NY, Hawai

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: NY

Příspěvekod Viktor Lafayette » sob zář 08, 2012 5:57 pm

+konečně je dožene+ Wenai, potřebuji s tebou mluvit. +podívá se na ni vážně a pak mu pohled sklouzne na tu druhou holku a ujede mu úšklebek+ Sám.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: NY

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob zář 08, 2012 6:06 pm

A: Do háje +vlak začne spomalovat+ hej máš dvě možnosti, promluvit si s ním nebo zdrháme ale jestli na tebe nasadil fbi je otázka jak dlouho +vlak už brzdí fest+

W: Jdeme. +rozhodne se hned a ukáže na bratra sprostý gesto a vyskočí ze dveří a drží se Drew v patách+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: NY

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob zář 08, 2012 6:15 pm

A: +Drew mu mávne okamžitě vyskočí a běží do schodů jak o život. Nahoře to chce trochu kumštu na přeskočení ale podaří se a vyběhne ven, kde se na rohu dvou ulic zastaví a zhluboká výdechuje. Přitom se divá jak je na tom Wenai+

W: +utíká za ní a když je skoro z metra, tak se krátce ohlídne, jestli Viktor není za nima a jak se otočí zpátky, tak narazí čelem přímo do cihlovýho rohu, zamotá se jí hlava, ale s rukou na čele doběhne Drew+ Kurva... +hlesne a oddělá si ruku, teče mi krev, co? +a krev jí teče, už skoro po tváři a začíná se jí tam dělat boule+ Ale setřásli sme ho. Blbec. +ještě se rozhlídne kolem+ Kam teď?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: NY

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob zář 08, 2012 6:25 pm

A: Och proboha! +jak ji uvidí+ jo teče ti krev a fest +vytáhne rychle z báglu tu košili a přitiskne ji ji na čelo a setře krev z tváře+ na lavičku tam +pomůže ji tam dojít a dá ji napít vody+ ty vole to vypadá na šití!

W: Jsi cvok?! To je nová košila! +pokouší se jí bránit, ale moc jí to nejde a sedne si na lavičku+ Mě nic není, jenom jsem se praštila. +jak uslyší o tom šití, tak na ni vyvalí oči+ Tak na to zapomeň. +vypadá, že by ji z té lavičky nevypáčila ani heverem+ Žádný jehly. Já oficiálně protestuju. To bude dobrý, už to skoro neteče. Ale +něco ji napadne+ Kdybych tu krev měla na triku, tak by to vypadalo fakt šíleně! +v očích jí zasvítí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: NY

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob zář 08, 2012 6:32 pm

A: Jo to mě napadlo taky +zazubí se na ni+ ale leda že by ses mi hlavou vyválela na hrudi protože pod ním nemám nic. +zatlači ji zpět do lavičky když začne vstávat+ ještě chvilku lež máme čas. Co myslis že ti chtěl?

W: +koukne jí na hrudník, když to řekne, ale začne nějak červenat, tak se koukne jinam+ Nemám páru, nejspíš, že se mám začít chovat rozumě a vrátit se domů. Nasrat. +znechuceně si odplivne+ Já mu to potěšení neudělám.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: NY

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob zář 08, 2012 6:40 pm

A: Co je, je ti blbě? +zeptá se hned jak začne červenát+ třeba +tyhle vyhrocené situace nemá moc ráda tak se v tom dál nerýpe+ půjdeme? Skejtuješ?

W: Není mi blbě. +zavrtí hlavou+ Jo, jako skejtuju, ale zrovna nemám na čem. +usměje se omluvně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: NY

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob zář 08, 2012 6:45 pm

A: To nějak vyřešíme, +mávne nad tím rukou+ mám kámoša něco ti sežene, potkáme se tam.tak pojď +nabídne ji ruku aby mohla vstát. Pak jdou tak 3 kilometry než dojdou na cestu k továrně kde už je docela dost lidí+

W: Ok. +kývne, nechá se zvednout a pak jde vedle ní+ No páni. +kouká kolem, kolik je tam lidí+ Tady je teda narváno.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: NY

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob zář 08, 2012 6:56 pm

A: Skvělý že? +oči ji zazáří a hned se s ní prodírá ke kámošovi+ čau Brette vedu posilu to je Wenai a potřebuje skate +říká mu když se začne přivazovat k ostatním.+čau Wenai máš skvělý triko! Skate seženem +uculí se+

W: Ahoj. +odpoví mu a přiváže se hned vedle Drew+ Díky, to jsem kreslila sama. A kdyby ten skate byl celej černej, tak by to bylo úplně nejlepší. +zazubí se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: NY

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob zář 08, 2012 7:04 pm

A: Bude už kvůli tomu triku a taky drew +drew obejme Wenai kolem pasu+ hele už jedou +v tom se z davu začnou ozývat první vlny nevole a hesel+ stop vraždě! Stop vraždě!

W: +nemůže se vynadívat kolem, na všechny ty lidi, taky se chytne těch vedle kolem pasu a vyřvává s ostatníma to co oni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: NY

Příspěvekod Syriana Spinnel » sob zář 08, 2012 7:07 pm

+použije už jim vytvořeny vyhledávací symboly a za chvíli je v new yorku. Objeví se za živím řetězem+ Wenai! +zavolá na ní a snaží se k ní dostat+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron