V kanadské pustině

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » úte pro 11, 2012 10:51 pm

Ne, zrovna teď nikde divošku nemám. I když... +nechá to vyznít do ztracena a jen se uculuje+ Nemůžu říct, že mě nikdo nezaujal. +koukne do koupelny+ Oukej. +přikývne+ Budu si pamatovat, že v koupelně nechceš společnost. +pak vstoupí do jeho pokoje a hvízdne+ No páni. Myslel jsem, že to bude malý pokoj. +koukne z okna+ Nádhera.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » úte pro 11, 2012 11:12 pm

+koukne po očku na něj, co tím myslel a pak se spokojeně usměje, jak je Jacob z pokoje nadšený+ No vždyť není moc velký +uculí se, ona má přece jen jiná měřítka než on, v porovnání se sály na Orlíku jí tohle musí připadat jako přístěnek pod schody:)+ Jsem moc ráda, že se ti to líbí. Tak já tě teď opustím, ať máš trochu soukromí a jdu zatím dolů připravovat tu večeři. Až budeš tady hotov, přijď +otočí se a vyjde ven z pokoje+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » úte pro 11, 2012 11:19 pm

Dobře. Díky krásko. +usměje se na ni a pak se rozhlídne po pokoji, vybalí si těch pár věcí co má a udělá pár zkušebních fotek, kvůli světlu. Načež zajde do koupelny a taky se vysprchuje, obleče se, sčeše si mokrý vlasy dozadu, zapálí si cigaretu a sejde k ní dolů+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » stř pro 12, 2012 5:34 pm

+nestačí jí ani maso rozmrznout a Jacob už je zpátky:D+ Páni, to je ale rychlost... to jsi ve všem tak rychlý? +zeptá se s nevinným úsměvem a začne se motat po kuchyni, jako pracovat, zatím ještě nic nepila+ Vzal jsi sebou ještě nějaké své fotografie? Abychom se tady po večerech nenudili... večer tady už fakt nejde nic dělat.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » stř pro 12, 2012 6:40 pm

Ne, ve všem ne. +zasměje se a sleduje ji+ V tom, co se dá dělat po večerech mám tu správnou rychlost. +oplatí jí dvosmysl dvosmyslem+ Ale mám tu i nějaké fotky. +mrkne na ni a začne chystat zeleninu+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » stř pro 12, 2012 8:10 pm

No ne... neříkej, že umíš i vařit +koukne na něj překvapeně, jak jí začne pomáhat s tou zeleninou+ Co všechno vlastně umíš? +naklepává pěstí biftečky a práce jí jde od ruky. Ale když se Jacob pochlubí svými večerními výkony a ona na něj pohlédne, jak to myslel, v tu chvíli místo do masa řízne do svého prstu+ Au! Sakra! +strčí si prst do pusy, aby si vysála krev, ale rána je hluboká a ona krvácí jako podříznute sele+ Umíš poskytnout i první pomoc proti vykrvácení? +ušklíbne se na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Předchozí

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron