Zimmer Nr. 1

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Obsluha » pon srp 15, 2011 1:14 am

Obrázek
Zwei drei, zwei drei, zwei drei vier, sieben Köche kochen Bier!
Uživatelský avatar
Obsluha
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 357
Registrován: sob pro 27, 2008 10:08 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » ned bře 11, 2012 9:57 pm

+vede dovnitř, u dveří nechá kufr a lyže opře o zeď a jde si prohlédnout pokoj, hlavně tu zajímavou koupelnu. Pak si přitáhne kufr a začne si z něj vybalovat věci do skříně+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » pon bře 12, 2012 10:34 pm

+druhý den si oblékne lyžařskou kombinézu, vezme lyže a seběhne dolů do hospůdky+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » pát kvě 18, 2012 10:21 pm

+vrátí se sem od Munga, svlékne se z lyžařského oblečení, dá si sprchu, hodí na sebe něco pohodlného a pak se vykulí na postel, zavře oči a jen tak přemýšlí nad událostmi dnešního dne, na tváři ji hraje slabý úsměv+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » pon kvě 21, 2012 8:30 pm

+Přede dveřmi se poněkud nervózně vydýchá a pak nesměle zaklepe.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » úte kvě 22, 2012 1:37 pm

+prohlíží si tam prospekty z Mýtinky a jak uslyší zaklepání, jde otevřít. Když uvidí za dveřmi Fabiena, překvapeně pozvedne obočí+ Fabiene..? Netušila jsem, že tu péči o pacienta budeš brát tak zodpovědně +uculí se, ale je na ní vidět radost z toho, že ho vidí+ Pojď dál +otevře dokořán dveře a ustoupí, aby mohl vstoupit+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » stř kvě 23, 2012 10:25 pm

Poly: Ahoj...+zatváří se trochu nervózně a strčí si před obličej kytku.+ Nemohu přece nechat pacientku strádat...měla jsi vážné zranění a já jsem zraněný též...+a demonstrativně poklesne v kolenou.+ Jsem zasažen, krásko!+ Culí se na ní a je moc rád, že ho pozvala dál.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » pát kvě 25, 2012 1:52 pm

To je pro mně? +zeptá se úplně zbytečně na tu kytku+ Je moc krásná.. díky +zavře za ním dveře a usadí ho do křesla, ona zatím jde připravit kávu pro oba+ A copak tě to zasáhlo? +volá na něj od kuchyňské linky+ Snad ne nějaký blesk z čistého nebe? +culí se+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » úte kvě 29, 2012 6:23 pm

Jo..jo...to je pro tebe, kytka i bomboška...+culí se úplně přiblble.+ Hele, já asi vypadám praštěně, ale to, že jsem se s tebou potkal je pro mě fakt tak trochu jako blesk z čistého nebe. Je s tebou legrace, jsi úplně báječná...Mohl bych tě pozvat do toho kina? Teda až potom, co ti překontroluju končetinu... :oops:
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » úte kvě 29, 2012 7:41 pm

+vloží kytku do vázy s vodou a otevře bombošku+ Jú, s griotkou a třešněmi... tu miluji +hned ji otevře a hodí si do pusy jeden bonbón a nabídne i jemu+ Tak to jsme dva... protože po tom úraze si připadám taky tak trochu praštěná.. a to jsem se, prosím pěkně, nebacila do hlavy +směje se vesele s plnou pusou. Přinese jim kávu s cukrem a šlehačkou a přisedne si k němu+ Do kina? Velice ráda. Už jsem nebyla v kině stráášně dlouho. Asi tak... +přemýšlí+ ...týden už!
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Další

Zpět na Pokoje pro hosty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron