Jídelna

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Jídelna

Příspěvekod Remus Lupin » pon pro 27, 2010 11:06 am

Hm..změna je život..ale třeba nebudeš muset si hrát na popelku celý večer...a neboj, nic, co by vážilo zase tunu tam není..*zamrká a nabídne jí nějaké to nakrájené masko a tak* prosím, dle chuti...*ukáže k mísám se zeleninou a podobně* tak..když máme podobnou chuť na víno dneska..tak by mohl vyjít i ten zbytek...všechno v podstatě je místní, takže se nemusíš bát nějaký chemických mudlovských hrůz...*mrkne na ni a taky si nabere*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Jídelna

Příspěvekod Styx » pon pro 27, 2010 11:31 am

+vezme si na talířek to lákavě vypadající masko, přidá zeleninku a pustí se do toho+ Hm, je to opravdu výborné +pochvaluje si+ Docela jsem se celou dobu bála, co mi to připravíš za "specialitu", jak jsi mi pořád vyhrožoval +zasměje se a ukrojí si další kousek+ Tohle byl ale opravdu výborný nápad. Jestli jsi to připravoval ty a ne některá z těch tvých známých vesničanek +uculí se+ tak jsi opravdu skvělý kuchař +vloží si další sousto do pusy a labužnicky jej vychutnává+ To se teprve uvidí, jestli si dnes trefíme do chutí ve všem +mrkne na něj šibalsky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Jídelna

Příspěvekod Remus Lupin » pon pro 27, 2010 12:33 pm

*směje se* tak..váhal jsem, váhal..ale přece jen jsem ustoupil od různých tradičních místních specialit..to by asi nebylo nejlepší...a zrovna na vánoce si kazit žaludek...*mávne rukou* ale neboj, ono mě možná ještě něco popadne...*uculí se a pořádá svůj kus masa* ach..jsem prozrazen...to víš, seběhlo se půl vesnice a ted je mám všechny schované ve skříni...*cuknou mu koutky* ne...péct opravdu nevládnu...ale maso ještě upéct zvládnu...ale zas nemysli si, že to šlo až tak všechno hladce...*přizná* zas tak zběhlý v kuchyni nejsem...*přimhouří s úsměvem oči* no to jsem sám zvědav...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Jídelna

Příspěvekod Styx » pon pro 27, 2010 1:33 pm

Radši ani nechci vědět, jaké jsou ty místní speciality a od čeho jsem to byla uchráněna +pokrčí se smíchem nos+ Tak ty skrýváš přede mnou nějaké kostlivce ve skříni? +krčí čelo, ale nedokáže se tvářit vážně, na rtech jí hraje úsměv+ To ti věřím, vaření není zase tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. O to víc jsi mě překvapil, žes to tak skvěle zvládl +pochutnává si na dalším soustu+ Kde ses naučil tak výborně vařit? Nebo že bys používal kouzla? +uculí se a napije se trochu vína. Pak se na něj na chvilku zadívá+ Jsem moc ráda, že jsme na Vánoce spolu +ztiší trochu hlas+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Jídelna

Příspěvekod Remus Lupin » pon pro 27, 2010 3:45 pm

no, to nechtěj...místní mudlové jsou tak trochu šílenci...*uchechtne se* kostry doufám ještě ne...ty by byly dobré tak akorát pro Remuluse..*uculí se*no...mnoho pokusů a omylů..ono to nakonec výjde po nějaké době, jak má a pak už jeden ví...a některé..kouzla jsou šikovná...ale spíš technického rázu, jakože nenechat vychladnout a podobně...Molly Weasleyová nejsem...*mrkne na ni* já taky..*natáhne se a pohladí ji po ruce*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Jídelna

Příspěvekod Styx » pon pro 27, 2010 4:44 pm

To ses opravdu učil vařit sám podle kuchařky? Nepomáhala ti náhodou celá četa skřítků kuchařů? +zažertuje trošku+ Nicméně, ta dnešní večeře se ti povedla. Nejenom, že lákavě vypadá, ale i výtečně chutná. Až bude příště kategorie „Nejlepší kuchař“, určitě tě nominuji +dojí a zatváří se spokojeně, složí příbor vedle talíře a utře si rty do ubrousku+ Jsem moc ráda, že tě mám +stiskne mu ruku, kterou ji pohladil+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Jídelna

Příspěvekod Remus Lupin » pon pro 27, 2010 5:10 pm

tak úplně sám taky ne...prostě podle situace...jsem učenlivý, docela...*mrkne na ni a taky dojí poslední kousek* jen aby mě pak spíš ostatní nezačali nenávidět, jak budu vyhrávat každou kategorii...*rozesměje se* hm...tak, co bys řekla, že bychom se s něčím sladkým a zbytkem vína přesunuli mrknout, co ti z těch oříšků v dekoltu vypadne?*zasvítí mu v očích, jak mu neušlo, kam si oříšky vrzla*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Jídelna

Příspěvekod Styx » pon pro 27, 2010 5:46 pm

+pohladí ho+ Prosím tě, tebe přece nejde nenávidět. Ale mohli by se najít lidi, co by ti záviděli +dopije pomalu svou sklenku+ No výborně, už se opravdu nemohu dočkat, celou dobu sedím jak na trní +nadšeně přijme jeho návrh. Zvedne se od stolu a následuje Remuse+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Předchozí

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron