yohannčin byteček

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Storm » stř úno 01, 2012 11:08 pm

+a ze stropu zvědavě koukáá na nahé vojáčky i nějaký hmyz+
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Beatrix » stř úno 01, 2012 11:10 pm

Coo? +směje se rozjíveně+ Ty to neznáš? To je můj nejoblíbenější program! škoda, že signál z aljašky je pěkně hnusnej, tam by to byla teprve podívaná! mhmm to je, a tenhle! +bodne prst do notesu :pii + ten má krásný tetování na břiše..a níííž! +chichotá se puberťácky+


(A bea se teatrálně ošplíchne Raidem No. 10)
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » čtv úno 02, 2012 3:33 pm

no jasně že neznám! ty mě úplně zkazíš! +směje se tomu+ mmmm tohle už asi nebude tetování! +to nííž+ ale vypadá to dobře..heey! nebodej mi do notesu! +plácne ji přes ruku+ moje!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Beatrix » čtv úno 02, 2012 4:54 pm

To je ale chyba! Co má člověk dělat za dlouhých zimních večerůůů! +přeťukne to na líp nasměrovanou kameru, páč už sou všichni ve sprchách+ auu! +směje se, že se málem polije, tak rači skleničku vypije+ a co tamten? ten má svaly! a všude! a jak se mydlíííí! +lehce ho přiblíží...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » čtv úno 02, 2012 7:00 pm

no nejlíp bavit se přímo s něma +uculí se+ ježiš, ale ten je! a má hezkej zadek! +mlaskne spokojeně a dolije jim pití+ kdyby tak tušili +culí se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Beatrix » čtv úno 02, 2012 8:54 pm

No joo, ale to je komplikovaný! +mávne rukou na to bavení se+ Takhle máš klid...a navíc je to skvělý sledovat lidi, když o tom nevijou - teda né, že oni by se mohli chovat ještě víc veřejně...+uzná, že u tohohle je to vlastně fuck+ ale i tak! noo to má! kdyby tušili, vojeli by beztak i tu kameru! +kývne, že děkuje a uskrává+ Jednou sem takhle šmírovala Lea...teda víckrát..ale jednou o tom i věděl... :pii :death:
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » čtv úno 02, 2012 9:25 pm

já vím.. vždy´t jsem si jednoho vzala.. +napije se pořádně+ ale tady ten je divnej! takový vyžle.. +směje se+ fakt? věděl? jaktooo? +zvědavě+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Beatrix » pát úno 03, 2012 5:03 pm

No jo vlastně! A mmm..jakej David je? Jako v posteli! +zvědavě na ni kouká+ Mně vždycky přišel..jako taková mašina! +obdivně (a mám pocit, že tuhle konverzaci sme snad už i vedly..ale nevím o kom)+ Mhm, ten je nějakej podvyživenej...ale vybavenej! +uznale+
Nooo...on tam šel schválně..to to...když sme si povídali...+zrudne a vehementně jim dolívá+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » pát úno 03, 2012 8:45 pm

+uculí se+ no to taky on je! +je to možný+ to si zase nemůžu stěžovat +spokojeně a rozkašlese trochu jak si potáhne trochu víc+ schválně? fakt? týýýjo! +culí se+ ten se teda nezdá! a co ty vůbec... nezajedeš si za ním tu a tam? +zvědavě+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Beatrix » pát úno 03, 2012 11:50 pm

jooo? to musí být ale zážitek! takovej chlap! a vídáte se aspoň občas?
No jooo, on se nezdá...ale je to pěknej perverzák! +směje se+ A mělas vidět, jak nám to šlo kdysi ve třech! +zasní se+ teda néé, ty to vidět nemusííš! +šklebí se, že by jí lea ještě vojela+ ale bylo to skvělý! +ehm...podle toho ve které vrstvě reality..+ ale tak..občas...se za něm zajedu podívat, sme pořád kamarádi. a ty?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Podkrovní byty majitelek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron