Jídelna

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Jídelna

Příspěvekod Remus Lupin » ned lis 22, 2009 9:51 pm

Jídelna vedle obývacího pokoje

ObrázekObrázek
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Jídelna

Příspěvekod Remus Lupin » čtv zář 09, 2010 7:51 pm

Obrázek
*už nějakou dobu se z vedlejší kuchyně ozývají zajímavé zvuky, line se vůně a občas taky nadávka..Remulus sedí na prahu, čenich nahoru a nasává, ale nechce se k Remusovi moc přibližovat, přece jen je ozbrojen pánví*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Jídelna

Příspěvekod Remus Lupin » ned pro 26, 2010 3:00 pm

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

*trocha výzdoby na stole a nějaké ty chuťky *
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Jídelna

Příspěvekod Styx » ned pro 26, 2010 3:28 pm

(ještě máš jeden příspěvek v obyváku;))
+vejde do jídelny, s Remulusem v patách a už ve dveřích ji zarazí líbivá vůně. Zavře na chvilku oči a zhluboka se nadechne+ Tady to ale nádherně voní +přistoupí ke stolu a koukne po těch dobrotách+ Och, Remusi... to vypadá nádherně +je tím velice mile překvapená a dojatá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Jídelna

Příspěvekod Remus Lupin » ned pro 26, 2010 3:48 pm

Styx píše:Ach jo, a já myslela, že je to jen kvůli mně +povzdechne si a tváří se zklamaně, očička jí ale prozrazují, že dobře ví, jak to je+ No jo, benjamínek, to se asi dámy předháněly v hlasování, abys vyhrál zrovna ty +mrkne+ Pro mne bys byl benjamínkem, i kdybys to nevyhrál +něžně ho políbí+ Fajn, beru tě za slovo. Po večeři se můžeme jít třeba koulovat, nebo postavit sněhuláka. Doufám, že máš aspoň sáňky +kouká chvíli na hlavu toho losa+ Že by se ten zbytek právě pekl v troubě? +ušklíbne se vesele a najednou se rozzáří radostí, když uvidí štěně+ Jé, Remulusi! +sedne si k němu na zem a začne si s ním hrát a blbnout, hladí ho a drbe za ušima+ Ty jsi ale vyrostl. Málem bych tě nepoznala. Ale ty si mě pamatuješ, že ano +dovádí s ním, dokud ji Remus nezavolá do jídelny, tak se zvedne a natěšeně jde, ne že by přímo umírala hlady, ale je moc zvědavá, co jí Remus připravil za překvapení+


tak, jsem kouzelník..nějaké sáňky samochodky ti vyčaruju, když budeš chtít...*uculí se, odhodí utěrku, přes kterou donesl horké tácy, do kuchyně, trochu poslepu, tak snad nepřistála v něčem* a ty se sem nehrň..*podívá se přísně na Remuluska* a nekoukej, to by sis rychle zvykl, loudit...hezky běž na místo..tam máš svoje...*a Remulus to chvíli zkouší, ale pak se přece jen odsune ke kuchyni a svým miskám* tak se posaď...*vybídne ji* doufám, že to bude i tak chutnat...*uculí se* co si dáš k pití...nějaké červené? *navrhne k tmavému masu*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Jídelna

Příspěvekod Styx » ned pro 26, 2010 4:37 pm

Samochodky? Víc bych si užívala legrace, kdyby se do nich dalo něco, nebo někdo zapřáhnout +zasměje se. Kouká, jak Remulus poslušně zaleze do svého pelíšku, je jí ho tak trochu líto, nejradši by mu tajně dávala pod stolem pamlsky, ale nechce ho kazit a kecat Remusovi do výchovy+ Máš ho opravdu dobře vychovaného. To já si ty své mazlíky naopak hodně rozmazluji +uculí se a posadí se ke stolu+ Výběr pití nechám na tobě, ty se v tom vyznáš líp +mrkne na něj a mezitím, co Remus dojde pro láhev, zvědavě si prohlíží ty zvláštní oříšky na talíři+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Jídelna

Příspěvekod Remus Lupin » ned pro 26, 2010 11:38 pm

tak..někdo zapřáhnout? ale to bys asi moc kalorií nespálila...*cuknou mu koutky* i když možná z toho adrenalinu...*přikývne* no..snažíme se, že?*koukne k psékovi*on stejně tohle nemůže..je to kořeněné..to bychom mu moc dobře neudělali...ale, tak rozmazluješ?*povytáhne obočí a špunt z láhve:)* to jsou pro popelku..*cuknou mu koutky, když vidí její pohled a naleje jim víno, pak si sedne taky* tak na..povedené vánoce?*usměje se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Jídelna

Příspěvekod Styx » pon pro 27, 2010 12:32 am

+vezme si od Remuse sklenku s vínem a chvilku s ní otáčí v prstech+ Tak na ty naše první společné Vánoce +usměje se a napije se+ Hm, moc dobré. Vyznáš se +položí sklenku na stůl a zrakem opět sklouzne k oříškům+ Jsou taky kouzelné? +uculí se na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Jídelna

Příspěvekod Remus Lupin » pon pro 27, 2010 12:42 am

*kývne a taky upije* hm..snažím se..prostě jdu po tom, co mi chutná..*uculí se* určitě...já bych si je schoval...třeba z nich pak vypadnou dárky..u stromečku...*mrkne a když je Styx vezme do ruky, jsou znatelně těžší, než by měly být ke své velikosti*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Jídelna

Příspěvekod Styx » pon pro 27, 2010 1:06 am

V tom případě máme tedy stejné chutě +uculí se+ Takže pro dnešní večer jsem pro změnu Popelkou? +zasměje se, pak vezme oříšky do dlaně a ucítí tu tíhu+ Tak jestli je v nich opravdu nějaký dáreček, je tedy pěkně těžký +usměje se na Remuse a protože má na sobě jen večerní šaty, tak schová oříšky do výstřihu+ Jsem vážně zvědavá, co skrývají.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Další

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron