Zimmer Nr. 3 - Businesszimmer

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: Zimmer Nr. 3 - Businesszimmer

Příspěvekod Eric » ned bře 25, 2012 12:31 am

(Vidím, že tu už robím holku pre všetko.... stráženie, otĺkanie... je tuším len otázka času, než tu začnem nedobrovolne drhnúť dlážky :pii , to ju pekne učíte, Bea... takto nás mlátiť)

+Ten preplesk zaštípe, no Eric to dá vedieť len dosť nepríjemným pohľadom, ktorý ako sa zdá, Mem trochu schladí. Popravde už začína byť dosť naštvaný, že je neustálym predmetom útokov... navyše ten týpek zdola dnes.... ktovie, či Memory nepočul. Už len to by im chýbalo.+ To aj robí.+ povie tentoraz dosť chladne a odmerane, ako ich Mem nazvala vrahmi, no keď vidí ten jej výraz, trochu zmäkne a po chvíľke si tak trochu bezradne povzdychne.+ Memory, vieš predsa ako je to s našou prácou a Kristián je dospelý, rozumný chlap. Dokáže sa o seba postarať a dokáže zhodnostiť, čo je bezpečné a čo nie. +povie presvedčivo, aj keď ešte nedávno on sám presne toto Krisovi vyčítal.+
Uživatelský avatar
Eric
Člověk
 
Příspěvky: 432
Registrován: pát led 14, 2011 8:47 pm

Re: Zimmer Nr. 3 - Businesszimmer

Příspěvekod Memory » ned bře 25, 2012 12:38 am

"Čo robí?!" vzlykne, jak jej z toho zase príde zle. "Nie, to neviem, Eric, ako je to s vašou prácou a popravde vás vôbec nechápem. Nechápem, prečo to robíte a nechápem, ako si ho do toho vôbec mohol namočiť! Že si spadol ku dnu ty, ale prečo si so sebou musel stiahnuť aj jeho?!" teraz jej už začnú slzy kĺzať po tvári.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Zimmer Nr. 3 - Businesszimmer

Příspěvekod Eric » ned bře 25, 2012 12:47 am

+Pohne sa smerom k nej, no po tom obvinení ostane stáť na mieste. Opäť si povzdychne a pokrúti hlavou. Znovu sa pohne, ale tentoraz smerom k poličke, kde má odloženú flašu whisky. Naleje do dvoch pohárov. Z jedného sa najskôr napije, znovu si naleje a potom vezme oba, podíde k Mem a jeden jej podá.+ Len ho po mne prosím nehádž. +upozorní, no nie je v tom žiaden sakrazmus, ani irónia.+ Viem, že je to moja chyba, Mer. +prizná, keď si Mem nakoniec ten pohár predsa len vezme.+ Ver mi, že som to milionkrát oľutoval. Keby som mohol vrátiť čas, sám by som Kristiána zviazal a dopravil naspäť domov, ale to nejde... a je mi jasné, že mi to nikdy neprestaneš vyčítať. Ale táto práca je ako veľké bezodné akvárium plné žralokov, do ktorého keď raz spadneš, musíš plávať a biť sa, inač pojdeš. Je to jedíné riešenie a nedá sa z toho už uniknúť, kto tam raz spadne, už sa odtiaľ nedostane. Ver mi. +ukáže rukou na gauč, aby sa posadila.+
Uživatelský avatar
Eric
Člověk
 
Příspěvky: 432
Registrován: pát led 14, 2011 8:47 pm

Re: Zimmer Nr. 3 - Businesszimmer

Příspěvekod Memory » ned bře 25, 2012 12:52 am

I keď o tom hádzaní pohára chvíľu uvažuje, keď ju na to upozorní, zamračí sa naňho a odpije si. Pri tom jeho vysvetľovaní naňho nepozerá, len tak neprítomne hľadí kamsi na dvere, akurát pri tom jeho žraločom vysvetľovaní naňho dosť opovržlivo pozrie. "A to ma má akože ukľudniť? Je to akvárium plné žralokov...." zopakuje výsmešne. "To je mi prd platné, keď mi tie žraloky zožerú brata! Už po tej poslednej.... ´nehode´... si mi sľúbil, že sa to nikdy opakovať nebude. Že ho donútiš, aby s tým skončil." jeho gesto na posadenie ignoruje, len dopije, čo má v pohári.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Zimmer Nr. 3 - Businesszimmer

Příspěvekod Eric » ned bře 25, 2012 12:59 am

+On si teda sadne sám a odpije si z pohára.+ Sľúbil. +prikývne, i keď dosť neoochotne.+ Mal som vtedy na výber? +neodpustí si poznámku.+ Ale sama dobre vieš, aký je tvoj brat. Myslíš, že mňa počúva viac než teba?... Než na to budeš niečo namieať, tak mi ver, že nepočúva! +je to skôr konštatovanie, než sťažnosť.+ Memory, prosím. Zamysli sa nad tým. To, čo robí, nerobí len tak. Keby s tým skončil, boli by ste ohrození všetci... nehovorím len o tebe a tvojej rodine, ale aj o priateľoch a všetých, na ktorých Krisovi kedy záležalo. +snaží sa ju presvedčiť.+
Uživatelský avatar
Eric
Člověk
 
Příspěvky: 432
Registrován: pát led 14, 2011 8:47 pm

Re: Zimmer Nr. 3 - Businesszimmer

Příspěvekod Memory » ned bře 25, 2012 1:03 am

"Nad čím sa mám zamyslieť? Čo po mne vlastne chceš, aby som s tým súhlasila, aby som vám dala svoje požehnanie? ...Teda tebe nie, ty si mi ukradnutý!" povie bez okolkov. "Mohla by som ich začarovať, alebo hocičo.... aby nás nechali napokoji!"
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Zimmer Nr. 3 - Businesszimmer

Příspěvekod Eric » ned bře 25, 2012 1:13 am

Áno, viem, že som.+ povie potichu a aj keď nechce, predsa len jeho tvár prepustí niečo z toho sklamania, ako ho to zamrzelo, no pokračuje ďalej.+ Čary nepomôžu. Pozri sa na toto miesto, tu čarovať nemôžeš. A ľudia, s ktorými prichádzame do styku tiež nie sú žiadni hlupáci. Len keby si sa o to pokúsila, mohlo by sa ti to škaredo vypomstiť. +pozrie na ňu naraz dosť naliehavo.+ Prosím... +a myslí to naozaj úprimne.+ ...neskúšaj to. +chvíľu jej hľadí uprene do očí, až Memory musí pohľadom uhnúť.+ Viem, že s tým nikdy súhlasiť nebudeš, no Kristiánovi by určite pomohlo, keby vedel, že má v tebe oporu. Aj keď je to nepochopiteľné, pokús sa ho pochopiť. Aspoň to skús, Mer. Nechceš sa s ním hádať, ver mi. Keby sa mu niečo stalo.... +nedopovie, len na ňu pozrie, ale je jasné, čo tým chce povedať.+
Uživatelský avatar
Eric
Člověk
 
Příspěvky: 432
Registrován: pát led 14, 2011 8:47 pm

Re: Zimmer Nr. 3 - Businesszimmer

Příspěvekod Memory » ned bře 25, 2012 1:23 am

Počúva ho, i keď nerada, no vie, že má pravdu. Vie, že proti tomu nič nezmôže a vie, že sa na Krisa nemôže hnevať večne. No keď Eric vetu nedokončí, pozrie mu tiež do očí, tie svoje prižmúri, nakloní sa k nemu a prázdny pohár položí na konferenčný stolík. "Ak sa mu niečo stane..." povie veľmi potichu, no každé slovo zreteľne vysloví a jak je k Ericovi tak blízko nahnutá, neni možné, aby každé slovo veľmi dobre nepočul. "....ak sa mu niečo stane, Eric, nájdem si ja teba a zabijem ťa. Dobre si to zapamätaj." dokončí výhražným šeptom a v tej chvíli snáď aj verí, že by toho bola schopná. Narovná sa, ešte raz pozrie Ericovi do očí, otočí sa, vyjde na chodbu. Dvere za sebou zatresne, ale už nie tak silno, aby to bolo počuť široko ďaleko. Vyjde z Mýtinky, ani sa neobzrie a odmiesni sa.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Zimmer Nr. 3 - Businesszimmer

Příspěvekod Eric » ned bře 25, 2012 1:30 am

+Len počuje, ako sa zatresli dvere. Neobzrie sa, len ešte chvíľu sedí. Potom sa postaví, prejde k baru a naleje si ďalšiu rundu. Bez akéhokoľvek náznaku emócií ju vypije. Potom sa prezlečie z pyžama do rifiel (dá si aj boxerky ;) ), trička a koženej bundy. Do púzdra pod bundou zasunie dve zbrane, vezme si kľúče, mobil, peňaženku a vyjde z izby, zamkne a poberie sa pred Mýtinku, kde má zaparkované auto. Nasadne, naštartuje a vyrazí do noci, bez jediného náznaku emócií.+
Uživatelský avatar
Eric
Člověk
 
Příspěvky: 432
Registrován: pát led 14, 2011 8:47 pm

Re: Zimmer Nr. 3 - Businesszimmer

Příspěvekod Beatrix » ned bře 25, 2012 2:19 am

(Náhodou teď by Bea Erica přátelsky potulila, protože ho chudáčka Mem tak nehezky zdrbla! - A jaktože boxerky? Já myslela, že trenýrky sou nějakej národní sport :pii )
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Pokoje pro hosty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron