Bar

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Bar

Příspěvekod Regulus Black » pát úno 10, 2012 11:33 pm

Bar s nabídkou té nejlepší whisky a kubánských doutníků

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Bar

Příspěvekod Severus Snape » sob bře 10, 2012 12:48 pm

+vejde do pánského klubu, s kamennou tváří proletí zrakem interiér a neomylně zamíří k baru. Posadí se a objedná si skotskou, mezitím se ohlíží přes rameno ke stolkům na ty první nedočkavce+
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Bar

Příspěvekod Fabien » sob bře 10, 2012 2:04 pm

+Nakoukne dovnitř, ohromen luxusem se s otevřenou pusou rozhlíží.. :lol: . Zahlédne Severuse u baru, kývne k němu hlavou a sedne si na barovou stoličku vedle něj.+

Sev: Dobrý večer...
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Bar

Příspěvekod Regulus Black » sob bře 10, 2012 4:03 pm

Dojde se skleničkou koňaku v ruce k baru a pozdraví pány. Severusi... jsem rád, že tě zase po letech vidím. Vůbec jsi se nezměnil. Usměje se na něj. Pak se otočí k Fabienovi a podá mu ruku. My dva se asi neznáme. Jsem Regulus Black. Představí se mu. Jako doma... Ukáže na bar s velkým výběrem alkoholu.

Lucius: Kde jsme to skončili? Aha, to tvoje čtení. Tak to musíš znát svůj rodokmen zpaměti alespoň do desátého kolena, zasměje se. Takže vinice vynášejí?

Sirius: Díky, to mě opravdu těší, když mi to zrovna ty pochválíš. Myslím, že ten starý barák konečně slouží něčemu užitečnému, ušklíbne se.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Bar

Příspěvekod Severus Snape » sob bře 10, 2012 4:06 pm

Fabien: +s pozvednutým obočím se otočí k neznámému drzému muži, který si k němu sedl a změří si ho odměřeným pohledem+ Dobrý jak komu +napije se ze sklenky, kterou zrovna dostal+

Regulus: Blacku... +pozdraví ho nepatrným kývnutím hlavy+ Zato ty ses změnil k nepoznání.
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Bar

Příspěvekod Lucius Malfoy » sob bře 10, 2012 8:34 pm

usadí se k ostatním na bar
Regulus: Jistě, vinice vynášejí... a jsem tomu velmi rád ušklíbne se
Severus: Rád tě po dlouhé době zase vidím, Severusi... pokývne mu na pozdrav
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Bar

Příspěvekod Sirius Black » sob bře 10, 2012 8:56 pm

*přesune se s nima a nestačí zírat* A helemese... *kouká s úsměvem na Severuse* Nazdar Severusi, tebe už jsem neviděl ani nepamatuju...je fajn, že ses vrátil *přikývne na pozdrav*

Brácha: No, myslím, že matka by se divila, cos to tu proved...ale je fakt super, žes to proved *poplácá ho po rameni a napije se koňáčku* Hmm...výtečný *spokojeně si pochutnává*

Lucius: By ses mohl pochlubit nějakým dobrým vínem, co? *navrhne s úsměvem*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Bar

Příspěvekod Remus Lupin » sob bře 10, 2012 10:46 pm

*Dorazí s Postrachem, aby ho jako mudlu nejdřív navedl, co a kam...* Dobrý večer pánové...*pozdraví oba*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Bar

Příspěvekod Regulus Black » sob bře 10, 2012 10:59 pm

Severus: Doufám, že k lepšímu. Ušklíbne se. A co ty, jak si žiješ, pořád se rýpeš v těch svých lektvarech jako zamlada?

Lucius: Nakonec bude z tebe ještě sommeliér. Nechtěl bys tady pořádat ochutnávky vína? Nabídne mu s úsměvem.

Sirius: Tohle kdyby matka viděla, ječela by tak, že by všechny hosty odsud vypudila. Naštěstí o tomhle nemá ani tušení. Nenechal jsem tady ani jediný obraz, do kterého by se mohl někdo zatoulat. Ušklíbne se.

Kývnutím pozve k baru i nové příchozího Remuse a Postracha a pak vezme do ruky láhev šampusu. Tak pánové, otevřeme šampaňské na ten náš klub, ne? Pořádně natlakuje láhev a pak ji vystřelí a nalévá do pyramidy ze skleniček, které pak rozdává všem u baru.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Bar

Příspěvekod Fabien » sob bře 10, 2012 11:06 pm

Severus: +Při své příslovečně šťastné povaze vůbec nechápe, proč se Severus tváří jako kakabus.. :P + Zdá se, že jste si sem přišel zvednout náladu. Jo...já jsem Fabien Barieux. Msdlím, že jsme se ještě nesetkali.

Remus: +Jediný, koho aspoň od vidění zná...Zamává na něj.+ Zdravím...

Ostatní: Vás taky...Helejte...jak tak koukám - neošetřoval jsem teď některého z vás ve špitále?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Další

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron