Červený salonek - Poker

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Červený salonek - Poker

Příspěvekod Regulus Black » pát úno 10, 2012 11:43 pm

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Liam » sob srp 11, 2012 11:46 am

Tony Dolohov píše:Liam: V Nemetonu? To je ten obchod s magií, že? Možná k vám taky někdy zajdu, i když nevím, jestli bych neměl dojít spíše na Obrtlou +namítne a pak se zasměje+ To jsi tak dobrý v pokeru, že si tak věříš? +zatváří se nadmíru spokojeně+ Dobrého protihráče bych uvítal. Hrát s tímhle frajírkem mě už začíná nudit. Pokaždé prohraje i židli pod zadkem +přijme jeho výzvu+


*dojdou do salonku a usadí se*Jo, přesně ten. záleží, co bys hledal....a dneska ani Obrtlá není, co bývala...co jsem slyšel, tak se tam pořád pořádají náhodné přepadovky z ministerstva...přece jen je to první místo, kam by kouzelník šel pro něco řekněme ne zrovna legálního...

Rabastan Lestrange píše:(vzpomněla jsem si;) )

Liam: Jak se to vezme. Uvnitř rodiny jsem černou ovcí, protože mezi ně moc nezapadám. A taky proto, že jsem oblíbený +ušklíbne se sebevědomě+ Znáš naši rodinu, žes to věděl? +zajímá se+ No prima, uvidíme, jestli je někdo lepší v pokeru, než tady Tony +zvedne se a přesune se ke karetnímu stolku+

(do karetního salonku, ať jsou tam nějaké příspěvky?)


Ne, neznám. Ale někdy se nevyplácí podávat ruku někomu jako já. Nedělám jen výklady z karet.*po tváři mu přelétne trochu škodolibý úsměv* Je dobré vědět, s kým má člověk tu čest.
Uživatelský avatar
Liam
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 24, 2009 3:47 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Tony Dolohov » ned srp 12, 2012 9:34 am

Nevypadám na to doufám, že tam budu shánět kotlíky +ušklíbne se a posadí se ke stolku+ Ty přepadovky tam byly odjakživa a zakázaný obchod stejně kvete dál +koukne na něj+ A u vás by se dalo sehnat něco... nelegálního? Bylo by to ostatně velice vtipné kšeftovat nezákonně přímo na hlavní třídě. Pod svícnem je největší tma, že? +zachechtá se a položí balíček karet doprostřed stolu+ Tak jaký si dáme... Texas?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Rabastan Lestrange » ned srp 12, 2012 9:57 am

Hm, tak to tedy zírám, že dokážeš vyčíst z dlaně co je kdo zač už při pouhém podání ruky. Na tebe si musím dávat pozor +mrkne na něj s úsměvem+ Jsi ve výhodě, já o tobě nevím nic +vyzve ho pohledem, jestli se trochu rozpovídá+ Jasně... klasiku +odpoví Tonymu a natěšeně si promne dlaně+
Uživatelský avatar
Rabastan Lestrange
Mág
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 24, 2011 6:41 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Liam » ned srp 12, 2012 6:44 pm

Tony: *sjede si ho přes stůl pohledem* Ne, na kotlíky a sušenou mateřidoušku fakt nevypadáš...*cukne koutky* hm...je otázka, co by to bylo...samozřejmě, že oficiálně nevedeme žádné nezákonné věci...*zatváří se, že to by oni niiikdy* ale co je tady zakázanné, jinde třeba není...a zákazníků máme různých národností dost...*pokrčí rameny, že co nadělá a kývne na texas*

Rabastan:*zasměje se* nejen z dlaně...což může být hodně užitečné a někdy mírně otravné...hlavně v dámské společnosti...člověk se pak dovídá informace v nepravou chvíli...a někdy naopak přesně na čas...*opře si štíhlé ruce o kraj stolu* to už je nevýhoda jasnovidce. *zadívá se přes stůl na Raba* takže se nemůžu chlubit modrou krví, v naší rodině Grantů ze severního Skotska se předává tenhle dar...každý trošku pravda jiný...někteří z naší rodiny spíš dokáží vyčíst informace z věcí než živých bytostí...někdo dává přednost mrtvým...při čtení, samozřejmě*dodá, když to vyzní trochu nehezky*
Uživatelský avatar
Liam
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 24, 2009 3:47 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Tony Dolohov » ned srp 12, 2012 9:30 pm

Liam: A neoficiálně bych u vás sehnal třeba... veritasérum? Je prý zakázané, protože se hodně zneužívalo +asi nechce jít prosit ke Snapeovi+ Jestli tedy dovolíte, tak bych dělal dealera jako první +sebere balíček karet a důkladně je promíchá+ Tak pánové, povinné sázky prosím. Rabastane, máš malý blind +vyzve ho, protože Rab sedí po Tonyho levici+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Rabastan Lestrange » ned srp 12, 2012 10:08 pm

Liam: Opravdu? A z čeho všeho dokážeš věštit? Abych si na tebe dával pozor +ušklíbne se přátelsky+ Poslyš, když jsi ten jasnovidec... nevíš náhodou, jestli nepřijdu k nějakému velkému balíku peněz? Docela by se mi hodil +uculí se a pak pozvedne obočí+ Ty seš ze Skotska? Tak to jste tady s Dolohovem krajani +šťouchne Tonyho loktem+ Takže celá tvoje rodina je takhle postižena... no tak to bych se z toho brzy zbláznil, kdybych u každého dopředu věděl, co se mu stane.

Tony: Naco je tobě veritasérum? Myslel jsem, že máš své soukromé metody, jak z oběti dostat přiznání +zachechtá se. Chvíli se hrabe po kapsách a nakonec vysype hrst drobných na stůl+ Sázím srpec... pro začátek to nebudu moc přehánět +koukne na Laima, jestli sázku zdvojnásobí, nebo zůstane na stejné+
Uživatelský avatar
Rabastan Lestrange
Mág
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 24, 2011 6:41 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Liam » čtv srp 16, 2012 12:53 pm

Tony:...no, neoficiálně i to. Tessa je dobrá lektvaristka...takže se nemusíš bát, že by ti natočila do lahvičky vodu.*uchechtne se a dorovná svým srpcem, který se mu objeví v ruce jakoby odnikud*

Rabastan: Z čeho je třeba...a co je k dispozici a na co je čas...přece jen balíček karet je pohodlnější a rychlejší, než párat obětinu...na to jsem asi už zhýčkaný...*zasměje se* zas nevidím všechno, díky merlinovi, to by mi asi fakt přeskočilo... a dopadl bych jako bratranec, ten je zavřený ve své chajdě a odmítá kohokliv pustit dovnitř..a když už pustí, tak se na něj nesmí sáhnout, nic mu podávat...*zavrtí hlavou* Nedokáže to ovládat, takže k němu dojdou vjemy z minulosti, přítomnosti, nezávisle na tom, co chce...taky ze Skotska? Odkud konkrétně?*koukne po Tonym*

(a moc se v pokeru neorientuju, tak když tak kopej správným směrem:D)
Uživatelský avatar
Liam
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 24, 2009 3:47 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Styx » čtv srp 16, 2012 5:21 pm

(jasně, kopnu ho tam, kam budu potřebovat :D Taky nejsem žádný profesionální hráč pokeru, teprve se to učím. ;) Když tak pak vložím sem základní pravidla, podle kterých se můžeš alespoň trochu orientovat. A v pohodě, nejsme na mistrovství světa v pokeru, takže si to můžeme hrát, jak chceme a umíme :happy* )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv srp 16, 2012 5:42 pm

Liam: (heh, tahá mince z rukávu?) Tak to se možná stavím. Už mi dochází zásoby +koukne na jeho sázku+ Držíš se při zdi? Že by ses bál, že tě obehraji o všechno, co máš u sebe? +zachechtá se sebevědomě a sáhne do hábitu pro mince+ Velký blind zbývá tedy na mně +zdvojnásobí sázku a pak rozdá každému dvě karty, lícem dolů, nejdřív Rabastanovi, pak Liamovi a nakonec sobě+ Rabastane, licituješ +otočí si k sobě své dvě karty, dává pozor, aby je nikdo z hráčů neviděl a koukne na jejich hodnoty+ Pocházím z Highlands +je to prostě drsný chlap ze skotských hor+ Odkud ty?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Další

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron