Čajovna

Re: Čajovna

Příspěvekod Chris Devon » sob dub 02, 2011 12:10 am

Memory: +pousměje se a pohladí ju op tvářičce+ Rád bych ti to dopodrobna povyprávěl, ale nemůžu. Služební tajemství. +oňufne jí vlásky+ Už? +koukne po Mystick dovnitř+ Evidentně nebyla moc štěstím bez sebe, že sem vás vyrušil, co...+trochu sklamaně, rád by poznal Memořiny kamarádky, no co nadělá+ Tak se hezky bavte, kočičko. +pohladí ju po zadečku+ A kdybys něco potřebovala, tak zavolej, budu na drátě. +dá jí sladkou pusinku na rtíčky+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte lis 16, 2010 3:25 pm

Re: Čajovna

Příspěvekod Manori » ned dub 03, 2011 5:52 pm

*taky tam teda asi nevystojí důlek, rozloučí se s těmi, co tam ještě jsou a zmizí z čajovny*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Čajovna

Příspěvekod Mystick von Sachsen » ned dub 03, 2011 6:43 pm

Memory píše:(malinko sa rozdvojím, nech Mys nemusí čakať)

Chris: Nechá sa pritiahnuř, no stále naňho pozerá dosř nedůverčivo...podozrievavo a súčasne zavedavo. "Aké problémy?" no proste si nedá pokoj. Neujde jej ten jeho pohľad za Beou. "Týka sa to Bei?" vyzvedá a uprene mu pri tom hľadí do očí.

Mys: Keď tiež oznámi Krisovi, že ide s Mystick, pozdraví Beu a zakýva Eillen a Creaganovi, vráti sa a usmeje sa na ňu. "Dobre... prepáč,že to toľko trvalo. Môžeme ísť?" oblečie si kabát.


Jasně. taky se obleče.

Chris: Na brzkou shledanou. usměje se na něj.

obě se přemístí.

(dál v Sachsu)
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: Čajovna

Příspěvekod Memory » ned dub 03, 2011 10:15 pm

Chris: "To nevadí. Hlavne si dávaj na seba pozor." pritulí sa k nemu. "Nie, nemyslím, že jej to vadilo." usmeje sa. "Dobre." prikývne a dá mu ešte jednu hlbokú, precítenú pusu na rozlúčku. "Ozvem sa." odlepí sa od neho, i keď sa jej zjavne nechce, ešte mu zakýva a potom sa vráti k Mystick, s ktorou sa odmiesni.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Čajovna

Příspěvekod Chris Devon » pon dub 04, 2011 1:04 am

Mystick: To doufám! +usměje se na ni na rozlučku+

Memory: +pohladí ju po zádečkách a ochotně si ju k sobě přitiskne a polibek lehce, ale důkladně prohloubí a krásně ji chviličku líbá, aby cestou nezapomněla, s kým že to chodí+ Budu čekat. +sleduje ty dvě dokud nezmiznou..pak..omrkne, jstli Kris teda odvezl Beu, nebo mu ju hodil na krk, rozloučí se s hostitelkou s tím, že kdyby ještě chtěla, tak by jí tam něco pomohl a jede dom+
"To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou!"
Uživatelský avatar
Chris Devon
Člověk
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte lis 16, 2010 3:25 pm

Re: Čajovna

Příspěvekod Eillen » ned dub 17, 2011 4:49 pm

(Všem se omlouvám, že jsem tu vůbec nebyla, ale absolutně jsem nestíhala. Děkuji všem, kteří se dostavili)
I am not insane, my mother had me tested!
Uživatelský avatar
Eillen
NEaktivní
 
Příspěvky: 819
Registrován: ned pro 28, 2008 12:08 pm
Bydliště: Wildaran

Předchozí

Zpět na čajovna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron