Putování s Magnusem za vikingskými mohylami

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » ned črc 15, 2012 6:47 pm

+cítí na sobě jeho pohled a uvědomí si, jaké nebezpečí má Magnus na mysli+ Každému nebezpečí musíš hrdě čelit, Vikingu. Zatím jsi byl vždycky vítěz. Přece se nenecháš najednou porazit +tón hlasu prozradí, že se snaží přesvědčit i samu sebe+ Tvá slova se moc krásně poslouchají a nepochybuji, že ti při nich ženy padají do náruče +ze rtů se jí vydere tichý vzdech, když ji Magnus pohladí, tak něžně, že by to do drsného seveřana nikdy neřekla+ Jsi mistrem svádění, králi... slovy i činy. Ale zapomněl jsi, že valkýry nesmí podlehnout svodům válečníka +přikryje se dekou, spíš než kvůli chladu proto, aby neprovokovala jeho i svoji touhu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » pon črc 16, 2012 10:42 pm

Styx: Ženy, které mi padnou do náruče bez boje, není potřeba si příliš vážit. Jen kořist, vybojovaná a dobytá v tvrdém boji, je ta pravá, drahocenná a sladká, valkýro. Ovšem - jak myslíš, že se rodili ti největší hrdinové? Spojením valkýry a bojovníka...+ Kožešina teď halí Styx a ještě víc dráždí vikingovu fantazii. Dívka se sice přikryla, ale jeho ruku přikryla společně se svým tělem. Ta ještě jednou pohladí její boky a sveze se i ke krásně tvarovanému ňadru a jakoby náhodou přejede bradavku. Pak se stáhne z pozic a Magnus jakoby nic hledí dál na hvězdy.+ :pii
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » úte črc 17, 2012 1:10 pm

(a sakra, na ruku zapomněla :roll: )

Promluvil z tebe bojovník a dobyvatel +uculí se a pak překvapeně pozvedne obočí+ Nikdy jsem neslyšela o spojení válečníků a valkýr. Zdá se, že mám v severských bájích rozsáhlé mezery +anebo jí Magnus chce mermomocí něco nakukat :lol: + Budeš mi muset o tom... +napne se, když jeho drsná dlaň polaská její ňadro a zděsí se. Toho, že jí bradavka ztuhne pod jeho prsty vzrušením. Ale dřív, než stačí jakkoliv zareagovat, Magnus se sám stáhne a vyřeší za ni dilema :P + ...vyprávět +dokončí myšlenku, když to rozdýchá a zabalí se do kožešiny jako mumie :lol: +
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » úte črc 17, 2012 5:49 pm

(muhehe :mrgreen: )

Styx: Těchto spojení jsou plné všechny příběhy naší minulosti...+usměje se.+ Budeme mít dost času, abych ti ktyrýkoliv z nich vyprávěl. Ovšem - byl bych nespravedlivý, kdybych neřekl, že i spojení bohů a prostých žen bylo požehnané a z těchto spojení též rostli skvělí válečníci....A pokud se zabalíš takhle, tak nejenže na tebe nebudu moci sahat, ale ani kdyby se objevil nějaký opravdový nepřítel, nemohla bys rychle utéct...+stále vedle ní elží nahý a stejně jako on jí, i ona jeho si může ve světle měsíce v klidu prohlížet.+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » úte črc 17, 2012 7:56 pm

Myslela jsem, že valkýry řídí v bitvách boj, střeží životy válečníků, nebo je nechávají padnout. Ale že by se s nimi i milovaly? Vlastně... +připustí po chvíli+ ...proč by ne? Pak to musí být dokonalé spojení +představí si to divoké tornádo a musí se potutelně pousmát+ Sám jsi přece říkal, že nám tady žádné nebezpečí nehrozí +uculí se na tu jeho poznámku o útěku, ale uzná, že to s tou mumií opravdu trochu přehnala. Vybalí se z kožešin, zastydí se, ne za svoji nahotu, ale za to, že se chová jako nějaká cudná panna, když ji Magnus už stejně viděl nahou, a jen se jí lehce přikryje+ Není ti zima? +zeptá se ho, když jí oči sklouznou po jeho mužném nahém těle+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » úte črc 17, 2012 10:09 pm

Styx: No, i valkýry - snad právě proto, že jsou tak divoké a střeží životy bojovníkům, jsou pak jejich nejlepšími milenkami...Tedy - ne snad, že by si bojovník mohl vybrat. Většinou si vybere valkýra, ale jsou známé i případy, že se bojovník zamiluje do valkýry a přes nebezpečenství veliká jí získá...+ Vítr zlehka pohne větvemi stromů.+ Ano...je mi trochu zima, ovšem - houně je jen jedna. Snad se pod ní vejdeme oba... :pii
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » stř črc 18, 2012 4:01 pm

Jaká nebezpečí musí bojovník podstoupit, aby tu valkýru získal? +doplňuje si vědomosti, které se jí vlastně osobně týkají+ Opravdu ti je zima? Myslela jsem, že seveřané jsou víc otužilí. Ostatně, tu ledovou vodu v jezeře sis přímo užíval +uculí se lišácky+ No dobře, přece tě tady nenechám nastydnout. Kromě toho... je to tvoje deka +slituje se nad ním nakonec, nadzvedne cíp houně a nabídne mu vyhřáté místečko vedle sebe+ Jen mi musíš slíbit, že nebudeš dělat nic, co se mi nebude líbit +nezapomene mu připomenout :P +
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » stř črc 18, 2012 9:57 pm

Styx: Jak? No...většinou jí musí vysvobodit ze spárů nějakého netvora a ona k ěmu musí láskou zahořet...+odtuší a lehne si těsně vedle ní, protože jinak to prostě nejde, aby mu nebyla zima na zadek.. :P .+ Zní to zvláštně, ale i vikingům může být v noci pod hvězdami zima. Ale ty jsi žhavá a tvůj žár mě zahřívá víc než tahle houně....+Ještě jednou přejede rukou po jejím hladkém rameni.+ Ne...nebudu dělat nic, co bys ty také nechtěla...+a jeho vous se jemně otře o právě pohlazené rameno. Pak zase přestane a klidně leží.+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » čtv črc 19, 2012 3:05 pm

+přikryje je oba kožešinou a snaží se nevnímat těsnou blízkost jeho nahého těla+ Zvláštní... ve všech bitvách na naší pouti jsem střežila tvůj život. Jako pravá valkýra. Tys mě zase vysvobodil ze spárů netvora. Jako podle těch vašich severských legend +podiví se tolika náhodám+ Ty mi taky nepřipadáš studený...žhneš jako islandská sopka +poznamená s úsměvem, když se jí Magnus dotkne. Tentokrát ale neucukne, nechá se od něj pohladit, ale přísně si střeží své kruhy+ Proč jsi mě vlastně šel zachránit? Své mohyly jsi našel, už jsi mě nepotřeboval. Klidně ses mohl vrátit zpátky domů +dívá se mu zblízka do tváře, ozářené svitem měsíce+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » čtv črc 19, 2012 7:17 pm

Styx: Doufal jsem ,že je to zjevné, valkýro! +Zatváří se překvapeně.+ Tedy kromě toho, že jsem čestný muž a svého spolubojovníka bych nikdy neopustil a zbaběle neprchnul a také ještě z jiného důvodu....Měl jsem dojem, že je natolik zjevný, že jej nemusím znovu opakovat.+ Sjede jí rukou na záda a prstem obkrouží linii lopatek.+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron