Westeros

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Westeros

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon pro 10, 2012 8:58 pm

Jorah: Prosím tě. +zafuni+ Někde tady určitě budou nějaký zbraně, mohla bys mě zabít? Myslím že by se mi pak hodně ulevilo. +natáhne ruku a prohrabne ji vlasy+

Wenai: Cože? +vykuli na něj oči protože to ji ani v nejmenším nenapadlo+ Ne, +řekne nakonec+ tak dramatická zase nejsem. +otočí se zpátky k zrcadlu a zase se začne česat+ A když se mi omluvis tak jsem ochotna na to zapomebout. A když prihodis nějaký malý uplarek tak jsem i ochotna ti to udělat k vůli. Abys měl klid. +po ocku na něj koukne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon pro 10, 2012 9:06 pm

Syriana: Vy chlapi vůbec nic nevydržíte +zamumlá mu do kůže+ ale žádnou laskavost ti nedlužím, takže trpět budeme spolu +leží bezvládně a vstát a jít se napít je pro ni naprosto nadlidskej úkol, jako by ty ruce a nohy nebyly ani její, natož tak zvednout hlavu+

Malíček: +Tváří se naprosto nepřístupně, ale někde hluboko mu oddechlo, avšak znát to na sobě nedá+ A dáš mi pár hodin na to, abych si vylízal rány svého ješitného mužského ega? +jemně jí promne ramena+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon pro 10, 2012 9:13 pm

Jorah: Jsi na mě zlá, carodejko. +konečně se tedy pohne a pomalu pomaličku kdyby mu náhodou chtěl svět spadnout na hlavu se natáhne pto pohár s vodou a napije se+ Uh... Uf... Chceš? +nabídne ji nakonec+

Wenai: No co mám dělat? +pohledné mu do oči a nezne se na něj usměje načež si od něj vezme polibek jen drobný a malý+ Nebo bys mohl lizat něco jinýho. +navrhne nakonec+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon pro 10, 2012 9:32 pm

Syriana: Ano prosím? +zasténá téměř nedočkavě a lačně se natáhne pro pohár s vodou, ale nedošáhne na něj+ Och néééééééé +zakňučí frustrovaně+ pomoc! rytíři spas mě

Malíček: +Usměje se - pozvedne pravej koutek dostatečně vysoko+ inu +na chvilku se odmlčí jako by nad tím přemýšlel+ to bych opravdu mohl +zvedne i druhý koutek a rukama jí sklouzne na ňadra a plazí se jimi ještě níž+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon pro 10, 2012 9:57 pm

Jorah: +zvrátí se po tom výkonu zpátky do postele, ale když ho tak prosí, tak co mu zbývá, nejdřív se rozesměje a pak si zase sedne a podá jí pohár s vodou a dá jí opatrně napít+

Wenai: +lehce si oddechne, když zareaguje, tak jak zareaguje, přitiskne se se k jeho dlaním a pomalu rozepíní jeho halenu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon pro 10, 2012 10:07 pm

+napije se a ta voda je jako balzám na její vyprahlé hrdlo. a pak se mu zhroutí do náručí+ och děkuji ti +položí si hlavu na jeho rameno+ proč že jsme to včera tak pili? +má poněkud okno+

Malíček: Ne, ne nenene ne, ty nic nedělej +zamumlá jí do kůže, a kousek od ní odstoupí, avšak jen na takovou délku, aby ji mohl rozepnout ten její sotva zapnutý oděv.+ Nech to na mě, +přejde před ni, klekne si na jedno koleno a chvíli se kochá pohledem na její tělo, než zaboří tvář do mezi její ňadra+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon pro 10, 2012 10:11 pm

Jorah: +přitáhne si ji do áruče a pohladí ji po vlasech+ Já myslím, že proto, aby jsme zapomněli. +konstatuje+ Co se mě týče, tak to bylo docela úspěšné. +usměje se a dokonce ho přestává bolet hlava+

Wenai: Oh... +hlesne+ No tak dobře. +prohrábne mu prošedivělé vlasy+ Ale nevím, jestli to vydržm. +has má ztěžklý touhou, když ho tak vidí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon pro 10, 2012 10:16 pm

Syriana: Tak v tom případě to bylo úspěšný, protože já si pamatuju jenom to, že ta pálenka byla hrozně ohnivá +zavře oči, a zaboří nosík do jamky v jeho krku, a obejme ho pažemi+

Malíček: Ale vydržíš, ty vydržíš všechno +usměje se, rozevře jí stehna a dlouhými tahy ji hladí po jejich vnitřní straně, než se konečně slituje a skloní se k jejímu klínu. Olízne její mušličku po celé délce, než do ní vklouzne jazykem a začne se činit+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon pro 10, 2012 10:21 pm

Jorah: +pomalu ji hladí po vlasech a kolébá na své medvědí hrudi, přehodí přes ně peřinu, protože je tam už docela zima, jak vyhasl krb a nikdo se neodvážil jít dovnitř+

Wenai: +zavrávorá do zadu a opře se o jakejsi stolek, aby to mela pohodlnější a roztáhne nohy+ No to si nejsem jistá... +řekne namáhavě+ Abys mě nepřecenil. +sleduje ho z pod přivřených víček a dech jí vzrušením vázne v hrdle+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Westeros

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon pro 10, 2012 10:31 pm

Syriana: +A Syr je uplně skvěle, vlastně čím dál tím líp a ta bolest hlavy se někam ztrácí+ nevím nevím, jestli s tebou ještě budu někdy pít jako muž +zauvažuje+

Malíček: mm hmmmmm +jen zamručí, zvedne jednu její nožku a dá si ji na rameno, prsty rozevře závojíčky a přisaje se na hrbolek rozkoše, zkousne jej, vsaje, žmoulá a laská, dokud mu nedojde dech+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron