V kanadské pustině

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » pon pro 10, 2012 3:32 pm

Musím říct, že ty si to tedy umíš zařídit. +usměje se na ni+ Ano dám. Venku už není nejteplejc. +chvilku ji sleduje a pak k ní dojde a položí jí ruce na paže+ Jsi nějaká smutná. Děje se něco? +zeptá se starostlivě+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » pon pro 10, 2012 7:07 pm

+když k ní Jacob přistoupí, otočí se k němu+ Ne, jsem v pohodě... opravdu. Možná jenom trochu utahaná z té cesty a je mi docela zima. Až si dám sprchu a zatopíme tady, hned mi bude líp +ujistí ho s úsměvem+ Udělám něco rychlého k snědku, určitě máš už hlad. Umíš zatopit v krbu?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » pon pro 10, 2012 9:58 pm

+zasměje se+ Klid, krásko. Dej si sprchu a já to všechno zařídím. Doufám, že se tady neztratím, ale krb a lednici snad najdu. +mrkne na ni a jde zapálit v tom krbu, aby rozmrzli+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » pon pro 10, 2012 11:52 pm

+zalije grog a postaví mu jej na stůl+ Neboj, neztratíš. Je to docela malý domek, jen pár místností. Tady dole je kuchyň s jídelnou a společenská místnost, v patře ložnice. Lednice je plná zásob, vezmi si, na co máš chuť +seznamuje ho+ Tak dobře +usměje se vděčně+ Já si dám horkou sprchu a hned jsem zpátky +zmizí v koupelně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » pon pro 10, 2012 11:56 pm

+vyprovodí ji pohledem a úsměvem, načež rozdělá v krbu oheň a nachystá jim nějaké sendviče, neví ještě, co by Styx ráda, tak udělá každý s něčím jiným a taky konvici plnou horkého čaje, pak si zapálí a kouká z okna v kuchyni na jezero (hádám)+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » úte pro 11, 2012 12:29 am

(přesně tak, romantický výhled z okna:)) +po chvíli se vrátí, převlečená, svěžejší a veselejší, s mokrými vlasy. Žádná kouzla během Jacobovy návštěvy totiž používat nebude, aby se neprozradila a fén se u ní opravdu nenajde:D+ Páni... ty jsi se činil +koukne hladově na ty sendviče a hned si nalije hrnek horkého čaje, posadí se ke stolu a pustí se do jídla, jemu nabídne pochopitelně taky+ Tak jaké jsou tvé první dojmy? +zeptá se ho zvědavě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » úte pro 11, 2012 12:45 am

+zadusí cigaretu pod proudem vody v dřezu a vyhodí ji do koše+ Je to tu hlezké. +sedne si naproti ní a vezme si taky sendvič+ Ale můj styl fotek to není. +napije se čaje+ Možná tak v obýváku. A venku je prostě nádherná příroda, tam to bude přímo ideální. +koukne ven+ Ale ne procházku si půjdem až zítra, za světla, hm? Rád bych si obhlídl terén.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » úte pro 11, 2012 1:00 am

To je jasné, nečekala jsem, že jen co přijdeme, začneš pracovat +uculí se+ Nejdřív si to tady celé projdi a zítra uvidíš, co se ti bude hodit. Máme spoustu času +mávne rukou a vezme si další sendvič+ Pak ti ukážu tvůj pokoj, aby ses mohl vybalit, vykoupat a tak. Já zatím připravím něco slavnostnějšího k večeři, když už máme ty hosty +uculí se na něj vesele+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » úte pro 11, 2012 1:04 am

+zasměje se+ Já jen nerad marním čas, tuhle jsem přijel do Dublinu na docela dlouho a nakonec jsem tam byl je dva dny. +usměje se na ni+ Stejk by docela bodnul. ++souhlasí s jejím nápadem+ Mám jít skolit nějakého jelena, než se setmí? +ucululí se na ni a zatím si šteluje foťák+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » úte pro 11, 2012 1:31 am

Pilný, pracovitý umělec, koukám... ale teď jsi na dovolené +mrkne na něj+ Tak steak? Vidím, že máme stejné chutě +zasměje se a vytáhne z mrazáku steaky+ Není potřeba jelena, mám tady argentinského býka +udělá mu chutě+ Nahoře mám jen jednu ložnici, svoji, nejsem zařízena na hosty. Mám tam ale malý nevyužitý pokojík, tak jsem ti to tam trochu připravila, abys měl soukromí. Jestli ti to nebude vadit...

(obrázek najdu zítra večer)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron