Beatrix Stein

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Beatrix Stein

Příspěvekod Beatrix » pon srp 15, 2011 12:58 am

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Beatrix Stein & Alexander LaTéne

Příspěvekod Beatrix » stř srp 17, 2011 12:54 pm

+vyjímečně podomácku oblečená..+
Obrázek
+v nějakých těch balerínkách, co si koupila minule v butiku tam pobíhá nosí lehce zmateně krabice sem a tam a před bytem se hromadijou krabice a koše s oblečením a odhání z toho havěť+
Obrázek
Nechte to! to není pro vás! mazejte si do pokojíčku! +zažene je tam+ a né, že se ocud hnete! +probere decentně hadry i alexovi, ale ten má většinu novejch, takže vyhodí jenom nějaký, co se vrátily prostřílený a roztrhaný z čistírny+ uffhm! takové škody! +nejrači by vůbec nic nevyhazovala, ale stejně ty věci nenosí, kolikrát je na sobě ani nikdy neměla..ani nemluvě o botičkách, a když už jí dovezli nový...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Beatrix Stein & Alexander LaTéne

Příspěvekod yohannka » stř srp 17, 2011 3:39 pm

+doklape tam a klepne+ haloo?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Beatrix Stein & Alexander LaTéne

Příspěvekod Beatrix » stř srp 17, 2011 3:58 pm

+lach, se spíš přebrodí+ No?! +vykoukne a usměje se+ Ahooj! Poď dál! je tu trochu bordel..+jak po atomovce+ ale to se poddá! Bärbel tě poslala? Vyhazuju spoustu věcí, od tmavých saténových prostěradel, přes šaty, boty...+mávne k hromadám a krabicám+ hodně z toho je nový, ani nerozbalený, budu to posílat na charity, do interiérů se to nehodí, tak sem si říkala, jestli něco nechceš. klidně pro někoho známýho, nebo pro havěť...nevíš kdo by ještě něco mohl potřebovat? +úplně lítostivě vezme do ruk černej závěs protkávanej, ale teď je na bílý no+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Beatrix Stein & Alexander LaTéne

Příspěvekod yohannka » stř srp 17, 2011 5:48 pm

ahoj.. to všechno vyhazuješ? dy´t je to novýýý! to si vemu.. a tohle taky! +hned se v tom prohrabuje+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Beatrix Stein & Alexander LaTéne

Příspěvekod Beatrix » stř srp 17, 2011 6:06 pm

jop. no mně je toho taky líto, ale ten byt není nafukovací..a já mám ráda prostor, takže tu není ani moc skříní..a to je další hromada dole před mou šatnou u kanclu, tam se taky stav! +přihraje jí velkej koš na prádlo, ať si to tam skládá+ já v obchodech vždycky skoupím co vidím a pak to takhle dopadá...ale zase to poslouží někomu jinýmu...možná ještě Paulova ségra by si mohla vybrat, teď někdy mají s Tobim dojet na chvílu sem. On teda makat konečně už, ona sem.
Jak pokračuješ se stěhováním? Nebo..vybavováním spíš...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Beatrix Stein & Alexander LaTéne

Příspěvekod yohannka » stř srp 17, 2011 8:56 pm

no to já mám taky ráda prostor.. ale.. něco se hodit bude.. m... kde si to můžu zatím nechat? +rve to do koša+ a kde bude bydlet? no pracuju na tom, pracuju +usměje se, že jí to moc nejde+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Beatrix Stein & Alexander LaTéne

Příspěvekod Beatrix » pát srp 19, 2011 1:24 pm

Dej to támhle do rohu v obýváku, teď to tu bude stejně pár týdnů jak po bombě, tak si to pak dojdi vyzvednout. No slíbila sem jim devítku, myslim, že je to devítka, ten podkrovní byt. +ale pro hosty zůstane normálně volnej+ Tak tam asi nějakej čas budou, než se rozhoupou kde budou nakonec bydlet. Však si zatím můžeš vzít nějakej pokoj...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Beatrix Stein & Alexander LaTéne

Příspěvekod yohannka » pát srp 19, 2011 6:05 pm

jasně +usměje se a stěhuje si to tam+ myslíš, že si postavijou baráček tady někde? mmm já počkám až.. +až paul odjede do améru, aby ji nemusel potkávat+ no...mh.. až za chvílu, mám ještě dost práce doma +zamumlá+, ale už jsem objednávala z katalogů, tak to za chvílu snad zkompletuju +usměje se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Beatrix Stein & Alexander LaTéne

Příspěvekod Beatrix » ned srp 21, 2011 1:29 pm

Baráček? +zvedne obočí+ To z jejich platu asi fakt ne. Budou rádi, když si pronajmou domek..asi spíš byt...+tak paula může brat jako odejitýho no+ no jasně, takovej barák není žádná prdel. najala sis někoho na zahradu? už mě nebaví jezdit sekat na S-nest, uvažuju o nějakým zahradníkovi..viděla sem jednoho s docela dobrýma doporučeníma...ale nevím, jestli je to dobrej nápad...
Jo, takový vybavování chce čas, aby si to člověk dobře rozymslel a pak nelitoval. Doufám, že se to tu bude líbit Alexovi...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Další

Zpět na Podkrovní byty majitelek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron