Zimmer Nr. 1

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » ned čer 10, 2012 8:19 pm

Poly: Huh...+zřítí se na kanape a tam jako placka zůstane ležet na břiše.+ To bude...dobrý...+zakňučí.+ Úplně bude stačit, když se mnou uděláš takový malý ruk cuk...jen mě vem za pravé rameno a levý bok a snaž se je od sebe odtlačit...+huhňá instruktáž.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » pon čer 11, 2012 10:32 pm

A jak se dělá ten ruk cuk? Já těm vašim medicínským výrazům nerozumím +je z toho celá vykolejená. Klekne si obkročmo nad Fabiena, chytne ho podle jeho instrukcí jednou rukou za pravé rameno a druhou levý bok a pak s ním prudce cukne. Něco nahlas lupne, jako když se lámou kostičky+ Tak nevím... +špitne vyděšeně+ Buď ti to skočilo nazpátek... anebo jsem ti právě něco vykloubila. :roll:
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » úte čer 12, 2012 7:30 pm

Poly: Uáááááá!!!+ zařve a bezmocně padne na kanape.+ Bé je správně...au, jau..uááááá!!!+ Paže mu visí bezvládně z kanape a on sám se právě nachází v mírně nepřirozené poloze.+ Poly...to bolí...kurňajs, to děsně bolí!!!+ Pokouší se sundat si nohy z kanape a úděsně skučí. :lol: +
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » stř čer 13, 2012 5:33 pm

(lách, jestli mají na Mýtince kamery i na pokojích, tak mají dole u monitorů pěkné kino :lol: )

Fabiene, pšt! Nekřič tolik +přikládá mu prst na rty+ Ještě jsem vtrhne ochranka, že tě tady vraždím. Vy doktoři jste opravdu příšerní pacienti +zakroutí hlavou nad tím, jak tam Fabien řve, jakoby ho operovala při vědomí+ Ukaž, podívám se ti na to. Já už jsem měla vykloubené rameno, tak ti to zkusím napravit +zatímco mluví, rukcukne mu nečekaně ramenem dozadu a kloub zapadne zpátky na své místo+ Tak vidíš, že jsem to zvládla +zafixuje mu ruku svým lyžařským šátkem, který mu ováže kolem trupu+ Teď s tím nesmíš hýbat, máš potrhané vazy. Ale to jistě víš. A za odměnu... +nakloní se k němu a jemně ho políbí+ ...bolestné. Omalovánky by mi asi neprošly, že? +uculí se+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Beatrix » pát čer 15, 2012 12:13 pm

( :shock: už chybí jenom popcorn!)
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Manori » pát čer 15, 2012 3:20 pm

(kdyby jen na Mýtince - v Guns už vrčí mikrovlnka s popcornem taky :smich: )
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » sob čer 16, 2012 10:36 pm

(Takhle se podle posmívat ubohému zraněnému!!! :lol: :cry: )

Poly: 1přestane se zmítat a řvát. Poslušně si nechá vrátit rameno, kam patří a nastaví ústa znovu.+ Tak za tohle bych měl dostat desetinásobnou odměnu, doktorko!! Takhle zacházet s ubohým pacientem...+zafňuká. :mrgreen: +
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » ned čer 17, 2012 6:04 pm

Jedna bolest, jedna odměna +uculuje se, ale nepoleví+ Ale že jsi byl tak statečný, budu se o tebe chvíli starat +uloží ho hezky do měkkých polštářků, aby měl klid na lůžku, přikryje dekou až po bradu a sedne si vedle něj+ Co by sis dal... kapačku, transfuzi nebo radši injekci? +nabídne mu s vážnou tváří několik možností :Love +
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » úte čer 19, 2012 8:14 pm

Poly: +Tváří se jako bezbranné mláďátko. :lol: + Nutně potřebuji kapačku a transfuzi...doktorko. Po takové léčbě bych potřeboval možná povyprávět i pohádku.. :*
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » stř čer 20, 2012 5:58 pm

+dojde tedy pro tu kapačku+ A chceš to nakapat rovnou do pusy? +usměje se na něj, když lupne u láhve korkový špunt+ Je to pravé italské víno, tak snad tě zase postaví na nohy +nalije mu do skleničky a podá mu ji+ Nejsi na pohádky už trochu velký?
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

PředchozíDalší

Zpět na Pokoje pro hosty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron