Zahrady

sídlo Styx a Tonyho Dolohova

Moderátor: Styx

Re: Zahrady

Příspěvekod Tirage » stř čer 30, 2010 1:10 pm

Fab: taky nemám tuhle zkušenost... minule jsme se líbali, vzpomínáš, a teď... to se snad ani nedá vyprávět vnoučatům... jak mu sedí na klíně a on je ještě v ní, přitulí se co nejvíc. tak teď, jo? přemístí se spolu
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Zahrady

Příspěvekod Fabien » stř čer 30, 2010 1:14 pm

Tir: Obávám se, že vnoučatům budeme muset vymyslet nějakou pohádku, jinak skončíme v Azkabanu za mravní narušení zdravého vývinu vlastního potomstva...+ještě se v ní trošku zavrtí, pevně jí stiskne a přemístí se zpátky do francouzského ráje.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zahrady

Příspěvekod Styx » stř črc 07, 2010 5:49 pm

+vyjde do zahrady a přivolá si k sobě Arese (asi ho přejmenuji, ať se to neplete s bohem války) a Kirina a když k ní přiběhnou, mazlí se s nimi+ Zlatíčka moje, tak hrozně jste mi chyběli +objímá tygříka kolem krku a tulí se k jeho hebké srsti a druhou rukou hladí dráčkovi hřívu a vtiskne mu pusinku na čumáček+ Moc se mi po vás stýskalo +je zase šťastna a mazlíčci to vycítí, lehnou si paničce k nohám a spokojeně vrní+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Zahrady

Příspěvekod Styx » čtv črc 08, 2010 7:41 pm

+přitulí se k tygříkovi+ Mám pro tebe vymyšlená tři nová jména +pošeptá mu je do ucha+ Mars... +drbe ho přitom mezi ušima+ ...nebo Nero... +pohladí i dráčka po nose, jak tam žárlivě do ní strká čumákem, aby mu to nebylo líto+ ...anebo Leon +pokrčí rameny+ Vážně se nemohu rozhodnout, které ti dám +zadívá se mu do modrých očí, jako by si jméno mohl sám vybrat+ Které by se ti líbilo? +povzdechne si+ Kéž by mi s tím mohl pomoct tvůj páníček.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Zahrady

Příspěvekod Styx » pát črc 09, 2010 9:54 am

+tvář má zabořenou v bílé srsti a zavřené oči+ Moc se mi stýská +prozrazuje mu do kožíšku+ Pořád se na mne zlobí. Ještě že mám alespoň vás +přitulí si je oba k sobě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Zahrady

Příspěvekod Styx » pát črc 09, 2010 4:20 pm

+najednou se jí rozjasní tvář+ Víš ty co? Něco mě napadlo +prozradí tygříkovi svůj nápad, jako by čekala, že jí ho schválí+ Nemohu už dál takhle nečinně čekat +zvedne se rychle ze země, rozhodnuta něco podniknout, ještě naposled pohladí své mazlíčky a přemístí se do Beast Company+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Zahrady

Příspěvekod Kain » sob říj 01, 2011 10:51 pm

+chodí kolem zahrad, už se tam prochází pěkně dlouho, ale na její pozemek ještě nevstoupil, na to si dává pozor, rozhlíží se kolem, odhaduje a něco hledá, nakonec, to i najde, kus zdi, kterou je zahrada někde obehnána, stoupne si k ní a přejede po ní rukama, pak z kapsy dlouhého pláště vytáhne křídu, je bílá, čistě bílá a hranatá, prostě křída, Kain znovu přejede rukou po zdi a pak na ni začne kreslit křídou, nejdřív jednu horizontální čáru, nahoře a pak dvě vertikální, trochu poodstoupí a pohlédne na své dílo, pak přijde znovu ke zdi a doprostřed kousek od levé vertikální čáry nareslí kliku, dá si záležet, aby opravdu vypadala jako klika, následně křídu schová a opráší si z rukou křídový prach a tam, kde byl jen obraz dveří, tam jsou najednou dveře, dosti křivé, ale dveře, Kain vezme za kliku a pokusí se je otevřít, ale nejde to, když se na dveře znovu podívá, tak se zamračí, protože pod klikou se objevila klíčová dírka, povzdechne si, vytáhne z pláště sadu paklíčů, klekne si a začne šperhat, po nějaké chvilce něco v zámku klapne, ale on nepřestává, až po třetím klapnutí se zvedne, schová šperháky a konečně vezme za kliku a vstoupí+
Uživatelský avatar
Kain
NEaktivní
 
Příspěvky: 123
Registrován: sob zář 24, 2011 9:04 pm

Re: Zahrady

Příspěvekod Styx » ned říj 02, 2011 12:20 am

+z dálky se ozve dusot těžkých kopyt a během okamžiku se u zdi objeví Kirin, který vycítil zvenčí nebezpečí. Vydá varovný skřek, hrabe kopytem do země a odfrkuje, z nozder mu srší jiskry+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Předchozí

Zpět na Orlí hnízdo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron