Roads to Everywhere

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Roads to Everywhere

Příspěvekod Charlie Weasley » sob dub 10, 2010 11:02 pm

Obrázek
Obrázek
Obrázek
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Garáž

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř bře 21, 2012 7:56 pm

Jojo, anděl, to jsem přesně já. Souhlasí vážně, ale koutky jí cuknou. Něco pro mě? No to ses nezmínil... Okamžitě jí posedne těžká zvědavost a načuhuje mu přes rameno. Když uvidí nezaměnitelný obrys, zůstane zírat. No to snad... Vydechne a stáhne plachtu z mazlíka Páni, ta je dokonalá. Rozzáří se a skočí Charliemu do náruče a vášnivě ho políbí. Ale prozatím se seznamovací jízda odkládá, dnes chci jet s tebou a hezky se k tobě tulit. Názorně mu předvede jak tulit a přitiskne se k němu.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Garáž

Příspěvekod Charlie Weasley » stř bře 21, 2012 8:26 pm

Spokojeně se Culí. Rád jí něčím překvapuje. To víš jsi přímo andělska tak jsem ti musel dat něco pekelného aby to srovnalo jazýček vah. Jestli se ke mě budeš takhle tulit tak se nejspíš vymlátíme ale jsem ochotny to risknout. Líbne jí a Pohladi po zadečku. Pak vytlačí máňu a zkušebně jí protůruje. A spokojeně se zakření. Do vaku uloží nějaké věci a hodí po Beccy bundu s helmou. Tak jedem baby
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Garáž

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř bře 21, 2012 8:44 pm

Ale ne, nevymlátíme. Já ti věřím. Prohlásí si jistotu a vtiskne mu lehký polibek na rty. Chytí helmu, nasadí si ji a nasedne za něj. Hezky se k němu přitiskne a obejme ho kolem pasu. Máme nějaký určitý cíl, zlato? Optá se, zatímco se pohodlněji usazuje.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Garáž

Příspěvekod Charlie Weasley » stř bře 21, 2012 9:04 pm

Nikdy nevěř Weasleyovcům, říká se u nás, ale mě věřit můžeš, věř mi. Zasměje se na hlas a vyjede ven z garáže a už si to šine po cestě. Venku je hezky teplo, ale pod mrakem, takže žádné otravné slunko jeho zubejdu nebude obtěžovat. Je naprosto a dokonale šťastný, v tuhle chvíli nic víc nepotřebuje a ani nechce. Adrenalin mu koluje v krvi a nebýt plexi na helmě, tak by měl úsměv plný much. Ještě nevím, chtěl bych někam k lesu, nebo k moři. Uvidíme, kam dojedem. Ozve se Becs v helmě, hold technika jde dopředu a Charlie na ni v zrcátku mrkne
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Garáž

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv bře 22, 2012 12:40 am

To doufám, že ti můžu věřit. Mroukne a pohladí ho po břiše. Hlasuju pro moře, co se zdržuju ve Finsku, docela dost mi chybí. Prosazuje hned svoje tužby:P A jak se rozjedou, tak už zmlkne a jen si užívá jeho blízkost, chladný a voňavý jarní vzduch a kdyby četla myšlenky, musela by se smát nad tím, jak podobné jsou právě teď jejich pocity. Tiše si pozvdechne a ještě trošku se k němu přitiskne.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Garáž

Příspěvekod Charlie Weasley » čtv bře 22, 2012 2:27 pm

Pohladí ji po lýtečku a pak stroj mírně naklopí jak jedou v zatáčce a přidá ještě plynu. Tvé přání je mi rozkazem, krásko. Jedem k moři. Cesta jim pěkně odsýpá, dokud za jednou vesničkou neuvidí policajty, jak na něj mávají neonovou tyčí s rukou jasně zvednutou k zastavení A kurva Charlie zastaví tak dva centimetry od nohy toho vyššího
Vaše cestovní doklady pane, sesedněte z motorky a tady nám dýchněte! A vy taky slečno, pěkně dolů!
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Garáž

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv bře 22, 2012 3:19 pm

Jak tak hezky zakleje, koukne mu dopředu přes rameno a obrátí oči vsloup. To nám ještě scházelo... Doufám, že máš papíry s sebou. Koukne na něj tázavě. Povzdechne si otráveně, ale poslušně sleze, opře se o motorku a založí si ruce na hrudi. Pozoruje ty dva fízly, na tvář už nalepila ten nejneškodnější výraz a doufá, že nemaj potřebu zvyšovat si svoje ego. Dobrý den, pánové, děje se něco? Podívá se nejdřív na menšího a nakonec se podívá do očí tomu vyššímu. Že musí lehce zaklonit hlavu, jí starosti moc nedělá. Nakonec přidá i vřelý úsměv.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Garáž

Příspěvekod Charlie Weasley » čtv bře 22, 2012 7:25 pm

Koukne na ni pohledem, který jasně říká, že nějaké papíry ho vůbec nezajímají a motorka na něj beztak nejezdí. Spíš zvědavě na ni mrkne, kde že má bouchačky:P Nějaký problém šerife? Je docela milej, tak hezky z plných plic foukne do trubičky, která ukáže že něco v krvi má


Ano, problém. Jel jste víc jak 230mil v hodině, řídíte pod vlivem a stále jsem neviděl vaše doklady k motocyklu. Ukažte mi obsahy kapes. Vy oba Koukne se přísně na Beccy, aby jí jako bylo jasné, že ten její milý úsměv jí vůbec nepomůže
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Garáž

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv bře 22, 2012 8:02 pm

Střelí pohledem po Charliem, že právě teď by bodlo malé matoucí kouzlo. Kapsy? Vypadám, že na sobě můžu mít něco schované? Pozvedne obočí a rozpaží ruce, jako jestli ji chtějí prohledat, klidně můžou. Na sobě má tradiční nízké, kožené kalhoty, po stranách s oblíbenými řetízky, kde prosvítá její světlá pleť a za vypasovaný černý top s hlubokým výstřihem toho moc taky nestrčí. Zbraně má zamaskované zastíracími kouzly.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Další

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron