Zasvěcování Styx na Vyšší rytířku Řádu

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Styx » úte pro 27, 2011 12:52 pm

+zatne zuby v očekávání bolesti při vypálení tetování, překvapí ji však, že to nebylo až tak nepříjemné, jak očekávala. Znamení zla cítila podstatně víc. Položí pravou ruku na srdce a skloní hlavu pokorně na prsa+ Je mi ctí sloužit řádu... můj pane.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Dominus » stř pro 28, 2011 3:34 am

+položí ji dlaň na temeno hlavy+ Nikdy se tvé vlastní jméno nesmí objevit ve spojitosti s řádem. Dávám ti proto nové jméno, pod kterým budeš vystupovat a pod kterým tě budou znát všichni bratři +vezme si od senešala stříbrnou misku s rudou tekutinou+ Přijmi tento křest krve, který představuje očistění tvé duše od hříchů, sjednocení tvé víry s řádem a nové vzkříšení +ponoří prst do misky a namaluje jí krví na čelo symbol šesticípého templářského kříže+ Křtím tě, Immortal, ve jménu řádu.
____________________

Vive Dieu, Saint Amour!
Uživatelský avatar
Dominus
Mág
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 20, 2011 8:06 pm

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Styx » stř pro 28, 2011 6:09 pm

+s úctou a pokorou přijme křest krví. Nové jméno se jí moc zamlouvá. Immortal - Nesmrtelná+ Přísahám, že se budu ze všech sil snažit, abych dostála svému jménu +myslí to obrazně, nesmrtelná v legendách o templářích, nesmrtelná hrozba pro všechny saracény+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Dominus » čtv pro 29, 2011 12:34 am

+velmistr sundá z kostlivce bílý plášť s rudým křížem na prsou a přehodí ho Styx přes ramena+ Nyní máš i ty to privilegium nosit jej na všechny významné ceremonie řádu. Vítej mezi vyššími zasvěcenci +všechny postavy, doteď zahalené v černých hábitech si je jako na povel shazují z ramen a odkrývají pod nimi své bílé pláště s červenými kříži. Jeden po druhém přistupují ke Styx a gratulují jí k povýšení+
____________________

Vive Dieu, Saint Amour!
Uživatelský avatar
Dominus
Mág
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 20, 2011 8:06 pm

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Styx » čtv pro 29, 2011 11:41 am

+usmívá se šťastně a přijímá gratulace. Svou pílí a cílevědomostí dosáhla dalšího velkého úspěchu ve svém mladém životě. Na Andrého se široce usměje+ Vůbec jsem netušila, že patříš mezi vyšší elitu +přitáhne si s hrdostí bílý plášť ke krku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod André Bourson » čtv pro 29, 2011 11:35 pm

+pogratuluje jí srdečně a vtiskne jí letmý polibek na tvář+ Teď už víš, proč jsem ti to nikdy neřekl. Nemohl jsem přece porušit přísahu mlčenlivosti +mrkne na ni šibalsky+
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Dominus » čtv pro 29, 2011 11:56 pm

+ponechá jí chvíli, aby přijala gratulace a pak k ní přistoupí+ Teď, když jsi pod trestem smrti slíbila absolutní mlčenlivost, bude ti prozrazena část templářského tajemství. Jako první ti bude odkryta identita velmistra, kterou znají jenom ti vyvoleni, kteří postoupí na patřičnou úroveň. A podotýkám, že je nejzanedbatelnější ze všech tajemství, které se dozvíš +obeznámí ji, aby měla představu, jak asi přísně tajná jsou ta ostatní. Poskytne jí pár okamžiků, aby se připravila na to, co uvidí a pak si sundá kápí z hlavy, shodí ze sebe černý plášť, pod kterým se objeví zářivě bílý templářský plášť a odloží masku z obličeje, aby jí ukázal svou tvář+
____________________

Vive Dieu, Saint Amour!
Uživatelský avatar
Dominus
Mág
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 20, 2011 8:06 pm

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Styx » pát pro 30, 2011 4:23 am

+je očividně napjatá, protože celá ta léta vůbec netuší, kdo je Velmistrem řádu. Když se muž odhalí a prozradí jí svoji identitu, překvapeně mu pohlédne do tváře a na okamžik ztratí řeč+ Strýčku? +zmůže se nakonec na jediné slovo+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Dominus » pát pro 30, 2011 10:07 pm

Neříkej mi, že je to pro tebe překvapení. Náš rod je přece věrný a oddaný templářskému řádu už po kolik staletí +usměje se na ni+ Gratuluji k povýšení, vedla sis opravdu skvěle. Jsem na tebe hrdý, nezapřeš krev Clermontů. Nezpychni však a nezapomeň neustále pracovat na formování a zlepšování svého charakteru +řekne jí otcovsky+ Teď tě nechám, aby sis dosyta vychutnala svůj triumf. Uvidíme se později, až tě provedu místy, kam se obyčejný smrtelník nedostane +věnuje jí ještě jeden úsměv a zamíchá se mezi ostatní rytíře+
____________________

Vive Dieu, Saint Amour!
Uživatelský avatar
Dominus
Mág
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 20, 2011 8:06 pm

Re: Castel del Monte - sídlo Řádu templářských rytířů

Příspěvekod Styx » sob pro 31, 2011 10:19 pm

+když se vzpamatuje z prvního šoku, vystřídá jej radost+ Nepoznala jsem tě ani po hlase... to ta.. maska +ukáže na jeho zjizvený obličej+ Vezmu si tvé rady k srdci.. jsi vlastně jakoby můj druhý otec. Tak to jsem neskutečně napjatá, jaká tajemství mi budou prozrazena +řekne s téměř dětským nadšením a když se Velmistr od ní vzdálí, připojí se k ostatním rytířům. Dva nebo tři dokonce zná osobně+ André +přistoupí ke známému a chytne ho za obě ruce+ Teď už mi můžeš prozradit tvoji roli v řádu? +vyzvídá zvědavě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron