Westeros

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Westeros

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon pro 10, 2012 11:38 pm

Jorah: +dojí si svou slaninu, utře si pusu a spokojeně se natáhne nabok vedle ní a pozoruje ji+ Vypadáš spokojeně. +usměje se a pohledí ji po kůži+

Wenai: Ó, a to by ti nevadilo, že bys byl v té špíně? Ještě by ses umazal. +uculí se na něj a došněruje si halenu a nakloní se k němu+ Ale byla bych moc ráda, kdyby jsi mě obtěžoval a zavazel mi. +zašeptá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon pro 10, 2012 11:43 pm

Syriana: +konečně našmátrá tabák co jí dal a rychle si umotá cigáro, zapálí a vyfoukne. Přitulí se k němu+ ano... teď jsem naprosto a dokonale šťastná a spokojená +usměje se na něj a dá mu ruku přes břicho+ jsi i ty spokojený?

Malíček: Lásko, už jsi někdy viděla místo odkud pocházím? kamení a ovčí bobky všude kolem, nějaké pavučiny a prach mě nemůžou od tebe odehnat +políbí ji na konečky prstů+ Miluji vás, moje dámo +stáhne si ji na klín a hlavu položí na místo jejího srdce+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon pro 10, 2012 11:49 pm

Jorah: +usměje se a hřbetem prstu ji hladí po kůži+ Jsem tak šťastný, jak jen může muž v jeden okamžik být. +usměje se na ni a nakloní se k ní a vtiskne jí na to místo polibek+

Wenai: +zasměje se a posadí se na jeho klín+ Neviděla. +prohrábne mu vlasy+ Nikdy jsi mě tam mezi ty ovčí bobky totiž nevzal. +zasměje se+ Petyre... +hlesne+ Neumím poznat, jestli to co říkáš je pravda nebo jenom to, že se ti to hodí. A tak se někdy bojím, že mě jenom využiješ. Že jsem součástí nějakého tvého plánu. +skousne si ret+ Nějaké hry.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon pro 10, 2012 11:56 pm

Syriana: +Natočí hlavu a nechá jeho rty sklouznout na své a krásně ho políbí+

Malíček: Když si to budeš přát, tak tě tam vezmu, ale nic k vidění tam není... +zaboří hlavu do hřívy vlasů+ to jsme to ale dopracovali, oba dva se užíráme stejnou hádankou... +řekne trochu přiškrceně+ Wenai +vezme ji za bradu+ miluji tě
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte pro 11, 2012 12:01 am

Jorah: +opětuje její polibek a pak se jí s úsměvem koukne do očí, když někdo zabuší na dveře, tak protočí oči+ Já nemám čas! +řekne rázně a přitulí se k ní+ Jsem moc zaneprázdněný. +zamumlá jí do kůže+

Wenai: To s tebou radši pojedu do toho Dorne, než k ovčím bobkům. +usměje se, trochu smutně a podívá se mu do očí+ Já ti věřím. Ale vypadá to, že když hraješ tu jedinou hru, tak už žádnou další hrát nemůžeš. Alespoň tedy, když ji hraješ pořádně a mě se zdá, že ty jsi horký favorit na vítězství. +zatváří se pyšně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte pro 11, 2012 12:09 am

Syriana: +oči se jí lesknou, ale pak je vyruší zaklepání a Jorahovo řádné odmítnutí otevření, jen se tomu musí zasmát, hladí ho po vlasech, tulí k sobě a nehodlá ho nikam pouštět+

Malíček: Krásko +pohladí ji po posmutnělém obličejíku+ nevím, jak bych ti mohl dostatečně popsat +vezme její dlaň do své a položí si ji na tlukoucí srdce+ co cítím tady, ale je to krásné a dělá mě to bohatým mužem +dá jí pramen vlasů za ucho+ ty myslíš?
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte pro 11, 2012 12:18 am

Jorah: Vypdá to, že to zabralo, ale asi by jsme měli něco podniknout na zastrašení případných neodbytných vyrušovatelů. +uculí se a přehodí přes ně peřinu a hladí ji po kůži+ Máš nějaký nápad? +zeptá se nevinně+

Wenai: +usměje se na něj a pohlédne mu do očí s veškerou něhou, které je schopna, rukou mu sklouzne na rameno a políbí ho+ Jistě, že si to myslím. Jsem si naprosto jistá, že jsi z nich všech nejlepší. Takže... +odmlčí se+ nejspíš by jsme měli jít zase něco dělat. Budeš mi zavazet? Nebo máš nějaké jiné plány? +nevypadá, že by jí vadilo, kdyby měl jiné plány, ale nechává to na něm+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte pro 11, 2012 12:26 am

Syriana: +taky chvilku čeká, co a jak+ já nevím jestli vypadám dost děsivě, ale můžeme tam dát závoru, nebo dělat že tu nejsme, +navrhne nesměle, že to asi nejsou z nejlepších nápadů, když ale ona se nemůže soustředit, když na ní tak hezky leží+

Malíček: +Hrudník se mu nafoukne, jako by měl každou chvilku prasknout, jak mu stouplo ego do nadwesteroských výšin a on se cítí pyšně jako páv. Silně ji k sobě v náhlém popudu přitiskne+ vždyt jsem říkal že půjdu zavazet. Vyfasuju nějakou zástěru nebo tak něco? +zajímá se docela nadšeně, je zvědavej jak ten stroj vypadá a jak Wenai vypadá když maká
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Předchozí

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron