Personalzimmer

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Personalzimmer

Příspěvekod Beatrix » úte srp 16, 2011 12:30 pm

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Personalzimmer

Příspěvekod Chris Devon » ned zář 04, 2011 2:06 pm

Chris: +projde lokálem schválně tak, aby si ho pokud možno nikdo nevšiml, zapadne do pokoje a zavře za sebou dveře. kufr švihne na postel a nasraně si zapálí+

Bea: +ta má ale oči i vzádu, takže si ho všimne a hned běží za ním+ Chrisi! Chri-si! Sak-ra! +vpadne mu do pokoje+

Chris: +hnusně se na beu podívá+ Když du tak, aby mě pokud možno nikdo neviděl, tak CHCU, aby mě nikdo neviděl!

Bea: No to máš blbýýý! +zašklebí se+ Co tu děláš? +sedne si na postel a típne mu cigaretu+ Bude tu smrad...

Chris: Stěhuju se. +jenom zavrčí na cigaretu a vztekle šlape věci do skříně+

Bea: +zvedne obočí+ Stěhuješ? Memory tě vyhodila? +ušklíbne se, ale když se na ni Chris vážně hodně nehezky, až vraženě podívá, tak zvážní+ Počkej..jako..ona..fakt?! +zírá+

Chris: Rozešli sme se. Tečka.

Bea: Tys jí něco udělal?! Cos jí udělal?! Zlomils jí něco?! Jaks mohl?! +to už stojí u něho a vypadá, že ho bude bít+

Chris: Nic sem jí kurva neudělal! +strčí do ní, že padne zpátky na postel+ Ale jestli mě hodláš ještě dlouho srát, tak udělám něco tobě!

Bea: No dovol?! S kým si myslíš, že mluvíš?! Chm! +švihne po něm nějaký pouzdro na pistol, co má po ruce+ A proč ste se rozešli? Dyť vám to tak klapalo! Určitěs něco provedl a ona je teď celá nešťastná! Kde je? Promluvím si s ňou!

Chris: Bohužel VÍM s kým mluvím! +hodí jí tričko do obličeje, aby se na ni nemusel dívat+ Do toho ti vážně vůbec, ale kurva vůbec nic není! Dej mně už pokoj! Nevím, kde je, a je mně to ukradený! A víš co? +ušklíbne se nehezky+ Určitě hned běžela svým bratříčkem, kam jinam by asi šla, když odkopne svýho spolubydlícího!

Bea: Hey! Hey!!! +serve si triko z xichtu a zůstane tam asi otisk jejího mejkapu v životní velikosti+ Mh...co? +zarazí se+ Jako...za Kristiánem? +nakrčí čelo a sevře duchnu v ruce+

Chris: Jo! Za tvýýým milovaným Kristiánem, kterej před tebou rači utekl za moře! +zařve na ni, ono vůbec celou konverzaci má asi komplet celá mýtinka live+

Bea: +Chris se ani nenaděje a přilítne mu facka jak vyšitá, ale jak je vzteklej a neovládá se, tak není ani ve střehu a už jí ju nestihne vrátit, protože Bea se sebere a vztekle, i když s pláčem odtam rychle klape nahoru k sobě..no víceméně běžííí, aby byla co nejrychleji pryč+

Chris: Kur-VA! +chviličku to vstřebává+ Ty...ty!!! +vyběhne za ní+ Co si vůbec myslíš?!

Bea: Nic! Vůbec nic! A táhni! Vypadni ocud! +švihne po něm prvně jednu lodičku, které uhne, ale dál se jí jen s jednou běží blbě, tak letí i druhá, kterou ho už trefí do čela+ Seš ten největší hajzl na světě!

Chris: Tri-kurva! Au! Copak já za to můžu?! Dyť ani nevím co ste si podělali! +už už ju skoro chytá, když bea vlítne do dveří a vší silou je za sebou zapráskne, takže to Chrise nejen vystrčí ven, ale jak sou pevný bezpečnostní, tak ho tím aji hezky švihne do xichtu, že mu rozmajzne nos+ Grrrh! +zachrčí a chytne se na nos+ Dopr-de-le! Be-o! Otevři kurva ty zasraný dveře, nebo z nich nadělám třísky!

Bea: Zkus to! Jenom si to zkus! +brečivě na něho ječi za dveřma a usedavě se vybrečává do polštářa+ Ste všichni jedna pakáž! Stejní zmetci, jeden vedle druhýho!

Chris: Mhch! +no má furt mžitky před očima a slzí, aniž by brečel, nicméně i přes ten vztek si začíná uvědomovat, jak daleko zašel+ Beo...notak...Beuš...+ustavičně klepe na dvéře+ Trixie...otevři...promluvíme si o tom...notak...+ale zevnitř už se nic než pláč neozývá a jemu krev teče čím dál víc+ Zasraní Aeternovci! +zakleje vztekle a de najít doktora, páč má beztak nos totálně na sračky a snad i rozraženej ret+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte lis 16, 2010 3:25 pm

Re: Personalzimmer

Příspěvekod Chris Devon » pon zář 05, 2011 12:04 pm

+Doktor se na něm chtěl vyřádit, tak zdrhnul rovnou za Kraftem, ten si ho tam nechal, prý v zájmu jeho nosu. Takže leží na pokoju, zírá do stropu a přemýšlí o tom všem a sám nechápe, jak se mohl do takovéhle situace dostat.+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte lis 16, 2010 3:25 pm

Re: Personalzimmer

Příspěvekod Chris Devon » úte zář 13, 2011 3:48 pm

+Dojde k sobě, práskne za sebou dveřma, vezme si pytlík s ledem, kterým si chladí modřiny, zapne notes a napojí se na kamery v lokálu...+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte lis 16, 2010 3:25 pm

Re: Personalzimmer

Příspěvekod Chris Devon » ned zář 18, 2011 1:04 pm

+Po pár hodinách u toho vytuhl a probudí se a kouká kde to co to...zaklapne notes a jde si dát sprchu. Pak si oblíkne něco čistýho a seběhne si dolů pro jídlo.+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte lis 16, 2010 3:25 pm

Re: Personalzimmer

Příspěvekod Chris Devon » úte říj 11, 2011 2:00 am

+Otevře dveře, chvilku jen tak stojí mezi futrama a kouká zamračeně na pokoj. Vlastně dýl než chvilku...po několika minutách se jakoby probere z myšlenek a potřepe hlavou.
Rázně tam nakráčí, dveře se za ním jen přivřou, ale nezavřou úplně, takže je na chodbu slyšet, jak Chris s povzdychem vytáhne zpodpostele kufr a začne do něho skládat všechny věci ze skříní, následuje naplnění tašky a dalšího kufru.
Zarazí se, když se mu dostanou do ruk věci, který dostal k Vánocům..trochu se tomu ušklíbne - přece jen vazba na materiální věci? Koukne směrem ke košu, ale vzápětí to evidentně zavrhne a přimáčkne je k ostatnímu oblečení.+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte lis 16, 2010 3:25 pm

Re: Personalzimmer

Příspěvekod Beatrix » úte říj 11, 2011 2:34 am

+Podezřele potichu de dolů ze schodů, až se jí vojáci leknou když se objeví vedle nich- většinou její příchod slyšijou...a nechápajícně za ní koukají, že se tam prochází bosá.
Dojde až před Chrisův pokoj, zastaví se tam, objímá plastovej kýbl, kouká na dveře a poslouchá. Asi tam stojí docela dlouho, viditelně sou oba na stejné vlně - mimo, ale pak klepne a nakoukne tam+ Můžu?

Chris: +trochu se lekne, zas tak často otevřený nenechává, tak si lehce nervozně prohrábne vlasy a přikývne+ Jo..poď dál..zachvílu to tu bude vyklizený...+mávne rukou okolo a police zejí nepřirozenou prázdnotou+

Bea: Mch...+vyjádří docela dost nespokojenost a sedne si i s tím kýblem na postel+ Já...+rači kouká do země+ vážně musíš? Určitě si to nechceš rozmyslet? Já vím, že su příšerná zaměstnavatelka, ale...můžem na tom zapracovat! +upře na něho nadějně oči+

Chris: +trochu pobaveně, ale spíš tak shovívavě se ušklíbne až pousměje a zavrtí hlavou+ Ne, nemám na výběr. Musím.

Bea: +zatváří se nespokojeně, jak když nechce vyhovět malýmu dítěti+ Všechno se dá zařídit! +umíněně+

Chris: Tohle ne. +a podívá se na ni, že diskutovat o tom fakt nebudou+

Bea: To není fér! +kopne nožkou do stolku, načež vykulí oči a tiše zaskučí...vážně často nechodí bosá+

Chris: Vidíš, to máš z toho, že přemýšlíš nad blbostma.

Bea: To není blbost! +její slovní zásoba tak nějak zeje prázdnotou+

Chris: Když myslíš...+jejich konverzace je sice o ničem, ale tak nějak sou oba rádi, že tam zrovna ten druhej teď je..+

Bea: Mrzí mě to..fakt..fakt sem to takhle nechtěla...já...nemůžu to nějak spravit?

Chris: Já vím...+s povzdychem si sedne vedle ní+ Ne, fakt nemůžeš. +koukne na ni skoro jako by byl její starší brácha a pohladí ju po vlasech+ Není to zas tak daleko, budu mít telefon a budu ti psát maily.

Bea: +tváří se čím dál víc napuchle, jak bojuje se slzama, naproti tomu ale přikývne a statečně posmrkne+ Dobře. Tak...tak jo...

Chris. No vidíš. Seš velká holka, zvládneš to tu bezemě. +dá jí pusu na čelo a klepne prstama do kyblíku+ A to je co? Megabalení zavináčů na cestu?

Bea: Mh. Jo. No. Co mám dělat. Všichni odejdou. +a když vidí, že se Jerry nadechuje, aby jí oponoval, tak ho pohybem ruky rázně utne+ Ne, je to tak! Všichni. Sice třeba né daleko a ne napořád...ale všichni. +nehodlá mu dát prostor na nějaký námitky, tak mu rovnou přesune kýbl na klín+ To je für dich.

Chris: No..mh..+co mu zbyde, když ho bea nechce poslouchat...tak si aspoň přidrží kýbl, aby neslítl+ Für mich? +vtipně přitom našpulí pusu, jak to zopakuje a nakoukne pod víko+ Hlína? +zvedne obočí a podívá se na beu+ Se mám jít zahrabat, nebo základ na vlastní hrob?

Bea: Né! +zamračí se, jak to blbě pochopil+ To je...dárek...tam..v tom je dárek..+kývne do hlíny+ Vidíš, že sou v deklu dírky, ne?

Chris: V hlíně? +nevěřícně+ Si ze mě děláš prdel, nebo sem právě dostal žížalu domácí?

Bea: Dostals krtka, abys věděl. +docela dotčeně, že neocenil její originální dárek+

Chris: +začne se culit, ale když vidí, že bea si nedělá prdel, tak ho úsměv přejde+ Krt-ka? Jako...krtka? +jako by šlo říct slovo "krtek" ještě nějak jinak, aby z toho nevylezl kr-tek+

Bea: Mhm, jo, krtka. +podá mu fotku+ Tohle je krtek. Vyfasovala jsem ji ve zverimexu, pro případ, že bys neměl tucha, jak vypadá krtek.

Obrázek


Chris: +Vezme si fotku a chvílu to zpracovává, dojde ale k závěru, že ho to vlastně až tak moc neudivuje+ No...tak jo..tak..dík?

Bea: M...to je nadšení! +rozhodí uraženě rukama+ Příště ti dám něco podobně trapnýho, jako přívěšek na krk, nebo třeba boxerky! +zavrčí+ Ooo pardoon, ono vlastně příště nebude, protože už se neuvidíme! +konec na něho už napůl vztekle a napůl skrz slzy zakřičí+

Chris: Noták..já..mám krtky rád! +snaží se situaci zachránit a ještě jednou hodí nechápavej pohled na kýbl, dá tam fotku a rači to zavře, jako by krtek mohl vystřelit jak torpédo+

Bea: Jasně, a já miluju pavouky!

Chris: No...to né, samozřejmě! +rychle doplní, když vidí bein udivenej výraz, že tak rychle zapomněl na její vztah k těm všudypřítomným potvorám+ Ale krtci sou určitě fajn! Bude se mně hodit do zahrady! A když se tam bude nudit, udělám mu třeba v truhlíku bludiště, hm? +smířlivě na ni koukne tak mile, že mu prostě nejde odolat+

Bea: +furt se ještě tvááří, ale přikývne+ Jo, to bude...musíš mu tam nechat něco zasadit...aby měl co ožírat..nebo tak něco...nebo aby měl co žrát, když to bude zrovna ožírat tu zeleninu..+motá se do toho+ To najdeš na netu...je tam o krtkách spousta stránek...prý...

Chris: +usměje se a pohladí ju po pacce+ Musíš nás dojet zkontrolovat, a měl bych mu vymyslet méno..co třeba..třebá..Benito? To je fajn, ne?

Bea: Benito? +zhluboka posmrkne, takže vyfasuje kapesník a může se konečně hlasitě vysmrkat+ No proč ne..to není nejhorší...

Chris: Tak vidíš, já a tady Benito +klepne na kýbl+ ti nachystáme zimru pro hosty. Pocem...+když ju tak vidí, tak si ju přitáhne k obejmutí a docela pevně si ju k sobě přivine+

Bea: Jo..a já za váma co nejdřív přijedu! A na Vánoce vám dovezu cukroví! Jemu teda něco..spešl...ale tobě cukroví...+obejme ho docela křečovitě a jak je na něm nalepená, tak zhluboka nasává jeho vůni, protože jí bude příšerně chybět. Už si na něho tak zvykla, že tohle jí rve srdce...z mnoha důvodů....+

Chris: Notak...+ohlazuje jí zádečka, protože cítí její napětí a taky slzy, kterýma nasakuje jeho tričko+ Do Ameriky ještě vstup zakázanej nemáš...

Bea: +musí se tomu tiše skrz slzy zasmát+ Jo...to je fakt výhoda! +ještě si ho oňufne, odtáhne se a utírá si rozmatlanou řasenku+ Vážně mi budeš chybět...

Chris: No to bych řekl! +přikývne+ Ty mně taky. Tohle..všechno...hodně...lidí...+zamumle trochu nesrozumitelně a jeho pohled zabloudí ke kufrům+ Asi to ani nemohlo dopadnout jinak. Semnou. +podívá se na ni takovým...pohledem, že bea jenom tiše doplní+

Bea: ..s náma..všema...+a pousměje se tomu smutně, protože oba vijou proč a o co de+

Chris: Dáš mi..vědět, žejo? Kdyby..něco..nebo tak..

Bea: +hned přikyvuje+ Určitě! Budu..tě informovat. +sleduje ho jak vstane a pobírá si zavazadla a chce taky vstát, ale Chris ji gestem ruky zarazí+ Ale Jerry...

Chris: Ne, odejdu jak sem přišel, a dojemný scény před autem nejsou zrovna to pravý, pro mou image... +sehne se a dá jí ještě jednu přátelskou pusu na čelo+ Leb wohl...

Bea: +mrká jak pominutá, aby se zase nerozeřvala a chápajícně přikývne, ale než se chris odtáhne, ještě si ho uzme k obejmutí a vlepí mu pusu na tvář+ Und du leb vor allem lang! +zašeptá, jak se jí láme hlas a chabě se pousměje. Chris si pobere věci a když vyjde, tak za sebou zavře dveře. Ani neví proč. Bea tam sedí na posteli a teď se teprve se vším tím smutkem z plných plic rozbrečí, že se kvílení ozývá až na chodbu. Sková se pod jeho duchnu, obejme pošltář a zoufale si nad tím vším...hnusným..pobrečává. Jak zajede rukou pod polštář, tak nahmátne jednu z Chrisových pistolí a to teprve její pláč nabere na obrátkách, protože ji tam rozhodně nenechal omylem...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Personalzimmer

Příspěvekod yohannka » úte říj 11, 2011 6:16 pm

+jde akorát kolem a zaslechne tam kvílení povědomý, tak zaklepe+ beoo?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Personalzimmer

Příspěvekod Beatrix » úte říj 11, 2011 7:18 pm

(ano správně, beino poznávací znamení: kvílení! cha..)

Mh? +zvedne hlavu a kouká kolem sebe, ale nikde nikdo...z čehož ju přepadne ještě větší smutek a propadne dalšímu záchvatu pláče+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Personalzimmer

Příspěvekod yohannka » úte říj 11, 2011 7:52 pm

+nakoukne tam+ Beo? +vklouzne dovnitř+ on.. tě Chris zmlátil? +vykulí očka, co se děje+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Další

Zpět na Soukromé pokoje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron