Bar

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Re: Bar

Příspěvekod Liam » sob srp 04, 2012 12:05 pm

(lach, no, ten už je asi naložený v lihu, za tu dobu:D)

*vzhlédne od novin* Ale ne...*odhodí noviny* stejně se tam píšou samé blbosti....Liam *představí se* Těžký den?*zalítne pohledem k odpité láhvi a nechá si dolít gin a mezitím dojde Rabastan* kámoš?*koukne z Rabastana na Tonyho nevzrušeně*
Uživatelský avatar
Liam
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 24, 2009 3:47 pm

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » sob srp 04, 2012 2:43 pm

Rab: Jo, jsem zpátky. Živ, zdráv... a zkušenější +přikývne+ Jaké to bylo radši nechtěj vědět. O něčem takovém se princátku jako ty nikdy ani nezdálo.

Liam: Spíš těžký týden +poznamená unaveně. Jeho ledabyle ošetřená zranění, která utržil s boji s asasíny a které v zápalu akcí předtím nevnímal, teď pomalu přicházejí k sobě+ Zrovna jsem utekl Smrtce zpod kosy... už pokolikáte? +ušklíbne se a kopne do sebe obsah sklenice a hned dolévá další+ Tohleto? Ne, to není můj kámoš. Je to pěkný floutek a mizera +zachechtá se, Liam svými schopnostmi určitě pozná, že si dělá legraci+ To je Rabastan +představí je+ Rabastane, tohle je Liam. A ne že ho budeš otravovat těmi svými kecy, z jakého rodu pocházíš.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Liam » pon srp 06, 2012 2:38 pm

Tony: tím hůř...*to o tom arabském pekle mu neujde, ale tváří se, že nic* To musíš mít adrenalinové zaměstnání... já smrtku vidím jen na obrázku...*zasměje se a upije ginu* výborně, lepší než slušnák se kterým je nuda...*ušklíbne se a podá Rabastanovi ruku, stiskne, trochu pozvedne jedno obočí a pak ho zas mlčky pustí*
Uživatelský avatar
Liam
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 24, 2009 3:47 pm

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » pon srp 06, 2012 10:58 pm

Tony:
Tak docela adrenalin to je... ale vybral jsem si to sám +ušklíbne se a napije se s ním+ To buď rád. Ta z obrázku ti neublíží. Jen nevím, co je to za úchylku prohlížet si smrt. Funebrák? +odhaduje+ Ještě jsem tě tady v klubu neviděl. Vlastně jsem tě neviděl ještě nikde. Nový? +zeptá se a pozoruje ho a odhaduje+

Rabastan: (nemůžu se přihlásit, asi jsem zapomněla heslo, nebo co)
Rabastan Lestrange +nezapomene zdůraznit rodné příjmení, když podá Liamovi ruku. Postřehne to pozvednuté obočí a odpoví mu stejným gestem, ať už znamenalo cokoliv+ Taky by mě zajímalo, co seš zač +usměje se na něj+ Pánové, co byste řekli na partičku pokeru?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Liam » stř srp 08, 2012 10:46 am

(chceš ho změnit, to heslo?)

Tak kdo chce kam...*přikývne a opře se o opěradlo židle* no..to někdy taky...*zasměje se na funebráka* to když kosím sny a představy zákazníků...dělám v Nemetonu, na Příčné.*dodá* Ne, jsem tady vlastně poprvé od založení...nějak nebylo kdy. Ale už nějaký čas se bohybuju kolem...jen nepoutám moc pozornosti. Což mi vyhovuje.

Rabastan: Já vím...starý rod...*pokývá hlavou* i když asi nepatříš mezi zrovna oblíbené členy rodiny, nemýlím-li se. Nezapadáš do škatulky, co?*dodá, jako by se nechumelilo, zatváří se trochu omluvně za tu analýzu* Hm...pokud se nebojíte, že vás oškubu...*zasvítí mu oči na ten poker a koukne z jednoho na druhého*
Uživatelský avatar
Liam
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 24, 2009 3:47 pm

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv srp 09, 2012 9:23 pm

Liam: V Nemetonu? To je ten obchod s magií, že? Možná k vám taky někdy zajdu, i když nevím, jestli bych neměl dojít spíše na Obrtlou +namítne a pak se zasměje+ To jsi tak dobrý v pokeru, že si tak věříš? +zatváří se nadmíru spokojeně+ Dobrého protihráče bych uvítal. Hrát s tímhle frajírkem mě už začíná nudit. Pokaždé prohraje i židli pod zadkem +přijme jeho výzvu+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Rabastan Lestrange » čtv srp 09, 2012 9:56 pm

(vzpomněla jsem si;) )

Liam: Jak se to vezme. Uvnitř rodiny jsem černou ovcí, protože mezi ně moc nezapadám. A taky proto, že jsem oblíbený +ušklíbne se sebevědomě+ Znáš naši rodinu, žes to věděl? +zajímá se+ No prima, uvidíme, jestli je někdo lepší v pokeru, než tady Tony +zvedne se a přesune se ke karetnímu stolku+

(do karetního salonku, ať jsou tam nějaké příspěvky?)
Uživatelský avatar
Rabastan Lestrange
Mág
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 24, 2011 6:41 pm

Předchozí

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron