Zasvěcování Styx na Vyšší rytířku Řádu

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Styx » stř lis 23, 2011 8:08 pm

+vstup mezi vyšší elitu nebude zdaleka zadarmo, to už jí dochází, ale nezalekne se a nechce si už nic rozmýšlet, už dávno má úplně jasno+ Přísahám, že mé úmysly jsou nejčistší a zcela upřimné. Jsem připravena přijmout tu zodpovědnost.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Dominus » ned lis 27, 2011 7:00 pm

Opakuj po mně přísahu desátého stupně. A kdyby cokoliv v ní bylo pro tebe nepřijatelné, kdykoliv ji můžeš přerušit a odejít. Nikdo ti to nebude mít za zlé. Jestli zůstaneš... pak už není cesta zpět +dá jí poslední varování a pak sametovým barytonem, který ještě víc znásobí ponurou atmosféru rituálu, odříkává přísně tajnou přísahu+

Já, z milosti vyšší moci člen tajného řádu templářských rytířů, přeji si stát se vyšším rytířem řádu a žádám svého Velmistra o povýšení do vyššího stupně. Ze své svobodné vůle slavnostně přísahám, že budu se zbrani v ruce chránit jeho tajemství a já sám jej až do své smrti nikdy nevyzradím.
Pokud selžu ve svých povinnostech, moje tělo bude dolů hlavou pověšeno, svisle otevřeno a vystaveno na otevřeném prostranství, dokud jedovaté mouchy nesní zaživa mé vnitřnosti a pak mi bude useknuta hlava, která bude vystavena na nejvyšším kůlu. Vždy budu připraven k tomu, abych vykonal podobný trest těm, kdož odhalí tajemství tohoto stupně a prozradí tuto přísahu mlčenlivosti.
Toto je má vůle.
____________________

Vive Dieu, Saint Amour!
Uživatelský avatar
Dominus
Mág
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 20, 2011 8:06 pm

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Styx » čtv pro 01, 2011 7:14 pm

+pevným hlasem odříkává svoji přísahu+

Já, z milosti vyšší moci členka tajného řádu templářských rytířů, přeji si stát se vyšší rytířkou řádu a žádám svého Velmistra o povýšení do vyššího stupně. Ze své svobodné vůle slavnostně přísahám, že budu se zbrani v ruce chránit jeho tajemství a já sama jej až do své smrti nikdy nevyzradím.

+při dalších slovech na pár vteřin zaváhá. I když by ji ani za cenu vlastního života nenapadlo zradit řád, hrůzný smysl slov jí sevře hrdlo. Po krátké chvilce ale opět pokračuje rozhodným a jistým hlasem+

Pokud selžu ve svých povinnostech, moje tělo bude dolů hlavou pověšeno, svisle otevřeno a vystaveno na otevřeném prostranství, dokud jedovaté mouchy nesní zaživa mé vnitřnosti a pak mi bude useknuta hlava, která bude vystavena na nejvyšším kůlu. Vždy budu připravena k tomu, abych vykonala podobný trest těm, kdož odhalí tajemství tohoto stupně a prozradí tuto přísahu mlčenlivosti.
Toto je má vůle.

+ztichne, v kleče pokorně skloní bradu až na prsa. Pod dlaní cítí v hrudi zběsile bušit své srdce ve směsici vzrušení a strachu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Dominus » úte pro 06, 2011 11:08 pm

+jak Styx doodříká svoji přísahu, velmistr obřadně zvedne meč+ Staniž se tedy. Tímto tě pasuji do hodnosti vyšší rytířky řádu templářských rytířů +poklepe jí čepelí meče na rameno a pak jí meč půjčí+ Hle, naše sestra +oznámí všem přítomným nově přijatého člena a zahaleni muži si všichni do jednoho sundají z hlav kapuce a odhalí Styx svoji identitu. Jediný Velmistr zůstává dál skrytý pod maskou+ Vstaň +vyzve ji+
____________________

Vive Dieu, Saint Amour!
Uživatelský avatar
Dominus
Mág
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 20, 2011 8:06 pm

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Styx » stř pro 07, 2011 9:01 pm

+pokorně prožívá okamžik svého pasování a pak s nejhlubší úctou přijme obřadní meč z jeho rukou a políbí jeho chladivou čepel. Na jeho pokyn se postaví a rozhlédne se kolem sebe po odkrytých tvářích vyšších zasvěcenců. Některé z nich s potěšením poznává. Srdce jí poskočí radostí, ale i překvapením, když mezi nimi zahlédne Andrého. Pousměje se, když se jejich zraky střetnou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Dominus » čtv pro 08, 2011 9:46 pm

+odloží meč na červený ubrus na oltáři, svůj úkol už splnil. Pak se otočí zpátky ke Styx+ Jsou tři velké události v životě člověka. Narození... smrt... a vzkříšení v novém těle +nepatrným pohybem hlavy kývne senešalovi, aby přivedl Styx k oltáři+ Tato závěrečná část rituálu je nejposvátnější. Vlastní krví zpečetíš svůj slib a pak budeš navěky svázaná mlčenlivostí o tom, co se na vlastní uši dozvíš, co na vlastní oči uvidíš +z rudého sametu vezme do obou dlaní bohatě zdobenou dýku a držíc ji obřadně před sebou počká, až k němu přistoupí Styx+
____________________

Vive Dieu, Saint Amour!
Uživatelský avatar
Dominus
Mág
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 20, 2011 8:06 pm

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Styx » pát pro 09, 2011 6:33 pm

+nechá se senešalem poslušně odvést k oltáři. Nespouští oči z nádherné dýky, pochopila, že tohle není žádná starožitná zbraň, ale obětní nástroj. Před lety, při přijímání za řadového člena nemusela svoji přísahu zpečetit svojí vlastní krví, proto ji to trochu vyvede z míry. Po chvilce váhání nakonec vezme dýku do rukou a s bušícím srdcem čeká na další pokyny+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Dominus » sob pro 10, 2011 3:37 pm

+odhodí z oltáře rudý ubrus a pod ním se objeví kamenný stůl, na jehož horní desce je složitými ornamenty vytesaný obětní kámen, přímo uprostřed s lebkou s otevřenými ústy+ Prolij svoji krev a zpečeť přísahu mlčenlivosti +poručí jí obřadným hlasem+

Obrázek
____________________

Vive Dieu, Saint Amour!
Uživatelský avatar
Dominus
Mág
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 20, 2011 8:06 pm

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Styx » ned pro 11, 2011 12:15 pm

+užasle pohlédne na nádherný kamenný motiv, ale dřív, než si jej důkladněji prohlédne, protne ticho velmistrův ostrý hlas a jeho mrazivý příkaz. Přistoupí k oltáři a trochu bezradně kouká na dýku ve svých rukou. Neví, jestli bude stačit pár kapek krve z prstu, nebo se bude muset podříznout jako jehně. Zaváhá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Dominus » pon pro 12, 2011 7:09 pm

+za Styxinými zády se znenadání jako stín objeví senešal, chytne ji za levé zápěstí a vyhrne jí rukáv. Naznačí jí tím, co má dělat+
____________________

Vive Dieu, Saint Amour!
Uživatelský avatar
Dominus
Mág
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 20, 2011 8:06 pm

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron