Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » úte srp 21, 2012 11:02 am

Není to Hilton, ale ono je to stejně jedno..v takové situaci...a čím mín toho kolem je, tím líp.*přitiskne si ji k sobě a lehce ji hladí po vlasech* no..to asi ne, i když netuším, jak to vlastně působí..nikdy jsem neměl kolem sebe vlkodlaka, se kterým bych měl dobrý vztah.*podívá se na ni dolů, chvíli váhá, ale pak odpoví po pravdě* Ano. Hodně.*nechce jí nic zatajovat* to je problém...ty možná zůstaneš takhle, ale já to mám jisté...*přikývne smutně, chvíli přemýšlí*vím, že je to hrozné, ale...možná je to zlé i pro něco dobré...myslím, že potřebuješ skutečně přijmout to, čím jsem...i když to není pěkné a bolí to jako čert..obě strany, jen každou jinak*podívá se na ni*nikdy bych tě do toho nenutil, aby ses dívala...na druhou stranu...*povzdechne si* by to mohlo i prospět, našemu vztahu, i když to bude velká zkouška...ale přece miluješ výzvy, ne?*pokusí se to trochu odlehčit* ale pokud nechceš, můžeme cely upravit tak, abys mě pak už neviděla ani neslyšela...po zbytek noci to bude tak, jako bys tam byla sama.*navrhne ji ústupovou možnost*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » úte srp 21, 2012 6:11 pm

+stiskne pevně rty, když jí řekne, že proměna hodně bolí, má ještě dost času se na to připravit+ Přemýšlíš lidsky, když si vezmeš vlkodlačí lektvar? Chci říct... budeš si ve vlkodlačí podobě uvědomovat, jestli jsem se proměnila nebo ne? +jestli se to dozví hned, nebo až příští ráno+ Ne, ne... nechci být sama +odmítne rázně oddělené klece+ Chci, abys byl u toho se mnou. Pokud se proměním, budu tě potřebovat. A pokud ne... +zadívá se mu hluboko do očí+ ...pak stanu statečně tváří v tvář tvé proměně ve vlkodlaka +pohladí ho něžně po tváři, aby ho ujistila, že pro něj udělá cokoliv+ Myslím, že nadešel čas, abych tě poznala i po té temnější stránce. Jsem na to připravena.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » čtv srp 23, 2012 12:43 pm

*přikývne* jo, měl bych si to uvědomovat...s lektvarem ti zůstane alespoň část tvého já..dokážeš pak bestii v sobě kontrolovat. *dlouho se na ni dívá mlčky* dobře. tak to tak uděláme.*po tváři mu přeběhne slabý úsměv* myslím, že to zvládneš...natolik tě znám.Ale i tak..děkuji, že to uděláš.*políbí ji jemně, ale důrazně*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » čtv srp 23, 2012 8:33 pm

To je dobře... aspoň budu vědět, že jsi pořád se mnou +přivine se k němu blíž a vychutná si jeho polibek, poté na něj pohlédne trochu udiveně+ Nemáš mi přece zač děkovat. Vlastně už delší dobu se odhodlávám k tomu být s tebou o úplňkové noci. Poznat na vlastní oči, co prožíváš a vžít se do tvých pocitů. Hm... teď budu mít příležitost poznat to možná i na vlastní kůži. Ale když to zvládáš ty, zvládnu to taky +pousměje se a pak jakoby si na něco vzpomněla+ Ta výprava do Afriky... na kdy jsi ji naplánoval? Před nebo až po tom úplňku?

(to mě taky zajímá, co uděláme dřív:))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pát srp 24, 2012 7:36 pm

To budu...*přikývne a zamyslí se* hm..spíš bychom asi měli počkat, co bude a až pak se vypravit. Přece jen, v přírodě na tebe mohou zvířata reagovat trochu jinak, když jsi vlkodlak, tak by bylo vhodné vědět, do čeho jdeme...posunu termín, aby nám to vyšlo i s rezervou*rozhodne se*

(radši takhle, už jen proto, že jsem mezitím dělala zálohy a nevím, kam jsem vrzla obrázky k Africe :roll: :zed: )
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pát srp 24, 2012 9:47 pm

(tak až je najdeš... času dost ;) )

Vidíš, to mě nenapadlo... pozorovat chování zvířat. Podle toho by se dalo možná i poznat, jestli svými zvířecími instinkty ucítí ve mně vlka. Máš s tím nějaké zkušenosti? +pak s neskrývanou úlevou přikývne+ Dobře, přesuneme to až po úplňku, to už budeme vědět víc. Stejně bych si to asi moc neužila, pořád bych myslela na to, co mě čeká. Takhle to alespoň budu mít už za sebou +políbí ho a pomalu se zvedne k odchodu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » sob srp 25, 2012 12:01 pm

No ted ti to nijak výrazně nepomůže...poprvé se v tobě vlk probudí až o prvním úplňku, do té doby by zvíře mohlo, ale nemuselo poznat, že je něco špatně...teprve až bude proměna kompletní, tak pak...takže ani tím si nepomůžeme..mohli by prostě reagovat jen na tvůj stres, ucítí, že je něco špatně, ale co konkrétně...*zavrtí hlavou* A právě, měla bys na mysli pořád jen to jediné...*přikývne a zvedne se, aby ji vyprovodil*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » sob srp 25, 2012 4:56 pm

+přikyvuje, věří všemu, co jí říká, přece jen má Remus letité zkušenosti s lykantropií+ Půjdu... musím se dát do pořádku +ovine mu paže kolem krku a něžně ho políbí na rozloučenou+ Den před úplňkem přijdu za tebou do Beast C. +usměje se na něj, i když se jí odráží v očích plno starostí a pak se přemístí domů+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » sob srp 25, 2012 6:52 pm

Dobře...budu tě čekat a všechno potřebné připravím...*stojí ve dveřích ještě dlouho po té, co se ona přemístí...kouká na hory a přemýšlí...nakonec se otočí a jde dělat Romulusovi večeři*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » úte lis 06, 2012 9:24 am

+přemístí se ke srubu a chvíli otálí venku. Přece jen se uvidí s Remusem poprvé od té noci a netuší, jak se s tím už stačil vyrovnat. Nakonec zaklepe na dveře, stejně ji už Romulus ohlásil zevnitř zuřivým štěkotem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron