Bar

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Re: Bar

Příspěvekod Sirius Black » sob bře 10, 2012 11:40 pm

(teď mě napadá, že by byla prča, kdybych přitáhla ještě Casse:D opilý anděl:D)

Regulus: *směje se a pak následně kouká, co dělá se šáněm* Se vždycky musíš předvádět *protočí se smíchem oči*

Remus + Postrach: Nazdaaar! *houkne na ně* Jak vidím, tak Remus si stále ještě pamatuje cestu *uculí se* Hele, kdo je tu *kývne směrem k Severusovi*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Bar

Příspěvekod Severus Snape » sob bře 10, 2012 11:44 pm

Lucius: Luciusi... +pozdraví ho taky+ Ty aby sis tohle nechal ujít, že?

Sirius: Proč bych se neměl vracet? Nikomu nikde nic nedlužím, před nikým se neskrývám a na ministerstvu není za moji hlavu vypsaná odměna +v klidu se napije+

Regulus: Já se rýpu v lektvarech, někdo zase rýpe do lidí. Nevím, co je horší +odfrkne si+

Fabien: Ne, ještě jsme se nesetkali, vás bych si určitě pamatoval +kouká na něj, když se mu představí, sám se ale s žádným představováním neobtěžuje+ Mne tady zná každý.
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Bar

Příspěvekod Fabien » sob bře 10, 2012 11:58 pm

Severus: Jo jo..+okukuje ho a nechá si od obsluhy podat dvě sklenky whisky.+ Mister Snape, pokus nemílím. dáte si se mnou whisku nebo dáváte přednost jinému nápoji...? A nebo samotě?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Bar

Příspěvekod Sirius Black » ned bře 11, 2012 12:36 am

Severus: *kouká na něj pobaveně, jak mu to všechno vyjmenovává a snaží se nesmát* Jistě.. *přikývne vážně, ale cukají mu koutky* Naštěstí to tu nemá nikdo, pokud vím.. *stihne ještě dopít zbytek koňaku, než se vrhnou na šáňo*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Bar

Příspěvekod Amon » ned bře 11, 2012 1:55 am

+dojde tam (po předchozích příspěvcích s úlevou zjistí, že tady je to momentálně po česky :D ) a rozhlídne se+ No nazdar...vespolek. +dodá rači, když je to ten VIP club a hned si u báru objedná pivo a panáka na rozkoukanou+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Bar

Příspěvekod Remus Lupin » ned bře 11, 2012 12:08 pm

(lách, že by se zase natřískal...Castiel, VIP člen, to zní vtipně:))

Fabien: á, zdravím, doktore...tak co pacienti, neumíraj moc?*kývne mu na pozdrav*

Sirius: Jo, kupodivu jsem to ještě nezapomněl...*zašklebí se* ale prokouklo to, jen co je pravda...

*trochu poodstoupí, když Reg zaklepe láhví, aby nebyl zalitý, přece jen vyštrachal nejlepší oděv, co našel, at nedělá ostudu*

Amon:no zdar...*kývne mu sklenkou* taky jsi to přišel očíhnout?
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Bar

Příspěvekod Postrach » ned bře 11, 2012 12:10 pm

Sirius:*kývne mu na pozdrav* já jsem taky rád, že aspoň jeden z nás věděl, kam se jde...ty vaše kouzelnické čachry s domy...to je na jednoho docela dost..*zavrtí hlavou* ale hezký klub..*šáňo si vezme jen symbolicky, na otevření, samozřejmě ho nepije*
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 703
Registrován: sob pro 27, 2008 4:35 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Bar

Příspěvekod Severus Snape » ned bře 11, 2012 12:58 pm

Fabien: Vidím, že jsem opravdu známější, než bych si přál +přijme ale od něj skleničku+ Dobrou skotskou nikdy neodmítnu.

Sirius: Dnes už bohužel ne. Staré zlaté časy hledaných zločinců už jsou pryč +odfrkne si+ Co říkáš na to přestavění sídla Fénixova řádu, Blacku? Nestýská se ti po té barabizně?
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Bar

Příspěvekod Sirius Black » ned bře 11, 2012 1:19 pm

Amon: No nazdar *kývne na pozdrav*

Remus: No, to teda..brácha se činil *uculí se*

Severus: *vykulí oči zděšením* Dej pokoj! *odfrkne si* Ani náhodou! Jsem vděčný za život, který mám! *spokojeně se usmívá* Minulost je minulostí *mávne rukou* Taky bys měl zkusit jít dál..prospělo by ti to *ušklíbne se*

Postrach: No jo, tady je to jinak mudlovská čtvrť, tak by z toho asi byli všichni hyn, kdyby se tu najednou zjevil barák, který tu nikdy nebyl a mezi baráky by se nevešel *ušklíbne se*

Fabien: Mám takový pocit, že jsme z ošetřovny zdrhli dřív, než nás Molly stačila ošetřit *zakření se a přizná, že oni byli taky mezi nima*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Bar

Příspěvekod Regulus Black » ned bře 11, 2012 3:18 pm

Sirius: Copak já se předvádím? To ani neumím. Uculuje se přitom. Ale nevím, kdo z nás dvou vždycky dělal většího frajera. Zapíská si, já nic, já muzikant.

Remus: Všimne si, jak Remus uskočí krok dozadu, když vystříkne šampaňské. Omlouvám se, ale to opravdu nebylo schválně. Zvedne dlaně v omluvném gestu, aby si Remus nemyslel, že ho měl v úmyslu postříkat:).
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

PředchozíDalší

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron