Roads to Everywhere

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Roads to Everywhere

Příspěvekod Charlie Weasley » úte dub 03, 2012 11:11 am

No jo, ale ten můj převlek byl fakt dokonalý! Zubí se jsem si dokonce udělal fotku! Pak se taky podívá na Nighta No šup, jen běž, počkej až bude drak, ti dám zákusek ušklíbne se na něj Tvoje nervy? já jsem myslel že jsou jak ocelové pruty zakření se Ale ne, už žádné takové nemám, protože jsem vyhrál, vezmeš si mě, a umíš nádherně zařvat Charlesi Weasley, to musím říct Molly, budeš u ní mít kladný bod
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Roads to Everywhere

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte dub 03, 2012 11:18 am

To byl... Souhlasí trochu neochotně. Přece jen by nečekala, že se nechá tak oblbnout. Však jsou. Nebo teda byly...Do doby, než jsi mi je začal systematicky cuchat. Zašklebí se. A jak tam vyjmenuje ty důvody, zatváří se nejdřív jakokdyby kousla do citronu, ale vzápětí se rozesměje. Proboha, fakt jsem to řekla, že jo? Já si tím nebyla jistá, protože jsem měla mozek v rudý mlze, ale... To snad není možný... Zakroutí nad sebou nevěřícně hlavou.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Roads to Everywhere

Příspěvekod Charlie Weasley » úte dub 03, 2012 11:36 am

Hmm, řekla. Culí se Na to se nedá zapomenout. Bylo to takové... Mollyovské. kření se a je jasný, že tohle bude mít Beccy na talíři pěkně dlouho Venku už svítá, chceš se podívat na východ slunce? pak mu dojde co řekl za krávovinu a ten její pohled ježiš promiň! začne se hlasitě smát Já se tě fakt nechci zbavit!
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Roads to Everywhere

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte dub 03, 2012 11:52 am

Ach Merline, pomoz! Obrátí oči k nebi v zoufalé prosbě, ale koutky jí cukají. Východ slunce? Pozvedne obočí a pak jen zakroutí hlavou. Mě po událostech posledních hodin nepřekvapí už nic, vážně. Potřese pobaveně hlavou a pak na něj přísně koukne. A ne, nechci se vsadit! Dodá rychle, aby ho nenapadla zas nějaká blbost.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Roads to Everywhere

Příspěvekod Charlie Weasley » úte dub 03, 2012 11:08 pm

Zrovna to chtěl říct Ale!... chjo. Asi bysme se tedy měli vrátit, ale Máňa už je doma přitulí ji k sobě jak je hanbatá k tobě, ke mě? kam? kouká jí do oček jak neviňátko samo
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Roads to Everywhere

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř dub 04, 2012 12:01 am

No jo, tak to se holt budem muset přemístit... Jak nepohodlné... Zatváří se nespokojeně, ale v očích jí pobaveně blýskne. Přitulí se k němu, pohladí ho po zádech a pak sevře v dlaních jeho sexy zadek. To je jedno, lásko. Odnes si mě, kam jen chceš. Zašeptá mu do rtů a lehounce přjede svými rty přes jeho.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Roads to Everywhere

Příspěvekod Charlie Weasley » stř dub 04, 2012 7:57 am

Strašně Okousne jí rtíky a přenese je domů. Teda k němu.
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Roads to Everywhere

Příspěvekod Charlie Weasley » úte srp 21, 2012 8:47 pm

Toulá se na Harley po cestách které vypadají že po nich roky nikdo nejezdil, válí se na nich jehličí, listí a sem tam spadené větve. Počasí vypadá pěkně na nic, nebe hrozí že každou chvíli spadne na zemi a rozmačká ji svou vahou, temně fialové protknuté blesky připadá zlověstně. Charlie přidá plyn a jen doufá, že ukazatel na starý penzion nelhal a ten se vyloupne někde za nejbližší zatáčkou. Sklo helmy mu začnou skrápět první kapky deště
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Roads to Everywhere

Příspěvekod Charlie Weasley » úte srp 21, 2012 9:33 pm

Penzion našel, vypadá hodně opuštěně. Oprýskané okenice jsou zavřené a buší do nich kapky deště. Rozvrzaná veranda je zavátá listím a houpe se na ní staré houpací křeslo. Kdyby byl Charlie slabší povaha, možná by se začal bát Haló? Vstoupí dovnitř, se zavrzáním pantů a dveře se v průvanu zabouchnou Haló je tu někdo? Najednou se zpoza rohu ozvou šouravé kroky, Charlie se napřímí a vzápětí se objeví jedna hrozně stará paní, co vypadá jak scvrklá rozinka, rozinka s brokovnicí v ruce
Co chceš mladej? hlas má snad ještě víc skřípající než ty panty
Přespat, prosím.
20 liber, bez snídaně a nech si ty pohledy. Máš nějakou bouchačku?
Jo to beru, ehm proč?
Ale jenom tak, jenom tak ta stará paní se trochu ďábelsky usměje a dá mu klíče od pokoje v patře. Zrovna teď si Charlie říká proč jenom tu zastavoval
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Roads to Everywhere

Příspěvekod Charlie Weasley » ned srp 26, 2012 7:43 pm

Vlhko, celý pokoj je jím přímo nasáklý, vlhost je cítit z dřevotřískových stěn, z matrací na postely, z výplně křesla, taková ta divná zatuchlina v dlouho neobývaných pokojích. Asi tady moc zákazníků nemají. Tašku položí na oprýskaný noční stolek a vydá se najít sprchu. Dveře v pravo, které nedovírají, to by mohlo být ono.
Och u Merlina, tak to snad raději ne Vydechne Charlie poté, co odhrnul sprchový závěs, na kterém jsou takové divné fleky.
Obrázek
Rychle s tama vypadne, vytáhne s tašky berretu a raději si ji připne do podpažního pouzdra. Sakra, měl bych nejspíš vypadnout, ale potřeboval bych si na chvilku zavřít oči. Jak jsem jen mohl doma nechat hůlku zavrtí hlavou, přenese ke dveřím stůl a zapříčí je proti vniknutí, pak se poskládá do křesla v rohu hned vedle nich.Zubejdo, kde jen se mi touláš
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron