Červený salonek - Poker

Moderátoři: Zaměstnanec, Regulus Black

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Rabastan Lestrange » sob srp 25, 2012 2:00 pm

Liam: To máš pravdu, v hospodě se dozvíš víc, než z novin. A seženeš tam absolutně všechno +přikývne souhlasně+ Tak to máš vyřešeno vskutku chytře. Jenom hlupák by si totiž uvázal nějakou ženskou na krk. Není nad volnost a svobodu. Ale pokud je ta tvoje Tessa tak tolerantní, jsi šťastný muž. Ženské jsou někdy pěkné hysterky, když si chce chlap užívat +asi z něj mluví zkušenost. Začne co nejvýhodněji kombinovat poslední vyloženou kartu se svými kartami a pak navýší poslední sázku, protože by při troše štěstí možná dal i něco dohromady+
Uživatelský avatar
Rabastan Lestrange
Mág
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 24, 2011 6:41 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Liam » ned zář 02, 2012 12:42 pm

Tony: jo...Balfour Castle...*přikývne* teď slouží jako hotel, merlinžel...*ušklíbne se, jak mu to není po chuti* Kdyby to bylo na mě, tak by viděli....*zavrtí hlavou, že radši nic* hm..dobrá...chvíli jsem se lekl, jestli za tu láhev budu posílat místní ovci...těch tam je taky dost...*zasměje se* ale runy ti přečíst můžu...*přikývne, že tedy dohodnuto*

Rabastan: Přesně tak...někdy tam koluje zajímavé zboží...a hlavně přístavní hospody...*uchechtne se* no, tvrdě vyžaduje toleranci oboustrannou...ale zatím neměla důvod ohlížet se jinam, takže...takže jsou to spíš řeči, z kterých si nic nedělám..ví, že když by začala mít nějaké řeči, tak se jí na ten krámek taky můžu vykašlat, stejně jako na ni...*pokrčí rameny a zůstává ve hře až do konce, přece hned nevycouvá při první hře*

(jo, jsem lehce zmatená - červená piková - to je co? asi jsem trochu mimo mísu ted...pamatuju si čyři barvy, srdce, káry, piky a kříže - v pokru jsou i černé srdce a červené píky, to ne, ne? snad budu muset najít karty a vyložit si to, co vlastně mají, na stůl:D)
Uživatelský avatar
Liam
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 24, 2009 3:47 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Styx » ned zář 02, 2012 8:37 pm

(já mám taky už pěkně dlouho vyloženy ty jejich karty na stolečku :D
K dotazu: vidíš, jaký jsem já blbec? :zed: Spletla jsem si káry s píky! (ještěže jsem tam psala tu červenou a černou, jinak bychom na to nepřišly). Omlouvám se. :pplz:
Radši to tady ještě jednou přehledně shrnu, abych tě nemátla:

Rabastan: piková pětka a křížové eso
Liam: kárová sedmička a srdcová čtyřka
Tony: srdcová trojka a piková trojka
na stole: srdcová pětka, křížová trojka, křížové J, kárová čtyřka a kárová desítka

Ale nemusíš nad tím koumat, to jenom já jsem si to pro zábavu vykládala. Můžeš Liamovi vyložit jakoukoliv kombinaci... tedy pokud to nebude přímo královský poker, to by ho podezírali, že si ty dobré karty vytáhl z rukávu. :lol:)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Rabastan Lestrange » pát zář 07, 2012 6:34 pm

+kouká zamračeně do karet a ne a ne dát nějakou pořádnou kombinaci. Pak se poškrábe na hlavě a vyloží karty na stůl+ Pair +ukáže na dvě pětky a jen doufá, že jeho druhou nejslabší kombinaci ostatní netrumfnou+

(Tonyho napíšu až po Liamovi, jelikož hraje jako poslední)
Uživatelský avatar
Rabastan Lestrange
Mág
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 24, 2011 6:41 pm

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Tony Dolohov » ned zář 30, 2012 9:06 pm

+když všichni vyloží své karty, Tony přimhouří oči a stiskne mezi zuby doutník. Tvář má kamennou jako žulový náhrobek, chvíli je napíná a pak konečně vyloží své karty na stůl+ Trips, pánové. Říkal jsem, že mně neobehrajete (nešvindlovala jsem, byla to poctivá hra a fakt to vyšlo na Tonyho, náhoda) +shrábne mince ze stolu do kapsy a zvedne se+ V nejlepším se má přestat. Bylo mi ctí si s vámi zahrát, džentlmeni +ušklíbne se a když u baru zaplatí svoji útratu, přemístí se na Eagle Rock+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Červený salonek - Poker

Příspěvekod Manori » ned zář 30, 2012 9:50 pm

(jáj, tak tohle jsem zasklila, dobře, žes to utla:))
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Předchozí

Zpět na Pánský klub

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron