yohannčin byteček

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » sob úno 04, 2012 12:09 pm

tojooo.. no občas. Teď už ani né občas +zatřepe hlavou+ navíc když se vidíme, tak mi prvně rozbije xicht a až potom to je zážitek +zašklebí se+ faakt? tak to se teda nezdá! perverzák! +směje se tomu+ no jáá za ním rozhodně nejezdím, to se neboj... aa.. jako.. že bys ho měla.. jako.. třeba nějakou bokovku, coo?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Beatrix » sob úno 04, 2012 3:14 pm

auč! a proč mu taky něco neuděláš? třeba by z toho byl zážitek dříív! teda..u něho bych se možná bála, že mě zabije...ale kdyby sis vzala boxera...železnýho!..nebo ho párkrát střelila, aby nebyl ve výhodě...+uvažuje naprosto vážně, jen jí dou oči trochu šejdrem a při pití se trefí až na potřetí+
Bokovku? Nééé, to nejde! +to není fér!+ To bych Alexovi nemohla udělat! A vidíš? +bodne prstem do vzduchu+ V tom je veeelká výhoda být s žanetou. Když su s ňou, vedle si můžu spat prakticky s kýmkoliv a nebere se to jako nevěra, když to není ženská. Teda...myslim...+chvílu se nad tím pokouší zamyslet, no nic nevymyslí, tak uzná, že je to správně+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » sob úno 04, 2012 4:35 pm

boxera! +nadšeně+ já žádnýho nemám! to je bezva nápad! možná za ním brzo zajedu a uvidíííme +culí se+ faakt? +na tu žanetu a hluboce se nad tím zamyslí+ takže jí nevadí, když si.. užíváš s nějakým chlapem a trávíš s ním čas?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Beatrix » ned úno 05, 2012 4:53 am

fakt ne? to musíš napravit! jááá bych za ním zajela! +chichotá se+
no...no...proč by jí to mělo vadit? myslíš, že by mělo? +viditelně nad tím dumá+ to s ní přece nemá nic společnýho..jako..citově..chápeš..jinak samozřejmě má...ale nic to na nás dvou nemění...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » ned úno 05, 2012 11:24 am

a máš boxera? já asi žádnýho nemám.. nebo nevííím kde! +směje se+ a ty za ním rozhodně jezdit nebudeš +zašermuje jí prstem před obličejem+ si to dovedu živě představit...
no.. já právě nevím, ale.. citově je to stejný ne? jako že když pojedeš za nějakým chlapem.. to.. to! tak.. no pokud tam nejedeš vyloženě kvůli sexu +taky jí to moc nemyslí+ tak.. je to prostě bokovka,no
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Beatrix » ned úno 05, 2012 3:38 pm

No jasně, že mám! Copak bez toho se dá žít? +kroutí hlavou+ Proč néé? Jo? A jak by to vypadalo? Já si totiž myslííím...žeee...bych se už nevrátila! +objevně, že by ju jako zabil+ A on možná taky ne...
Fakt? Ale to...to je teda blbý...+uznale pokývá hlavou+ To já se jí budu muset zeptat! Nebo se jí rači moc ptat nebudu...+potáhne si naposledy a zbyteček típne do vázy+ Když mně už to příde normální mít dva to...partnery..teda žanie a někoho...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » ned úno 05, 2012 4:34 pm

a nemáš nějakýho plonkovního? +zaprosí+ nevrátila.. byste tam spolu zůůstali a užívali si! úúplně to vidím!
fatk? +na to mít normální dva partnery+ se máš.. +usměje se+ ale to je dobře, když se něco stane, můžeš se k ní vrátit +pokývá moudře hlavou+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Beatrix » ned úno 05, 2012 5:26 pm

Ale to víš, že jo! Nějakýho hezkýho vyberem, ať nás reprezentuješ!
Užívali si? Bitku století! Na to by se všichni došli podívat, jak Stadler mlátí šéfovou!
Mhm, sice to není až taková sranda...ale stojí to za to..někdy to stojííí extrémně za to! +okusuje se smíchem skleničku, jak se chce napít a přikyvuje+ To já se k ní vždycky vrátím, nemůžu bez ní být...a nechci..i když už to není jako dřív..chyběla by mně. Moc. +zadívá se tak nějak doblba zamyšleně+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » ned úno 05, 2012 7:04 pm

tak joo nějakýho barevnýho třeba... fialovej! +nadšeně+ by tě nemlááátil +mávne rukou+ teda.. asi...
nojoo já vůůbec nezávidím +zašklebí se a dolije jim+ taky se ti to tu všechno tak motá? +zaostřuje+ to je dobře že ji máš tak moc ráda +pokývá hlavičkou+ moc dobře
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Beatrix » pon úno 06, 2012 8:58 pm

yohannka píše:tak joo nějakýho barevnýho třeba... fialovej! +nadšeně+ by tě nemlááátil +mávne rukou+ teda.. asi...
nojoo já vůůbec nezávidím +zašklebí se a dolije jim+ taky se ti to tu všechno tak motá? +zaostřuje+ to je dobře že ji máš tak moc ráda +pokývá hlavičkou+ moc dobře


Fialovýho boxera? No to nemááám, ale třeba seženem!
To si jenom myslíííš, vždycky na mě kouká tak...tak..nefamiliérně! Minule vyskládávali granáty, a úplně sem na něm viděla, jak by nejrači jeden lapl a odjištenej mi ho nacpal do pusy! +přesvědčuje ju dost autenticky...taky to je pravda...+ A pak nosili dřevo...
Ale nééé! takys měla určitě něco takovýho..pikantního..coo? s těma tvýma chlapama...+slintne si+ motá? to je úplnej uragáán! +padne na sedačku a je ráda, že se na ní udrží+ to asi mýtinka rotuje! víš jak..přitažlivost..zemská...měsíc..slunko..a tak.
To mááám...a moc..moc..moc!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Podkrovní byty majitelek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron