Zimmer Nr. 1

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » čtv kvě 31, 2012 6:31 pm

Poly: Tak to nás čokoláda zachrání...Dokonalý léčebný prostředek..+machruje, že jako všechno zařídil on. ;) + Vážně? A na čem jsi byla? Já už v kině fakt nebyl asi sto let...A pak jsem si myslel...otevřeli tady nedaleko zoo. Máš ráda zvířátka?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » čtv kvě 31, 2012 8:53 pm

Ano, četla jsem někde, že čokoláda je lék na spoustu neduhů +šoupne si do úst další bonbónek a jemu taky strčí jeden do pusy, aby byl zdravý;)+ Byla jsem na Dark Shadows. Úžasný film... o upírech. A hrál tam jeden z mých nejoblíbenějších herců. Johnny Depp +vzdychne si slastně jenom při vyslovení toho jména :D + Nová zoologická? No jasně... zvířátka miluji! +řekne nadšeně+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » pát čer 01, 2012 6:18 pm

Poly_: Johny Depp? Sice nevím, jak vypadá, ale to jméno znám Molly o něm mluví každou chvíli...a taky se přitom tváří tak zasněně jako ty...+rozesměje se.+ Tak to bych si měl prohlédnout, jak vypadá idol dívčích srdcí...a potencionální konkurent.. Je s ním ještě nějaký film, který bysme mohli vidět?+udělá děsuplný obličej.+ Jo-o...v zoo jsem už taky dlouho nebyl, ale právě proto bych šel moc rád...Mimochodem - co nožka?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » pát čer 01, 2012 10:39 pm

Super... máme s molly stejný vkus na chlapy +zasměje se+ No... je ti tak trochu podobný +prohlíží si ho zkoumavě s úsměvem na tváři+ Nožka je v úplném pořádku. Ale ta zraněná ruka ještě občas pobolívá +cuknou jí koutky+ To máš tolik sličných pacientek, že zapomínáš, co které léčíš? +pohrozí mu laškovně prstem, ale nakonec se rozesměje+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » ned čer 03, 2012 6:19 pm

Poly: Uáááá...+chytne se za hlavu.+ to jsem ale úplnej pták...Já jsem tak dokonale zblblej...!!! +Úplně zrudne.+ Fakt myslíš, že jsem podobnej tomu herci? To je kravina, ne? ;)
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » ned čer 03, 2012 9:31 pm

+směje se tomu jeho omylu, takže je mu odpuštěno+ Pokud se jenom ptáš, tak se nic neděje. Horší by bylo, kdybys na operačním sále místo ruky operoval nohu +mrkne na něj vesele+ No... když bys nosil knír... +nakloní se k němu a konečky svých dlouhých vlasů mu strčí pod nos jako falešné vousy+ ...tak jsi celý on!
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » stř čer 06, 2012 10:08 pm

Poly: +Chechtá se jako blázen.+ Jo-o...to už se mi jednou málem stalo! Ale naštěstí jsem na to přišel včas...+Jak mu lichotí, nafukuje se jako Luciusův páv.+ No...víš...určitě bys přišla na to, že mám větší kvality než nějaká hvězda...Minimálně v tom, že jsem tady a Jon Depp někde za horama!!! :lol: :lol:
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » pát čer 08, 2012 3:21 pm

Fakt jsi tak "šikovný"? A seš si jistý, že moji ruku jsi mi ošetřil správně? +trošku si ho dobírá a začne si ruku jakože prohlížet, jestli se jí náhodou v lokti neohýbá na druhou stranu, než má :D + No, zdá se, že je všechno v pořádku. Jsi prostě jednička +pochválí ho nakonec, aby ho pořád netrápila+ Tak se mi pochlub o těch svých kvalitách. Mohlo by mě to ovlivnit, kterou fotku si dám nad postel. Jestli Deppa nebo tvoji +uculí se+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Fabien » ned čer 10, 2012 1:34 pm

Poly: +Začne se hrozně naparovat a šaškovat.+ Třeba hele - to těsné tričko na rukou!!! Sleduj ty svaly!! Vypracované ne posilovnou, ale usilovnou prací v nemocnici...+předvádí bicepsy :lol: +...nebo hele, jak jsem ohebný - jako proutek!!! +Ohne se do předklonu, ale nahoru už nemůže. Něco trochu lupne a Fab zůstane v předklonu.+ Do háje, do háje...auuu...už zase!!!+ sakruje a šune se ke kanapi.+ :mrgreen:
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Zimmer Nr. 1

Příspěvekod Paola Ricci » ned čer 10, 2012 5:34 pm

+sáhne si na ty jeho svaly+ Páni... ty ale jsou! +přikyvuje uznale+ To nosíš v nemocnici pacienty na rukou, že jsi tak vymakaný? +mrkne na něj s úsměvem. Jak to ve Fabienovi najednou lupne a on se nemůže narovnat, hrozně se vyděsí+ Och, Fabiene... co mám dělat? Jak ti mám pomoct? +začne tam zmatkovat, neví si rady, tak ho aspoň odvede ke gauči a položí ho opatrně na něj+ Mám zavolat pomoc? +dělá si o něj starosti+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

PředchozíDalší

Zpět na Pokoje pro hosty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron