Bar

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Re: Bar

Příspěvekod Severus Snape » pát bře 23, 2012 11:53 pm

Fabien píše:Severus: +Nabručený obličej ho nevyvede z rovnováhy.+ Tak jinak..+zaculí se.+ Dokázala namíchat úplně všechno, kromě nápoje lásky. Ten jí nikdy nešel...

+jak mu Fabien popíše molly po studijní stránce, okamžitě si na ni vzpomene+ Ano. Její výkony byly na ženské pohlaví docela... uspokojivé. Až na ten nápoj lásky. Ten její připomínal spíš splašky po umytí špinavých kotlíků. Chtěl bych vidět toho blázna, který by to vypil.
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Bar

Příspěvekod Remus Lupin » sob bře 24, 2012 2:00 pm

Regulus: Dobře, víte, kde mě najdete. Skotská je dobrá volba.*zasměje se* Co jinak děláte, když zrovna nebudujete pánský klub?
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Bar

Příspěvekod Regulus Black » sob bře 24, 2012 9:42 pm

Remus: Nalije oběma skotskou a podá mu sklenku. Než jsem se pustil do klubu, zrekonstruoval jsem celý dům. Nevím, jestli jste tady byl někdy předtím, abyste mohl porovnávat. Dům byl v katastrofálním stavu, dokonce jsem přemýšlel, že bych jej rovnou zboural a postavil nový. Ale přišlo mi líto zničit rodinné dědictví, tak jsem se do toho pustil. Zabralo mi to celý rok. Pozvedne sklenku. A co děláte vy, když se zrovna nestaráte o zvířata?
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Bar

Příspěvekod Sirius Black » úte bře 27, 2012 9:52 am

*kouká tam někde do blba, pak se zadívá na Reguluse s Remusem, jak se baví a malinko se usměje..nechal si dolít další whisky*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Bar

Příspěvekod Remus Lupin » úte bře 27, 2012 11:05 am

Reg:*vezme si sklenku a spokojeně upije*ano, byl...musím říct, že předtím to bylo dos ponuré místo. Dělalo čest rodinnému jménu.*cuknou mu koutky jak přeletí očima po obou bratrech*Ony tyhle opravy jsou daleko náročnější..*přikývne*sám se budu muset pustit do domu v létě, nějaké udržovací práce a tak...dřevěné domy jsou krásné, ale zase si ho jeden nemůže nechat sežrat nějakými roztoči...*otáčí sklenkou* Já v podstatě ze zvířat nevyjdu.. i když nejsem v práci, tak doma mám za zadkem další...a sezonně pořádám cesty do různých oblastí, ale ty jsou taky vesměs pracovní.*pokrčí rameny* ikdyž já to jako práci neberu, spíš životní styl.

Sirius: Copak?*neujde mu to uculení se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Bar

Příspěvekod Regulus Black » pát bře 30, 2012 11:31 pm

Remus: Ponuré je dost slabé slovo. Byl to přímo dům hrůzy. Odfrkne si. Doufejme, že teď bude sloužit ušlechtilejším cílům. Dolije jim, zajisté už mají zase dopito:). Kde vlastně máte vy svůj dům? Předpokládám správně, že nejspíš někde v lůně přírody? Tipne si. Takže rád pořádáte výpravy za poznáním zvířecí říše? Ne nadarmo jste vyhlášený odborník na faunu, jak jsem slyšel. Kam se chystáte tuto sezónu?
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Bar

Příspěvekod Remus Lupin » sob bře 31, 2012 10:49 am

Reg: Hádáte správně, že bydlím spíš mimo civilizaci..*přikývne* ve Walesu konkrétně a nemůžu si stěžovat, žádní mudlové za plotem..Jo, nejen za poznáním, ale tak nějak jsem si za ty roky přesouvání se z místa na místo zvykl, že teď nevydržím být pořád doma. A tyhle výpravy opravdu můžou být užitečné i v profesi. Nechci nikomu dát příčinu, aby začal pochybovat, že zaměstnat mě nebyl nejlepší nápad*upije* Chystám se na černý kontinent, tak doufám, že si nepřivezu malárii.
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Bar

Příspěvekod Regulus Black » sob bře 31, 2012 6:17 pm

Remus: To bych taky někdy potřeboval, ten klid. Bydlet v centru Londýna není žádná výhra. Proto se rád a stále častěji vracím na venkov. Opře se pohodlně do opěradla a vezme si sklenku do ruky. Zcela chápu tu vaši touhu cestovat po světě. Sám jsem tomu před časem podlehl a trvalo mi hodně dlouho, než jsem zase našel cestu domů. Doufám, že vám se nic takového nestane. Zní to kupodivu docela upřímně. Afriku znám docela dobře, pobýval jsem tam skoro rok. Jestli byste měl zájem, mohl bych vám věnovat lék proti malárii. Mám jej od jednoho šamana kmene Dogon. Já už jej potřebovat nebudu, chci se tady už natrvalo usadit.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Bar

Příspěvekod Remus Lupin » ned dub 01, 2012 11:21 am

Reg: Skutečně? A v které oblasti jste se pohyboval? Možná byste mi mohl dát nějaké tipy na místní kouzelníky...nerad bych se objevil na jejich úzamí, aniž bych věděl, co od nich čekat...*zadívá se na něj se zájmem* A s tím lékem budu rád...*přikývne*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Bar

Příspěvekod Fabien » ned dub 01, 2012 11:34 am

SEverus: No jó...to je přesně ona! +rozzáří , jak si SEverus vzpomene.+ Hehe...ujišťuju vás, že žádnej blázen se nenašel.. ;)
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

PředchozíDalší

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron