Bar

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Re: Bar

Příspěvekod Regulus Black » ned dub 01, 2012 5:09 pm

Většinu času jsem strávil v západní Africe, ve středním Mali. V té oblasti ale domorodé obyvatelstvo žije ve skalních městech a tam byste neměl moc dobré podmínky k pozorování divokých zvířat. Možná bych vám spíš doporučil teritorium afrického kmene Chokwe, žijícího převážně na území Zambie. Oblast najdete docela snadno, leží na hranicích se Zimbabwe, podél řeky Zambezi. Můžete se pokochat i Viktoriinými vodopády, které jsou nedaleko. Dá mu dokonce tip na výlet. Tento kmen je zajímavý tím, že si uchoval staré záznamy o svých legendách, říkajících, že jejich předkové přišli z hvězd a zapsali svou posvátnou minulost na dřevěné tabulky, které svázali do dvojic podobně jako knihu. Ještě nikdy jsem nic podobného neviděl u tak primitivního národa. Řekne obdivně. Půjčím vám amulet na krk, který mi věnoval jejich šaman na ochranu před zlými duchy a který vám otevře snadnou cestu k němu. Jen jen nesmíte ztratit, postihla by mě kletba. Pousměje se. Ten lék je opravdu účinný. Je to černý prášek, vyroben z kořenů vzácných stromů a jejich listí a z jater, kůže a krve zvířat, konkrétně ze slona, lva a leoparda. Než pojedete, stavte se u mne pro ty věci.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Bar

Příspěvekod Remus Lupin » ned dub 01, 2012 6:17 pm

Reg:*poslouchá ho s pozorností* dobře...díky za tipy, uvidím, jak se nakonec zařídím, každopádně určité druhy zvířat mi budou prioritou. Zatím mám v hledáčku právě Zimbabwe, takže nebudeme zas tak daleko...*dopije* No, možná radši ani přesně nevědět, z čeho to je..*usměje se a zvedne se* stavím se pro ty věci před odjezdem...*přikývne* A vy mi dejte vědět, až budete mít vhodný pozemek pro chiméru.*rozloučí se s ním a s přítomnými a vyjde před dům se přemístit*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Bar

Příspěvekod Regulus Black » stř dub 04, 2012 9:17 am

Remus: Vybral jste opravdu zajímavou lokalitu, co do rozmanitosti fauny, přikývne souhlasně. Samozřejmě vám dám vědět. Díky, že jste přišel, bylo mi ctí. Rozloučí se s ním a jde se věnovat dalším přátelům.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Bar

Příspěvekod Severus Snape » pon dub 09, 2012 6:56 pm

Fabien: V tom případě nechápu, proč zbytečně ztrácí čas svými marnými pokusy vařit tento lektvar. Kdyby místo toho radši vydrhla kotlíky, udělala by alespoň kus užitečně práce. +dopije svoji sklenku a položí na pult+ Mám ještě práci v laboratoři. Rád jsem vás poznal... felčare. +bez rozloučení se prudce otočí a rychlým krokem odkráčí z klubu, jenom černý plášť za ním zavlaje+
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Bar

Příspěvekod Regulus Black » úte dub 17, 2012 9:38 pm

Zkontroluje, jestli mají přítomní pánové všeho dostatek a nestrádají a pak se vytratí z klubu do své pracovny.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Bar

Příspěvekod Rabastan Lestrange » pon čer 04, 2012 7:47 pm

+přijde se taky konečně podívat do pánského klubu, když už je tím VIP členem. Sedne si za bar, objedná si ten nejdražší koňak a rozkoukává se, jestli neuvidí někoho, kdo by si s ním dal partičku pokeru+
Uživatelský avatar
Rabastan Lestrange
Mág
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 24, 2011 6:41 pm

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » ned črc 08, 2012 7:30 pm

+z hradu Pána zla se přemístí rovnou do pánského klubu a u baru zalévá hrdlo jednou sklenkou skotské za druhou+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Liam » čtv srp 02, 2012 8:15 pm

*dorazí do Klubu a zamíří si to na bar, kde si bokem sedne, objedná si gin a přitáhne si noviny, v křišťálové kouli taky nepřečte všechno:D*
Uživatelský avatar
Liam
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 24, 2009 3:47 pm

Re: Bar

Příspěvekod Tony Dolohov » pát srp 03, 2012 7:08 pm

(já tady úplně zazdila Tonyho:))

+jak tam tak popíjí, všimne si Liama. Popadne láhev skotské a se sklenkou v ruce si k němu přisedne+ Neruším? +zeptá se... jestli otravuje, půjde o dům dál+ Tebe jsem tady ještě neviděl. Napiješ se se mnou? +pozvedne svoji skleničku+ Jsem Tony.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Bar

Příspěvekod Rabastan Lestrange » sob srp 04, 2012 10:01 am

+sedí opodál a najednou zahlédne starého známého Tonyho. S úsměvem k němu vyrazí a když dojde k němu, plácne ho přátelsky do zad+ Nazdar, ty stará vojno! Koukám, že ses konečně vrátil z toho arabského pekla, živ a zdráv. Tak jaké to bylo? +přisedne si, aniž by se zeptal+
Uživatelský avatar
Rabastan Lestrange
Mág
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 24, 2011 6:41 pm

PředchozíDalší

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron