Gentlemen's Club

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Morfeus » čtv úno 23, 2012 9:56 pm

Regulus: něco jsem už vypil. ale to mi ještě nedává právo vydávat se za znalce. pokrčí rameny. ovšem tohle už zní lahodně! pln radostného očekávání pozoruje, jak se k němu blíží sklenka vynikajícího moku a chválí vše, co slyší - jemné šplouchání tekutiny úžasné barvy, tichou zvonkohru sklenic i pochvalná Regulova slova opěvující koňak, vinice i soudek - snad i staleté duby, z nichž je sud vyroben. dva a dvacet... to je už plnoleté pití, že? mlsně se usměje.

Lucius: (už se někde ve společnosti jistě potkali, že?)
jen dál, tedy jen blíž, příteli, posaďte se. přesně tak - nejn zní, ale i voní to velmi příjemně. zřejmě se už za okamžik stanu mužem činu. at "příjemné činnosti " - prostě si dá ten koňak ;). nedělá si iluze a je mu jasné, že koňak i Luciuse zajímá mnohem víc, než jeho společnost. ovšem to není nic proti ničemu a atmosféra je opravdu příjemná, přátelská a nakoněná konzumaci :)
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Regulus Black » čtv úno 23, 2012 10:10 pm

Luciusi... kývne mu hlavou na pozdrav a nabídne mu místo ve volné klubovce u jejich stolu. Pojď, přisedni si k nám. To víš, snažím se, aby se tady každý cítil příjemně. Pousměje se a gestem přikáže Kráturovi přinést další sklenku a rovnou celou lahvinku koňaku. Tak jak se žije v manželském svazku, pochlub se nám, svobodným. Uculí se pobaveně.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Lucius Malfoy » čtv úno 23, 2012 10:16 pm

Morfeus: Děkuji... odsune si klubovku a dříve, než se posadí, lehce se pokloní Morfeovi Nejsem si jist, příteli, jestli jsme se už někde potkali. Nicméně nic nebrání tomu, abych se představil. Lucius Malfoy, kouzelník... než by si potřásli rukama, konverzace by asi trochu uvázla ;) , takže jako by se stalo, a posadí se Ten koňak voní opravdu skvěle. No, Regulus se ničím neošidí a v tak prestižním pánském klubu se ani jiné než kvalitné pití podávat nesmí, že?

Regulus: Abych řekl pravdu, Regulusi, je to stejné jako v tom předchozím... jen je to více čerstvé ušklíbne se golux je... abych tak řekl... více nezávislá než Cissa. To mě na ní vždycky přitahovalo. Ale teď si zase říkám, že to není úplně to pravé ořechové, když není pořád doma. Občas se spolu dostaneme někam do společnosti, ale není to zase tak často. A manželský stav má své výhody i nevýhody, jako všechno. Tak si myslím, že se na to napijeme zvedne sklenku, přičichne, uznale pokývne a ochutná Tedy... opravdu výborný.
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Krátura » pát úno 24, 2012 12:15 am

Přišourá se od baru k jejich stolku a na tácu nese sklenku a láhev koňaku. Položí jim to na stůl, ukloní se uctivě panu Malfoyovi, kterého moc dobře zná a zase se vzdálí.
Věrně sloužím Blackům
Uživatelský avatar
Krátura
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv pro 09, 2010 9:54 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Regulus Black » pát úno 24, 2012 12:41 am

Morfeus: Není ani zapotřebí být znalcem v oboru. Stačí si čichnout, zhluboka nasaje, a už jen ta specifická vůně s nádechem bílých květů, zejména jasmínu a kosatce, člověka opojí. Trochu se napije a nechá si poválet mok na jazyku. V jeho chuti můžete cítit zralé fíky.. šťavnaté švestky.. lískové oříšky a snad.. pomeranče? Popisuje to s takovým požitkem, že nelze neochutnat, už jen ze zvědavosti. Není to pití, které běžně dostanete v kdejaké hospodě. Pousměje se a vybídne ho, aby ochutnal a s napětím čeká, jestli s ním bude souhlasit.

Lucius: Jako zasloužilý ženáč, doporučil bys nám, svobodným a nezávislým, vlézt do chomoutu? Nebo není nad zlatou svobodu? Zeptá se zkušeného v tomto oboru, docela ho to zajímá. Nalije mu do sklenky koňak a přiťukne si s oběma. Tak pánové, na jediné místo na světě, kde na nás ženy nemůžou. Napije se a olízne si ze rtů kapku moku. Máš pravdu, mám tady jen kvalitní pití, je to klub pro lepší společnost. Pokud by někdo chtěl nějaký póvl, může si zajít do putyky.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Morfeus » pát úno 24, 2012 12:55 pm

(určitě kdysi potkali na večírcích, i na chatu kdysi na večírku ;) )
Lucius: jistě, já vím. kývne a pozvedne sklenku směrem k němu, právě jakoby si podali ruce. Sandman. pro vás Morfeus. také prozkoumá vůni, barvu, přilnavost ke sklence - a konečně i chuť nápoje a uznale se zašklebí. rozhodně. myslím, že jsou na to nějaká nařízení. zřejmě pod trestem smrti nebo ztáty tváře i pověsti vám nesmějí nalít nic nízkého či nechutného.

Regulus: souhlasně pokyvuje, když Regulus líčí ten míchaný kompot i s květinami a oříšky ;) je to pozoruhodně výstižné líčení. hospodami nijak neopovrhuji, ale pokud si člověk chce občas udělat radost - tohle je to pravé místo i pravé pití. výborné pití. to skládá poklonu majiteli klubu. a příjemné místo. myslím, že je to výborné útočiště, když jdou naše drahé polovičky třeba nakupovat, nebo navštívit příbuzné. myslím, že teprve při návštěvě u tchýně a šesti vzdálených tetiček to člověk patřičně docení.
Naposledy upravil Morfeus dne úte úno 28, 2012 9:49 pm, celkově upraveno 1
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Lucius Malfoy » pát úno 24, 2012 7:14 pm

potlačí touhu Kráturu nakopnout, jak je jeho zvykem
Regulus: Stav manželský má rozhodně své výhody. Hlavně můžeš mít sex, i když se ti nechce ušklíbne se Po pravdě řečeno, každý vztah se časem unaví. S Cissou to tak rozhodně bylo. Neříkám, že je hloupá, ale byla dost submisivní, a to mi vadilo. Golux je zase příliš nezávislá, a to mi začíná vadit taky. Rozhodně upije ze sklenky to nejdůležitější v manželství je vzájemný respekt a tolerance. A to myslím smrtelně vážně koukne na Reguluse, jako že to fakt není fráze
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Regulus Black » ned úno 26, 2012 2:07 am

Morfeus: (to není kompot, citovala jsem z nabídky této značky koňaku, nic jsem si nevymýšlela:D) Přesně tak. Ženy mají spoustu možností, kde se scházet. Obchody s hadříky a botami, salony krásy, cukrárny, noční striptérské kluby. My muži jsme o tohle všechno ošizeni. Tedy... byli jsme, pousměje se. Nemám nic proti ženám, naopak, jsem jejich velký obdivovatel, ale jsou chvíle, kdy i muž někdy zatouží odpočinout si od nich. Napije se lahodného moku. Jste ženatý? Když mluví o té tchyni.

Lucius: Jistěže musí mít své výhody, jinak bychom se do manželství tak bezhlavě nevrhali, zasměje se. Luciusi, víš ty sám, co vůbec chceš? Nelíbí se ti ani poslušná, ani samostatná. Jak si tedy představuješ ideální manželku? Na to je vážně zvědavý. Respekt a tolerance... to je pravda, pokud je skutečně vzájemná. Dokážeš ale ty něco respektovat a tolerovat? Koukne po něm trochu pochybovačně.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Lucius Malfoy » ned úno 26, 2012 10:42 am

Regulus: podívá se na něj s překvapeným výrazem Já jestli jsem tolerantní? Já jsem vůbec ten nejtolerantnější člověk - vlastně kouzelník - na světě. A rád bych viděl toho, kdo by to tom pochyboval. Já jsem ztělesněný respekt a tolerance. Což se samozřejmě netýká mudlů, mudlovských šmejdů, kříženců, chudáků, ženských, malých dětí a těch, kteří mi za to nestojí napije se A ideální manželka? Taková samozřejmě neexistuje, to už jsem za dobu svých dvou manželství pochopil. Každá má bohužel nějakou svoji osobnost, to se nedá nic dělat rezignovaně pokrčí rameny a dolije si z láhve
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Sirius Black » ned úno 26, 2012 1:07 pm

(Lucius: laaach:))

*poplatek mu tedy nechá ležet na stole*

(zatím tady Siriuse dávat nebudu, aby se to trochu srovnalo s labyrintem:))
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

PředchozíDalší

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron