Byt Patrika

Moderátoři: Zaměstnanec, Memory, mollyz, Fabien

Re: Byt Patrika

Příspěvekod mollyz » pon čer 11, 2012 9:20 pm

Patrik: Rád si hraješ s výbušninami? Nebo raději nějaké konvenčnější zbraně kromě lovecké pušky? + Sama sebe zaskočí mírnou povědomostí o zbraních.. :lol: + Myslím, že Beatrix - majitelka tě ráda zasvětí do všeho...teda všeho kolem zbraní, o kterých bys snad ještě nikdy neslyšel.. :mrgreen:
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Byt Patrika

Příspěvekod Patrik Pontus » čtv čer 14, 2012 8:10 pm

Já? +ohradí se.+ Proč máš pocit, že mám rád zbraně? +asi Molly narazila na citlivou strunu. ( :roll: )+
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: Byt Patrika

Příspěvekod mollyz » čtv čer 14, 2012 10:13 pm

Patrik: No, hlavně proto, že se vždycky tváříš hrozně uraženě, když ozbraních mluvím hanlivě.+ Rozesměje se a docela instinktivně ho poplácá po koleni.+ Hele, já prostě zbraně jako takové nemusím. Rozumím boji s hůlkou, pěstním soubojům, obdivuji se umění sečných zbraní, neverbálních zaklínadel a docela nedávno jsem vzala na milost i světelné meče.. :lol: , ale jak něco střílí, tak je mi to z hloubi duše protivné...+se zase rozvášnila kouká na něj vyzývvě, jakoby čekla, zda se jí odváží odporovat. ;) +
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Byt Patrika

Příspěvekod Patrik Pontus » ned črc 15, 2012 11:03 pm

To předci... +chvíli hledá slova, aby se mohl bránit, když už se Moll tak rozvášnila ;) , ale jakmile se nadechne, oknem vlítne velká hnědá sova a na hlavu mu pustí tlustou hnědou obálku. Patrik se zamračí na sovu, ale ta v okamžiku vylítne ven.+ Promiň. +omluví se Molly.+ Poštu dostávám velice zřídkavě, navíc... +prohlídne si obálku a chvíli překvapeně kouká na písmo.+ Vypadá to jako písmo mého bratra. +zaraženě.+
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: Byt Patrika

Příspěvekod mollyz » úte črc 17, 2012 5:41 pm

Patrik: +Překvapeně sleduje sovu.+ Od tvého bratra? Děje se něco? +Dívá se, jak si rozbaluje obálku a s vážnou tváří čte její obsah.+ Je všechno v pořádku?+ Položí mu ruku na rameno.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Předchozí

Zpět na Byty zaměstnanců

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron