V kanadské pustině

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » úte pro 11, 2012 11:50 am

No dobře, myslím, že bych si mohl chvilku odpočinout. +koukne na ni+ Ale jen, že jsi to ty. +taky na ni naoplátku mrknu+ Ale vůbec ne, klidně bych se vyspal na gauči. Mít vlastní postel bude jednou změna. Není vyjímkou, že spím jenom na rohoži v místnosti s dalšími deseti lidmi. +sleduje ji, jak připravuje to maso a je vidět, že se mu celá ta scenérie líbí+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » úte pro 11, 2012 12:25 pm

Vazne jsi spal i v takovych podminkach? Vidis... a mne pripadas - nezlob se za ten vyraz- trosku jako fajnovka /koukne na nej s omluvnym usmevem/ Tak to se ti tvuj pokoj snad bude libit. Odkud vlastne puvodne pochazis? Pripominas mi severana /kouka zvedave po nem/
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » úte pro 11, 2012 12:35 pm

+začne se strašně smát+ Fajnovka, jo když to šlo, tak jsem si na té rohoži udělal polštář z mikiny. +vezme si plátek rajčete z jednoho nesnědeného rajčete a ukousne si ho+ Ale jsem si jistá, že tě z toho vyvedu. +koukne na ni+ Pocházím z Ruskaze St. Petersburgu, ale dva roky po mém narození se matka odstěhovala do NY. A mě vzala sebou. +sedne si bokem na pult a s mírně pobaveným úsměvem ji sleduje+ A líbí se ti seveřani?
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » úte pro 11, 2012 12:53 pm

+rozesměje se s ním, je ráda, že Jacob má smysl pro humor+ Takže ty pocházíš z Ruska?+překvapí ji to, tipovala by ho spíše na skandinávce+ No... líbí se mi severský vzhled mužů +přizná+ Ale nedělej si žádné naděje! +culí se šibalsky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » úte pro 11, 2012 2:44 pm

Jo. +přikývne+ Z Ruska. Jednou jsem se byl kouknout na dům, kde jsme bydleli, je tam hezky. Ale prostě nevydržím dlouho na jednom místě. Nebudu neboj. +usměje se na ni, ale z jeho pohledu je jasné, že už si je dělá+ Tvůj přítel by mě zmlátil?
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » úte pro 11, 2012 7:03 pm

Ty jsi takový světoběžník, že? Tak to jsem zvědavá, jak dlouho vydržíš tady +koukne po něm s úsměvem+ Hm, neříkáš to moc přesvědčivě... nemysli si, že když se mi líbí vysocí, světlovlasí, modroocí muži, že z tebe padnu do kolen... tss... +předstírá vážnou tvář, aby tomu dala důraz, ale cukající koutky rtů ji prozrazují+ Můj přítel ne. Já bych tě zmlátila +už to nevydrží a rozesměje se na plné kolo+ A jaké ženy se líbí tobě? + zeptá se, když se trochu uklidní a v duchu odhaduje jeho vkus+ Američanky? Černošky? Asiatky?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » úte pro 11, 2012 9:13 pm

+usměje se na ni a prohlídne si ji+ No já myslím, že tady vydržím dlouho. +podotkne+ A nepadneš? +řekne trochu zklamaně, ale taky to myslí jako vtip+ No, třeba si to ještě rozmyslíš. +poškádlí ji trochu+ Mě se líbí ženy, s dobrodružnou povahou, takové, které se nebojí. A ty s krásnýma očima. +pohlédne do těch jejích+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » úte pro 11, 2012 9:53 pm

Budu ráda, když tady zůstaneš co nejdéle. Nerada tady bývám sama +uculí se na ty jeho škádlivé poznámky+ Vždycky to záleží na mužích, jestli si získají přízeň žen +usměje se tajemně a pak sklopí zrak před jeho pohledem+ Pojď, ukážu ti tvůj pokoj +vede ho po schodech nahoru a cestou se na něj tázavě otočí, jestli to o těch ženách s dobrodružnou povahou neříká schválně jen proto, že ji prokoukl, ale není si vědoma, že by mu dala sebemenší příležitost to poznat+ Takové ženy jsou ale dost nebezpečné a divoké. Troufal by sis je zvládnout?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Jacob Downly » úte pro 11, 2012 9:59 pm

Dobře. +jde za ní po schodech+ ALe já je nechci zvládnout, nebo nějak si je podmanit či ochočit. Chci je takové, jaké jsou. Divoké a nespoutané. +sleduje ji s úsměvem v koutku rtů+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: V kanadské pustině

Příspěvekod Styx » úte pro 11, 2012 10:20 pm

+pokývá hlavou+ A máš někde ve světě nějakou takovou divošku? +vyzvídá a to už vyjdou do patra, kde jsou pouze troje dveře+ Tady je koupelna http://www.raftertales.com/wp-content/u ... design.jpg , ale bohužel je tady jen jedna, takže bude společná, jestli ti to nevadí. Pochopitelně ji budeme používat každý zvlášť +zasměje se+ Tady je moje ložnice, dej pozor, aby sis někdy nespletl dveře +uculí se+ ...a tady je tvůj pokoj. Doufám, že se v něm budeš cítit dobře +otevře dveře a pozve ho dál+ http://nd06.jxs.cz/989/141/0da329d192_90318151_u.jpg (bez té TV)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron