Červený salonek - Poker

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Rabastan Lestrange » čtv srp 16, 2012 6:50 pm

Liam: To se ti objeví u každého člověka nějaká... aura... podle které na první pohled určíš, co je ten člověk zač? +docela ho to jasnovidectví začíná zajímat+ Tak to mám smůlu. Myslel jsem, že bys mi vyvěštil, jestli bude štěstí konečně stát u mně. Ale cítím v prstech, že mi dnes půjde karta +zahákne prsty do sebe a napne je, až je slyšet praskání kostiček a pak si vezme své karty a kouká na ně, jakoby je viděl poprvé v životě. Po chvíli napětí, jestli je položí nebo ne, se konečně téměř povýšeně ozve+ Srovnávám +a hodí na stůl další srpec, aby dorovnal Tonyho sázku+
Uživatelský avatar
Rabastan Lestrange
Mág
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 24, 2011 6:41 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Liam » pát srp 17, 2012 1:01 pm

Tony: (heh, možná...ale karty tahat z rukávu radši nebude, aby mu nedali přes držku ti dva:D) možná...*pousměje se na tu sázku a přitáhne si svou dvojici karet* Z Orknejí...zatracená zima pořád pryč...*uchechtne se*

Rabastan: No z aury ani ne, i když s ní se dá taky pracovat...ale na to moc nejsem...spíš je to jako útržky filmu v hlavě...nebo jiné vjemy, smyslové většinou...někdy je to zvuk, jindy třeba jen vůně...obvykle mi stačí nějaký osobní předmět, ani nemusím tu danou osobu mít na dohled..nebo k osahání..*ušklíbne se pobaveně, poklepe si prstem o karty a pak se přidá do sázek, karty neodloží, pokračuje dál*
Uživatelský avatar
Liam
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 24, 2009 3:47 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Tony Dolohov » sob srp 18, 2012 6:18 pm

Liam: +nenavyšuje zatím, jen dorovná sázku a sejme další tři karty (červenou srdcovou pětku, černou křížovou trojku a černého křížového spodka) a položí je na stůl lícem nahoru. Porovná flop s těmi, co má v ruce, v jeho tváři se přitom nehne ani sval. Ze stříbrné tabatěrky pak vytáhne jednoho churchilla, přejede si s ním pod nosem a labužnicky nasaje vůni kubánského tabáku, samozřejmě nabídne doutník i pánům, kdyby měli chuť+ Orkneje? To se mi na tebe i docela hodí. Co jsem slyšel, je tam spoustu památek, sahajících až do neolitu a do dob vikingů. Runy, pohřebiště, mohyly, kamenné kruhy. Odkud konkrétně? +pak hrdě napne hruď+ Já pocházím z kraje, kde se vyrábí pravá skotská whisky +jak jinak+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Rabastan Lestrange » sob srp 18, 2012 6:21 pm

Liam: Takže tobě se stačí podívat na člověka a víš, co je zač? +vyčkává zatím se sázkou na ostatní, asi nemá moc dobré karty... anebo blafuje+ A co ti tvé smyslové vjemy napovídají o mně? To by mě fakt zajímalo, jestli se trefíš +provokuje ho s úsměvem+

Tony: +pozvedne obočí nad velikostí Tonyho doutníku(:D)+ Dolohove, to se budeš muset hodně snažit, abys jej za dnešní večer vykouřil +zachechtá se, ale pak neodolá a vezme si taky+ Tak tohle jsem ještě nekouřil.
Uživatelský avatar
Rabastan Lestrange
Mág
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 24, 2011 6:41 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Styx » sob srp 18, 2012 7:00 pm

(vložila jsem ta pravidla, pokud bys chtěla být trochu v obraze;).

A vyložila jsem si doma skutečné pokerové karty a "rozdala" jsem jim je spravedlivě. Takže pokud si chceš doopravdy zahrát, můžeš (ale nemusíš;)) se jich držet. Já to schválně zkusím, uvidím, jak mi to půjde:))

Rabastan:
ObrázekObrázek

Liam:
ObrázekObrázek

Tony:
Obrázek
+ černá srdcová trojka (nenašla jsem nikde její obrázek)
Edit: jakpak bych ji mohla taky najít, když je piková. :roll:
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Liam » ned srp 19, 2012 3:47 pm

Tony: kousek od Balfouru na ostrově Shapinsay.*prohlídne si karty otočené na stole se zdvořilým zájmem* ne, díky.*odmítne doutník * tak sedí? Ale je to fakt, runy ryju...neolitické památky jsou fajn, ale taková whisky, to je lepší artikl...

Rabastan: právě že ne..to bych nemohl mezi lidi vůbec...jak říkám, je potřeba mít něco od toho člověka nebo přímo jeho, aby to fungovalo*přiblíží to* ah...nebojíš se, že uvidím něco, co bych neměl?*povytáhne obočí*
Uživatelský avatar
Liam
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 24, 2009 3:47 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Tony Dolohov » ned srp 19, 2012 8:18 pm

Liam: +ustřihne doutníku kleštičkami špičku, pak si jej s požitkem zapálí+ Shapinsay... to je ten ostrov, jak na něm žije jen pár desítek lidí? Žeby to byli všechno tví příbuzní? +zasměje se a koukne, že pánové ani jeden nenavýšil, takže ze své výhodné pozice posledního odhaduje, že jim si nesedly karty+ Navyšuji +blafuje, jeho karty nejsou nic moc, ale hodí na stůl další srpec+ Neříkal jsem to? Runy ryješ, protože pocházíš z Orknejí. Kdybys pocházel z kraje Ross-shire jako já, pil bys skotskou +zachechtá se. Počká, až soupeři dorovnají jeho sázku a pak položí na stůl čtvrtou kartu. Je jí... červená piková čtyřka+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Rabastan Lestrange » ned srp 19, 2012 8:33 pm

Liam: +dorovná Tonyho sázku, aby mohl zůstat ve hře+ To se tedy nebojím, nemám co skrývat. A stejně bys prozradil jenom to, co už všichni vědí +rozesměje se+ A co vlastně děláš, když zrovna nevěštíš? +změní téma+ Co tě baví.. kam chodíš...? A máš nějakou holku? +ať se taky dozvíme něco o tajemném jasnovidci;)+
Uživatelský avatar
Rabastan Lestrange
Mág
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 24, 2011 6:41 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Liam » pát srp 24, 2012 7:57 pm

(Liam usnul, nebo se napojil na jasnovideckou telku asi...)

Tony: Tak je to jeden z těch větších ostrovů...ale lidí tam moc není. Většina známých se odstěhovala do Kirkwallu, kde je přece jen víc práce, než dělat atrakci mudlovským turistům. A ti se rozvalují v místním zámku.*ušklíbne se, vidí, že se všichni drží ve hře, ani on zatím nemíní končit, zkoukne kartu a pokračuje ve hře, nepokládá* Jo, to bych na tom byl asi líp..*zasměje se*

Rabastan: Pravda...*uculí se* to je hodně otázek najednou. Bývám na moři, to je výhoda nás ostrovanů, aby se člověk dostal do civilizace, musí být bud výborný plavec a nebo mít loď. Takže obojí. Občas pak vymetu nějakou přístavní hospodu, člověk se tam dozví spoustu zajímavých věcí, co se kde děje... A nestěžuju si...svého času to byl v Nemetonu takový harémový kroužek..ted jsme zbyli pouze s Tessou, co Rita odešla..ale že by to byla moje holka..*zavrtí hlavou* jsme spíš přátelé s benefity..oboum nám to vyhovuje, žádné zbytečné otázky, žádné omezování...nejsem zrovna rodinný typ.*uchechtne se*
Uživatelský avatar
Liam
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 24, 2009 3:47 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Tony Dolohov » sob srp 25, 2012 1:31 pm

Liam: Slyšel jsem, že prý tam máte moc pěkný zámek. K čemu teď vlastně slouží, k prohlídkám, nebo zase další historický skvost mudlové předělali na hotel? +odfrkne si; i když se vůbec nezdá, docela lpí na tradicích+ Tak uděláme obchod. Já ti pošlu lahvinku vynikající skotské přímo z palírny tam od nás. A ty mě zato z těch tvých run vyčteš, kolik života mám ještě před sebou +zachechtá se a pak vyloží poslední kartu do hry. Je jí červená piková desítka. Tony čučí do svých karet, a přestože má tentokrát hodně mizerné karty, jeho kamenná tvář pokerového hráče absolutně nic neprozrazuje+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron