Gentlemen's Club

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Regulus Black » pon úno 27, 2012 1:24 am

Lucius: Poslouchá dlouhý výčet toho odpadu společnosti, který Lucius neuznává. Tak ještě pořád ti toho zbývá dost. Většina čistokrevných kouzelníků. Pousměje se a nabídne mu kubánský doutník z dřevěné krabice. Že neexistuje? Ale to je dobré vědět, když má člověk v plánu vrhnout se po hlavě do manželství. Slyšel jsem, že žena před svatbou je jako samet, měkká, jemná a přilnavá. Jakonáhle tě však dostane do chomoutu, většina otočí a začne vystrkovat drápky. Co je na tom pravdy? Možná je opravdu ideální neženit se. Ale copak by nám to ženy trpěly? Ještě by se proti nám vzbouřily. Zasměje se.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Morfeus » pon úno 27, 2012 2:09 pm

(hehe, chudinka Krátura :lol: :lol: )

vychutnává koňak a buď se zasnil, nebo má autistickou chvilku, výpadek prstě, kdy nevnímá a nereaguje. ale tak zítra večer už určitě zase bude při smyslech a bude komunikovat ;). díky.
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Lucius Malfoy » pon úno 27, 2012 10:39 pm

Regulus: vezme si z krabice doutník, otáčí ho v prstech a přemýšlíJe pravda, že za pár let už nic není to, co to bylo na začátku. Mění se lidi a mění se vztahy. A pokud se má vztah udržet, musí na tom pracovat oba. A když jeden nechce, nebo neví, že by to měl dělat, skončí to špatně. Postupem času se lidi mění a není nikde dáno, že se mění stejným směrem. zvedne sklenku a zkoumá barvu koňaku Je důležité to poznat a hlavně o tom mluvit. A ani pak není záruka, že se to povede. Prostě manželství je vždycky trochu sázka do loterie. Lidi žijí dlouho a nikdo nezůstává stejný. Ale abych moc nefilosofoval: když se chceš oženit, udělej to z blbosti nebo z lásky. Když nad tím budeš přemýšlet, neuděláš to nikdy pomyslně Regulusovi přiťukne a napije se
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Regulus Black » úte úno 28, 2012 12:50 pm

Lucius: Poslouchá jeho filosofické mudrování a přikyvuje přitom souhlasně hlavou. Luciusi, ty by sis mohl z fleku se svými zkušenostmi se ženami otevřít manželskou poradnu. Věřím, že bys tam měl pořád plno, zasměje se. Myslím ale, že já jsem se už vyléčil z toho vrhat se po hlavě do manželství. Nebudu se ženit, ani z blbosti, ani z lásky, dokonce ani z vypočítavosti. Vezme si doutník, odstřihne špičku a pak připálí sobě i Luciusovi. Ale z trochu jiného soudku. Slyšel jsem, že máš ve Francii nějaké vinice. Nechtěl bys mi do klubu dodávat své víno? Řekl bych, že kde jinde, než tady by malfoyská značka vína získala patřičné uznání. Nabídne mu obchod.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Morfeus » úte úno 28, 2012 10:26 pm

(jistě že ne kompot, napadlo mě, že je to etiketa, ale je to moc pěkné a voní to i skrz monitor :) )

Regulus: nejsem závistivý a přeju jim všechny ty příležitosti družit se a nezávisle rozmlouvat. i když předpokládám, že v nočním striptérském klubu si nikdo moc nepopovídá - to je spíš vizuální zábava. mazlí se se sklenkou koňaku. přikyvuje na obdivování žen. při zmínce o tchýni mu zaskočí trošku. ummm, ne. vlastně tak trochu... jsem už párkrát byl něco v tom smyslu. ovšem některé ženy bez ohledu na věk vyzařují jistou - abych tak řekl - tchýňovitost.

(Morfeus má podle Gaimena syna Orfea, což tak docela neodpovídá mytologii. ve spiscích je i povídka Kalliopé, což je Orfeova matka. ale moc souvislostí tam není rozepsáno, spíš náznaky. a taky jako Věčný, žije věčně a měl určité techtle i mechtle za ty roky. většinou se k těm dámám zrovna moc pěkně nakonec nezachoval. . Eternity kvůli tomu občas připruzuje, tak o tom Morf moc rád nemluví ;) s ní má vojnu jako řemen, ony by ho otravovala víc než všechny bejvalé dohromady, kdyby něco přeťáp. :) a taky s Et si zkouší "být člověkem", třeba jako Smrť v Pratechettových knihách. prostě zkoumá svou lidskou složku. ovšem s Et manželé nejsou.)
Naposledy upravil Morfeus dne úte úno 28, 2012 11:02 pm, celkově upraveno 1
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Lucius Malfoy » úte úno 28, 2012 10:56 pm

Regulus: samozřejmě na dodávce vína se můžeme dohodnout. Mám ve Francii odrůdy Pinot Noir a Chardonnay, ale golux mi nabízela ještě rozšíření do oblasti Médoc, kde jsou prý velmi kvalitní vína... kde k těm kontaktům přišla, Merlin ví. A snad to ani nechci vědět napije se Takže dodávky vína nejsou problém.
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Morfeus » úte úno 28, 2012 11:09 pm

o vínech se moc příjemně poslouchá a taky žasne na Luciusovou životní zkušeností. staví ho to do jiného světla, než je zběžný dojem povrchní sebestřednosti.

Lucius: vy se zabýváte vínem, příteli? a máte vlastní značku? zajímá se.
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Lucius Malfoy » stř úno 29, 2012 7:47 pm

No, o značce se ještě nedá mluvit; vlastně jsem začal s tímhle koníčkem teprve loni, když jsme s golux dostali jako svatební dar vinice. Abych mohl produkovat opravdu vlastní značku, musím nejdřív načerpat zkušenosti, abych si neuřízl ostudu. Prozatím nechávám na etiketách jen druh vína a oblast, jen v levém dolním rohu jsem nechal udělat malé "M", jen tak pro identifikaci. Pár lahví mám doma a je opravdu docela dobré. I golux to tvrdí a ta se v tom vyzná mnohem víc než já.
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Regulus Black » stř úno 29, 2012 10:00 pm

Lucius: To jsou samé skvělé odrůdy. Určitě budu mít zájem. Začínají mi docházet staré zásoby, které jsme měli ve sklepích ještě z dob, kdy žili mí rodiče. Během období, kdy v našem domě sídlil ten... řád, se povážlivě ztenčily. Zamračí se, těžko říct, jestli z toho, že to kvalitní víno vyžahli jeho protivníci, anebo proto, že dům vznešeného rodu Blacků byl zneužit jako hlavní stan nepřítele. Tvoje nová manželka je podnikavá žena. Určitě s ní musíš být šťastný. Víš, že já ji vlastně osobně vůbec neznám?

Morfeus: Tak další zkušený ženáč? Pozvedne obočí. Pánové, za chvíli se tady budu mezi vámi cítit jako nezkušený zajíc, rozesměje se. Tchýňovitost? Myslíte tím, že některé ženy jsou semetriky už od pohledu? Uculí se pobaveně. Dáte si? Taky mu nabídne doutník.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Gentlemen's Club

Příspěvekod Lucius Malfoy » čtv bře 01, 2012 7:41 pm

Regulus: Vážně ji neznáš? Nikdy jste se na žádné párty nesetkali? To mě překvapuje pozdvihne obočí Co se týká podnikavosti, to ona je. Hlavně poslední dobou. Skoro vůbec není doma zamračí se a upije ze sklenky Vlastně když už o tom tak přemýšlím, opravdu a beze zbytku šťastni jsme byli na svatební cestě. Od té doby se chová... no, někdy jako manželka ušklíbne se
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

PředchozíDalší

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron