Lovecká sezóna

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: Lovecká sezóna

Příspěvekod Regulus Black » pon srp 20, 2012 7:56 pm

+posadí se blízko k ohni, aby mohl hlídat pečínku a taky si otevře pivo a po tom akčním lovu se s chutí napije+ Zasloužené +otře si ústa do hřbetu ruky+ Vlastně jsem takhle netábořil, co jsem se vrátil. Už mi to docela chybělo +otočí se na Remuse+ To vy máte vskutku velkou výhodu. Stačí vyjít pár kroků od domu a ulovit si každý den čerstvý oběd.

Sirius: Tak vyklop, co to před námi skrýváš +vyzve ho s očekáváním+
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Lovecká sezóna

Příspěvekod Remus Lupin » úte srp 21, 2012 11:04 am

Reg: To sice jo...ale komu by se chtělo každý den plahočit v lese...to radši dojdu do vsi v údolí na nákup...*zasměje se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Lovecká sezóna

Příspěvekod Sirius Black » stř srp 22, 2012 6:55 pm

Remus: Jojo, všem, kromě matky *zazubí se*

Jeeeežiši, vy jste slečinky *uchechtne se a kecne si na ten svůj špalek, ale špalek je mírně nakloněný, takže se z něho zřítí na zem* Áááá!!! *zaječí, na chvíli čumí, co se to stalo, pak se rozesměje* Neee, dřevařem bych být nemohl *zajíká se smíchem..ještě, že neotevřel to pivo*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Lovecká sezóna

Příspěvekod Remus Lupin » čtv srp 23, 2012 12:39 pm

*rozchechtá se, jak vidí Siriuse válet se po zemi* tak slečinky, jo? No nevím...tě ten dnešní lov nějak odporazil, že to s tebou seklo o zem...*pochechtává se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Lovecká sezóna

Příspěvekod Regulus Black » čtv srp 23, 2012 8:32 pm

Remus: Takže radši hotová jídla? Ale vlastně se ani nedivím. Co to dá práce něco ulovit, zabít, vykuchat, oškubat, upéct... to člověka i hlad přejde +pomatlá trochu pečící se maso tukem a pootočí, ať z toho nemají černé uhlí+ Už to začíná vonět. Jen aby to nepřilákalo nějakou zvěř. Bůhví, co se tady potuluje.

Sirius: +rozesměje se, když Sirius slítne na zem+ Měl jsi říct hned, že chceš ustlat na zemi, přinesl bych ti teplou deku +dobírá si ho se smíchem+ A to jsi ještě nic nepil. Možná bude jistější zůstat na té zemi +mrkne na něj a na usmířenou si s ním ťukne flaškou, pak i s Remusem+
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Lovecká sezóna

Příspěvekod Sirius Black » pát srp 24, 2012 7:11 pm

*zvedne se se smíchem ze země a pěkně si poupraví svůj špalek..koukne na bráchu* Tos měl říct dřív, že máš i deku..bych se pak nemusel dřít s lavečkou *uculuje se, kecne si na špalek, s nímž trochu zavikle, aby si byl jist, že je fakt pevný a konečně si otevře pivko, přiťukne si s nima a napije* Mhm *slastně mlaskne* Jako čepované *usměje se a kouká do ohně*

*po chvíli mlčení si pročistí hrdlo* Ehm..noo..o čem jsem to vlastně mlel..jo no, udělal jsem prostě pár mega chyb, na které nejsem pyšný *pokrčí rameny* Když jsem tehdy odešel z té oslavy, tak jsem se objevil někde v Sibiřském lese..a asi po dvou měsících, kdy jsem si tak nějak přivykl, že v lese potkám jenom zvěř, jsem narazil na pár lidí, co jaksi..jak to říct.. *zauvažuje* prostě v tom lese neměli co dělat.. *zahledí se na nohu ležící na roštu* a viděl jsem něco, co jsem vidět neměl *přizná* jenomže oni viděli mě a dřív, než jsem se stačil kamkoliv přemístit, abych nevyzradil, kdo jsem, což se pak stejně stalo *ušklíbne se nad tou ironií* tak jsem měl zbraň v zátylku *uchechtne se a trochu se probere..koukne na oba* A pak jsem se ani nenadál a byl jsem součástí toho mega klanu, který tvořili *pokrčí rameny* Né, že bych neměl na vybranou *ušklíbne se a zase kouká tak nějak mimoozně..za chvilu z něho emzká:D*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Lovecká sezóna

Příspěvekod Remus Lupin » pát srp 24, 2012 7:43 pm

(no ty jo, aby mu nenarostla křídla z toho mimozního koukání a neodletěl kamsi:D)

Reg: no právě...jako občas to není špatné, učím psa mi pomáhat při lovu, ale...je pohodlnější si dojít pro suroviny už aspon trochu k jídlu*přizná*

Sirius: *mlčky ho poslouchá, popíjí při tom pivo a kouká do ohně na černou nohu (ehm, trochu rasistické, co už :lol: )* co to bylo za lidi? nějací překupníci...ale co by dělali v lese?*trochu je z toho vlkodlak, jak se v krimi záležitostech neorientuje* Jak ses od nich dostal?*zajímá ho*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Lovecká sezóna

Příspěvekod Regulus Black » pát srp 24, 2012 9:05 pm

Remus: Tak vy máte loveckého psa? To vám tam aspoň není smutno. Trávíte v těch horách hodně času? +vyzvídá+

Sirius: Neboj se, na deku taky časem dojde +pokývá hlavou, že už se setmělo a taky ochladilo, ale u ohně jim je zatím teplo. Hledí do ohně a občas tam přihodí nějaké to polínko a zamračeně poslouchá Siriusovo vyprávění+ Mně by zase spíš zajímalo to, jakou roli jsi v tom klanu sehrál ty. Určitě to nebyl žádní lidumilové +možná má s Rusáky taky své zkušenosti+

(co máte pořád s tou "nohou"? to je přece lákavý kousek kančí kýty :D )
http://www.pivnimajak.cz/galerie/nahledy/330.jpg
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Lovecká sezóna

Příspěvekod Sirius Black » sob srp 25, 2012 12:34 pm

Ruská mafie *řekne stroze, jako by to vysvětlovalo všechno, ale pokračuje* Ten les byl plný těch, kteří tam skončili nedobrovolně..*ušklíbne se* mrtví.. *otřepe se* Málem jsem tam skončil i já..né ten den, ale když jsem pak od nich "odcházel"..ano, od mafie buď odejdeš na márách nebo nikdy..já jsem zinscenoval svou smrt díky holce, která se od nich taky chtěla dostat..byla bossova milenka..nedobrovolná, samozřejmě..jenomže jak jsem mohl vědět, že je tam nedobrovolně a nechystá na mě boudu.. *pokrčí rameny* Nevěděl jsem, ale musel jsem riskovat *vezme klacek a trochu šťouchá do ohýnku, aby se nožka ještě trochu přismahla:D* Obchodovali téměř s čímkoliv, co vynášelo, ale nejvíc s bílým masem (drůbeží a tak:D).. *vzpomíná* Nejprve jsem tam nehrál žádnou roli, ve vězení toho moc člověk neudělá *ušklíbne se* Jak já bych vůbec mohl skončit jinde *zavrtí hlavou* Myslel jsem, že už mám nějaké to mučení za sebou, ale pokud jsem chtěl mít všechny údy a chtěl jsem ještě někdy vidět svou rodinu, tak jsem se přizpůsobil..věděl jsem, že jakmile začnu používat kouzla, tak na mě Ministerstvo přijde, i kdybych nechtěl, ale vždycky jsem byl krok, dva před nima.. *ušklíbne se nad tou ironií* A co jsem tam teda dělal? Cokoliv, co chtěli.. *ošije se* Tolik mrtvol, zbraní, ženských i chlapů, koksu a dalších šíleností, jsem neviděl snad nikdy.. *zavrtí hlavou a trochu si poposedne, dává si ale bacha, aby se zase nezřítil:D* Dotáhl jsem to až na pravou ruku big bosse *štěkavě se rozchechtá, až vyplaší několik ptáků, kteří posedávali na stromech, pak jeho smích rychle utichne* A tak jsem poznal Katju.. *zase si zahraje na emzáka* Ale co se pak stalo s ní, to netuším *zavrtí hlavou* Snad se dostala v pořádku ke svému dítěti *posmutněle se usměje..pak zaostří na nohu* Jak dlouho se to vlastně má dělat? Ať vůbec máme co jíst *uchechtne se*

Remus: Ale, ty máš psa? *povytáhne obočí* Se ti po mně stýskalo? *zakření se*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Lovecká sezóna

Příspěvekod Remus Lupin » sob srp 25, 2012 6:59 pm

(no noha, ne? sranda:D)

Regulus: loveckého úplně ne, pasteveckého. Ale nahání jakoukoliv zvěř dobře.

Sirius (no jo...bílý maso - krůty jdou na dračku:D) tady má snad každý v okolí nějaké problémy s Rusáky...*zavrtí si hlavou* no to je nečekané...kariéra jak bič..*kouká trochu překvapeně* ale nejde mi moc do hlavy to spojení mafie a kouzelníků...to už jsou našinci opravdu v každém mudlovském zadku?*vrtí hlavou* každopadně hlavní je, že ses zvládnul vrátit. A snad od nich máš pokoj...proto jsi vzal ten svůj nynější džob? No jo...asi závislost na psích chlupech a vyplazeném jazyku...*přikývne* a pak jsme správná dvojka Romulus a Remus...ještě vlčici potřebujem (jen co Styx zavyje na měsíc by se mu to splnilo, ani by se nestačil divit)
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron