně... proměním +zvedne hlavu a podívá se mu do očí+ Bolí to moc? +potřebuje to vědět, aby se mohla na to připravit. Pak se jí oči rozšíří zděšením+ A co když zůstanu v lidské podobě? Uvidím tě při proměně... +hlas se jí zadrhne v krku+ Nesnesu pohled na to, jak trpíš.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron