Tajné místo

sídlo Styx a Tonyho Dolohova

Moderátor: Styx

Re: Zátoka ticha

Příspěvekod Regulus Black » ned kvě 10, 2009 10:59 am

Spíš si mysleli, že jsem něco nadpřirozeného co putuje přírodou a každému pomůže*usměje se, je rád, že ji rozesmál*Oni uctívali povětšinou přírodu a Slunce. Tomu obětovali strašné množství zvířat.*zamyslí se*dary....no kromě toho náhrdelníku, mi dali různé nádoby, s bylinkami a jídlem, potom jsem dostal zvíře s sebou na cetu abych nevyhládl, a pak přírodní šperky. Bylo toho opravdu dost, *najednou si vzpomene* A dostal jsem kopí, to bylo nejlegračnější*usměje se, když slyší, že se to styx líbí, hladí ji skoro pořád u třísel na stehnech, ale dál nezajede*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Zátoka ticha

Příspěvekod Styx » ned kvě 10, 2009 11:04 am

A naco ti bylo kopí? Mysleli snad, že budeš lovit? +uculí se+ Je vidět, že si tě vážili, když tě tak obdarovali. Museli tě mít určitě moc rádi. +zachvěje se při jeho doteku, skloní hlavu k jeho hrudi a začne mu jazykem jemně lechtat kůži+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Zátoka ticha

Příspěvekod Regulus Black » ned kvě 10, 2009 11:11 am

Na moji ochranu. Ano, měli. Ale hlavně mi byli vděční, zajistil jsem jim úrodu na 10 let*usměje se, moc se mu líbí, jak ho lechtá jazýčkem, přejíždí jí po stehne, občas přejede na bříškoa projede ji rukou mezi prsy, ale ničeho se zatím nedotýka, jen naznačuje*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Zátoka ticha

Příspěvekod Styx » ned kvě 10, 2009 4:05 pm

+jeho hlazení v ní vyvolává moc příjemné pocity+ Máš talent okouzlit lidi, a nebude to tím, že ovládáš zaklínadla. Když tě dokáží obdivovat divoké primitivní kmeny kdesi hluboko v pralesích, +uvědomuje si to erotikou nabité fluidum, které se už hodnou chvíli kolem nich vznáší+ jak tvému kouzlu má vzorovat civilizovaný člověk? +olízne jednu jeho bradavku a a hraje si s ní+ Jak dlouho... +druhou jemně tře mezi prsty+ ...ti ještě dokážu vzdorovat...+vezme ji mezi rty a jemně kousne+ ...já?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Zátoka ticha

Příspěvekod Regulus Black » ned kvě 10, 2009 4:13 pm

*pečlivě ji naslouchá, když vezme do pusy jeho bradavku tak potichu vzdychne, když domluví, tak se nad ní překulí a kouká ji do očí* Ty? To já už to prostě nevydržím.*začne ji vášnivě líbat na rty* Jsem slaboch*zběsile ji hladí po těle, strhne z ní ručník a a začne jí v rukou mnout prsa, poté se ústy přes krk, místečko na krční tepně, a přes dekolt dostane k jejím prsům a začne sát bradavku, olizuje ji jazykem, hraje si s ní dokud není tvrdá a potom se přesune k druhé, rukama ji hladí po bocích jako kdyby byla horká , rychle, smyslně, vášnivě*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Zátoka ticha

Příspěvekod Styx » ned kvě 10, 2009 9:03 pm

+chce mu odpovědět, ale jeho vášnivý polibek ji umlčí, divoce mu ho oplácí, zaplétá mu prsty do vlasů a tiskne si jeho hlavu ještě blíž, smyslná vůně jeho kolínské jí omámí smysly. Když se přesune k jejím prsům, zvedne ruce nad hlavu a nechá ho hrát si s nima, užívá si jeho smyslné dráždění jejích bradavek a bez přestání tiše sténá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Zátoka ticha

Příspěvekod Regulus Black » ned kvě 10, 2009 10:21 pm

*když vidí, že se jí to líbí, zajede jí jednou rukou do rozkroku a pohladí ji, pusou se zase přesune na její krk, chvilku ji laská v dolíčku pod tepnou TO místečko a pak ji zase začne líbat na ústa, divoce vášnivě, poté co se dostatečně nabaží jejích úst začne jazykem postupovat dolů, přes krk, na bříško, vsune ho do pupíku a pak pokračuje níž, jazykem poškádlí klitoris a začne si sním hrát, rukama jí pěkně roztáhne nohy aby měl lepší přístup,jazykem sjede níž a začne do ní strkat co nejvíce jazyk,ven a dovnitř, poté se vrátí zpátky ke klitorisu,začne ho sát*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Zátoka ticha

Příspěvekod Styx » ned kvě 10, 2009 11:07 pm

+jeho doteky jí rozechvívají celé tělo, tiše vzdychá a oddává se slasti, kterou jí poskytují jeho rty. Když sjede jazýčkem na její břicho, začne podléhat jeho smyslné hře, jak se dotkne klitorisu, její tělo se prudce vzepře a potlačí vzdech. Když jí roztáhne nohy a pronikne jazykem dovnitř, už se neovládá a hlasitě sténá, prsty boří do písku. Jak se vrátí zpátky na její klitoris a začne jej sát, zcela ztrácí vládu nad svým tělem, roztáhne nohy ještě více, jak to potřebuje, hruď se jí prudce zvedá a ze rtů se jí derou smyslné vzdechy, tělo se jí neovladatelně roztřese a dech se jí zrychlí, cítí, že jí podbřiškem prochází silná vlna slasti, až ji už nedokáže ovládnout, prohne se v zádech, a její výkřik vyvrcholení se rozlehne po jeskyni+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Zátoka ticha

Příspěvekod Regulus Black » ned kvě 10, 2009 11:11 pm

*přenese se zpátky k jejím ústům a políbí ji, pak ji nechá trochu vydechnout a užívá si ten nádherný pohled na ní, trochu mu v tom brání jeho pulzující erekce pod ručníkem, ale snaží se co nejvíc ovládnout a uklidnit, když se mu to konečně povede, Styx už vypadá klidněji, usměje se na ní a dá ji polibek na čelo*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Zátoka ticha

Příspěvekod Styx » ned kvě 10, 2009 11:30 pm

+její dech se pomalu zklidňuje, jak jí doznívá orgasmus, při jeho polibku otevře oči a usměje se na něj, obejme ho kolem krku a přitiskne pevně k sobě+ Reggie... +zašeptá+ bylo to neskutečně nádherné. +políbí ho něžně na ústa a opět přitiskne k sobě. Ucítí jeho tvrdý penis, který ji tlačí na břicho a pousměje se, převrátí ho na záda, rukou mu pohladí jeho erekci přes ručník a sleduje jeho tvář+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Orlí hnízdo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron