Gentlemen's Club

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Sirius Black » sob úno 18, 2012 11:44 am

*taky si zaplatí členství, když mu o tom Regulus řekl:)*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Regulus Black » sob úno 18, 2012 7:26 pm

Brácho, neblbni, přece od tebe nebudu vybírat poplatek. Kartičku člena klubu mu vystaví, ale peníze si od něj nevezme.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Lucius Malfoy » ned úno 19, 2012 2:27 pm

Měl by sis, Regulusi, vzít příklad z bratrů Weasleyových:

- kolik to stojí? (Ron)
- pět galeonů. (Fred a George)
- kolik pro mě?
- pět galeonů.
- jsem váš bratr!
- deset galeonů!
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Morfeus » pon úno 20, 2012 12:58 pm

vklouzne tam úplně přirozeně. a zapadne do kožené klubovky, rozloží nad sebou stan z Timesů a už si hoví v klidném a příjemném prostředí. užívá si klidu a ani moc nemyslí na nějaké vyřizování. přesto je odhodlán zaplatit si členství.
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Regulus Black » pon úno 20, 2012 9:35 pm

Lucius: :D

Morfeus: Přisedne si k jeho stolečku. Dobrý večer. Nerad ruším, ale my se ještě neznáme. Rád bych se vám představil. Jsem Regulus Black. Podá mu ruku. Dáte si něco k pití, nebo si chcete nerušeně přečíst dnešní tisk?
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Morfeus » úte úno 21, 2012 12:55 pm

Regulus: také jsem dosud neměl to potěšení přímo... uchopí podávanou ruku a krátce, pevně ji stiskne. těší mě, pane Blacku. Morfeus Sandman, Pán snů. znovu se opře v křesle. rád si dám čaj. anglický černý, s mlékem, bez cukru. a jestli máte něco speciálního k četbě tisku, co byste mi doporučil - pokrčí rameny a usměje se - kdo jsem, abych odmítl?
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Regulus Black » úte úno 21, 2012 7:46 pm

Morfeus: Taky mě těší. Stiskne mu pravici. Hned to zařídím. Chvilku nato Krátura přinese hostu konvici s horkým černým čajem a džbánkem mléka a zase se vzdálí. K těm negativním zprávám, které vyčtete, bych nejspíš doporučoval koňak značky Rémy Martin Excellence. Jeho rafinovaná chuť vás zaručené ponechá v klidu, ať už se z novin dozvíte cokoliv.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Morfeus » úte úno 21, 2012 9:48 pm

Regulus: vlídně pokývnutím poděkuje skřítkovi za čaj. bude na něj pamatovat s nějakým pěkným snem (asi že má jeho dávná paní jeho hlavu vycpánu a pověšenu na stěně na čestném místě v salóně ;) ) místo spropitného. nalívá si čaj, jak ho rád, a poslouchá Regula. zprávy jsou zprávy. a konotace - ať už negativní, nebo pozitivní - jim přidáváme my sami. krči rameny a pomalu pohybuje šálkem, aby smísil mléko s čajem. pozoruje při tom ony rozevláté útvary, než se obě teutiny spojí. ovšem když říkáte - Excellence... spokojeně se usměje a není poznat, zda opakuje část značky koňaku, nebo žertuje s Regulem. ... tak přesně tohle potřebuju. a myslím, že se i zdržím na něco menšího na vidličku. opět se spokojeně usměje při té představě. a srovná a ohmatá Timesy - jsou skutečně dost tlusté - a se spoustou příloh. při troše štěstí mu to vystačí na pár hodin čtení i debužírování. a hlavně líného, až dekadentního poklidu.
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Regulus Black » čtv úno 23, 2012 10:58 am

Morfeus: S tím nelze než souhlasit. Nechápu, proč se lidi věčně rozčilují nad obsahem článků v tisku. Ty prakticky tvoří oni sami svými činy. A jen na nich záleží, jestli budou kladné, nebo negativní. Usměje se na něj potutelně. Takže znalec kvalitních značek? Na malou chvíli odběhne k baru a když se vrátí, nese v ruce dvě sklenky s tekutinou teplé mahagonové barvy. Jsem opravdu zvědav, jak vám bude chutnat. Tento koňak je vyroben z hroznů z těch nejlepších vinic v oblasti Grand Champagne a zrál dvacet dva let ve speciálním sudu z limousinského dubu. Podá mu sklenku.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Lucius Malfoy » čtv úno 23, 2012 8:32 pm

přistoupí k nim
Dobré odpoledne... mohu si přisednout, pánové? Regulusi... pozdraví ho úklonem hlavy
Vidím, že se oddáváte příjemným činnostem... při pohledu na sklenku koňaku
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

PředchozíDalší

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron