Sklepení a vinotéka

sídlo Styx a Tonyho Dolohova

Moderátor: Styx

Re: Sklepení-vinotéka

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 8:16 pm

Nebuďte na mne tak hrrr, prosím. Víte, co mi to dalo sebepřesvědčování, než jsem se k tomuto kroku odhodlala? Když uslyšíte můj problém, pochopíte.
+konečně se rozhodne+ Dobře, ale předem prosím, abyste se mi nesmál. Mám váš slib? +počká na přikývnutí+
Takže... ehm... S mým přítelem si moc neužiju. +leze to z ní, jak z chlupaté deky+ Po jednom čísle padne jako zabitý a usne a už s ním až do druhého dne ani nehnu. Můžete mi poradit, jak ho vzkřísit a zda je to normální? +přisedne si ještě blíž+ To není všechno... odmítá ... anální sex +cítí, že má rudější barvu než to víno, které do sebe na ex kopla+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Sklepení-vinotéka

Příspěvekod Lucius Malfoy » úte dub 14, 2009 8:31 pm

překvapeně se na ni podívá Váš přítel skutečně po prvním čísle odpadne? Pak by bylo nejlepší, kdybyste ho poslala ke Svatému Mungovi, protože musí mít něco s očima, neřku-li s dalšími orgány. No dobrá... musíte mi ale prozradit, jak dlouho to jedno číslo trvá, kolik poloh přitom vystřídáte a jak je to fyzicky náročné. Víte, není číslo jako číslo. A někdy může být jedno víc vyčerpávající než deset za sebou. Kromě toho zamyslí se jste mě překvapila s tím análním sexem. Většinou jsem se setkal s tím, že ho odmítají ženy. Protože muž, ať už ho strká kamkoli - promiňte mi, drahá, tu otevřenost - cítí rozkoš vždy. Ale pokud vím, v análním otvoru nejsou žádné receptory slasti, a to ani u žen, ani u mužů znovu se zamyslí Možná má estetické zábrany, což ovšem není u Smrtijeda nikterak lichotivá vlastnost. Nebo vám nechce ublížit, což se sice chvályhodné, ale je to stejný problém jako předtím... zamyšleně upije vína
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Sklepení-vinotéka

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 8:42 pm

Luciusi, +překvapeně+ promiňte, ale souložíte vy vůbec análně? Jak vás mohlo napadnout, že v análním otvoru nejsou žádné receptory slasti? Mně osobně tedy stačí přejet kolem jazykem a jsem jasná. +trochu se osměluje+ A mohu vás ujistit, že análně se mi to líbí stokrát víc, než klasicky a ta slast se nedá porovnat. O porovnání orgasmů ani nemluvím. Akorát bohužel není jaksi s kým to provozovat. +smutně+ A estetické zábrany nejsou vůbec na místě, to vás ubezpečuji.
A k těm číslům, no... je to tak hodinovka, polohy samozřejmě různé, přece to nebudu dělat celou hodinu stejně. Mám ráda kreativitu, ale přítel prostě odmítá dost věcí.
Budete vůbec mít pro mne nějakou radu, Luciusi? +zvedne konečně zrak+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Sklepení-vinotéka

Příspěvekod Lucius Malfoy » stř dub 15, 2009 6:39 pm

Tedy... abych pravdu řekl, mám pro vás radu jedinou. Najděte si jiného přítele, který bude vašim tužbám více vyhovovat. A hodina na číslo, to bych chápal v začátcích vztahu, kdy se lidé vzájemně poznávají a hodně je to vzrušuje. Ale mohu vás ujistit, že sex není o délce kopulace a o vystřídání všech možných poloh. Pokud vztah trvá déle - tím myslím opravdu déle, několik let - najdou si většinou partneři nejrychlejší způsob, jak dosáhnout rozkoše, a toho se drží. A potom už hodinové prostocviky ztrácejí na atraktivitě. Prostě, drahá přítelkyně, hledejte a nestyďte se. Hlavně se nesnažte nějak sama sebe měnit nebo slevovat ze svých nároků. A pokud jde o vaši otázku - samozřejmě že análně souložím, ale ještě jsem neslyšel ani nezažil, že by někdo měl anální orgasmus zavrtí hlavou a napije se vína
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Sklepení-vinotéka

Příspěvekod Styx » stř dub 15, 2009 7:06 pm

No... vaše rada mě jenom utvrzuje v mém rozhodnutí. Stejně mě ten dlouholetý vztah už spíš unavuje, než uspokojuje. +dolije oběma a napije se+ Děkuji vám, Luciusi, vidím, že jste nadmíru skvělý odborník v oblasti sexu. Tak vyčerpávající odpověď jsem ani nečekala.
+dopije sklenku a překvapeně zvedne k němu zrak při jeho pochybnostech o análním orgasmu+ Nezažil? +zvedne obě obočí+ Tak asi něco děláte špatně. +usměje se+ Kdybyste tady, pane Malfoyi, nebyl s golux, tak bych vám ukázala, jaký může mít žena velkolepý orgasmus při análním styku! +bouchne skleničkou o stůl a v očích se jí zablýská+ No nic... bohužel... golux je moje přítelkyně.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Sklepení-vinotéka

Příspěvekod Lucius Malfoy » stř dub 15, 2009 7:17 pm

Milá přítelkyně, to, že jsem to nezažil, neznamená, že dělám něco špatně já. Tedy, teoreticky jsem o té možnosti slyšel, ale příliš tomu nevěřím. A nepopírám, že by byla neocenitelná zkušenost, kdybyste mě o tom předsvědčila... olízne si rty A na golux se neohlížejte, ta je tolerantní. Je to přece v rámci poradny... vpíjí se do ní očima
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Sklepení-vinotéka

Příspěvekod Styx » stř dub 15, 2009 7:31 pm

Luciusi... +zasměje se pobaveně+ nehrajte to na mne. Jsem už dost opilá, ale pořád ještě ne tak, abych se s váma vyspala. Tedy... ne, že bych o to nestála, naopak! Velice mne přitahujete! +poklesnou jí ramena+ Ale patříte golux a já to respektuji.
+ušklíbne se+ Teď to vypadá, že tu radu do sexuální poradny potřebujete právě vy ode mne.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Sklepení-vinotéka

Příspěvekod Lucius Malfoy » stř dub 15, 2009 7:39 pm

Tak to se mýlíte chladně Já radu nepotřebuji, umím si poradit sám. Pokud se mnou nechcete mít sex, stačí říct. Nikoho nikdy nenutím násilím. zvedne se Myslím, že je čas se vrátit nahoru. Jak znám golux, jistě mě nepostrádá, ale možná nebude od věci ji zkontrolovat. Takže předpokládám, že otázka našeho společného sexu zůstává otevřená. Vždy je dobré doufat, že? nabídne Styx rámě a vede ji po schodech nahoru
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Předchozí

Zpět na Orlí hnízdo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron