Romania - Bucuresti

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Romania - Bucuresti

Příspěvekod Gabriel » ned zář 02, 2012 9:56 pm

Neodolá a zaboří jí ruku do vlasů a probírá se jimi. Nemůžeš... Zavrtí hlavou a když se na ni podívá, v očích mu pobaveně zablýskne. Protože musíš... snad sis nemyslela, že tě někam pustím, když ses mi tak nečekaně vrátila. Líbne ji na čelo. Takže buď tu jako doma, čarodějko. Usměje se a dlouze jí políbí na rty.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Romania - Bucuresti

Příspěvekod Syriana Spinnel » ned zář 02, 2012 10:04 pm

V mžiku se překulí a zastaví se svými rty těsně nad jeho Nemyslela blískne jí v očích vědoucně ale malinké pochyby jsem měla otře se peřinkou rtu o jeho Mám v úmyslu prozkoumat tohle na okamžik se odmlčí a sjede rty k uchu a vezme do nich boltec, který chvilku ocumlává město. Má úžasnou historii, kdybys to náhodou nevěděl po dlouhé době se Syr cítí lehounce, jakoby měla prázdnou hlavu, zbavenou všech problémů, bolestí, smutku a strachu
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Romania - Bucuresti

Příspěvekod Gabriel » pon zář 03, 2012 11:28 pm

Nepatrně se pod jejími rty zachvěje a rukama mimoděk přejíždí po jejích hladkých zádech až k zadečku a zpět. Opravdu? Pozvedne obočí v hraném udivu. To je teda novinka, bydlím tu celý život, ale tohle mi nějak uniklo. Budeš mi dělat průvodkyni, krásná čarodějko? Dívá se jí do očí a v těch jeho tančí jiskřivé ohýnky smíchu.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Romania - Bucuresti

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte zář 04, 2012 10:07 am

Snaží se zachovat vážnou tvář, ale koutky jí cukají ve smíchu No to nevím Vlku, ty máš totiž takový krásný dar všechny kolem poněkud vydusit už jen svou přítomností sedí na něm obkročmo a nehty mu jezdí po hrudníku akorát na mě to zatím fungovalo jen... párkrát. Přehodí si vlasy co jí spadly do tváře a mrkne na něj Ukážeš mi svoje město? udělá prosícné očka nebo mi půjčíš nějakého jiného Vlka za průvodce? trošku ho potrápí
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Romania - Bucuresti

Příspěvekod Gabriel » čtv zář 06, 2012 1:39 pm

Já a vydusit? Nemožné... Potřese hlavou zamítavě a v očích mu zablýskne. Ukážu ti všechno,co budeš chtít... Zavrní tiše a po chvíli si spokojeně usnou v náručí. Spí se mu tak dobře, jako už dlouho ne. O to horší je, když se probudí a Syr je pryč. Nevěřícně projde celý apartmán,ale když ji nenajde, dojde mu, že ho znovu opustila. Jeho už tolikrát zjizvené a znovu zhojené srdce už snad ani nemá sílu bolet. Jenom se zatvrdí ještě silnějším ledem než kdy dřív a z tvrdého vůdce lugaru se stane ještě tvrdší a krutější. Jen Siana, matka jeho dědice a nová alfa Ignis, znají i jeho lepší, citlivější stránku.

Když se vrátí Becca z její výpravy, vyhledá ji a požádá, aby pro něj navždy zavřela cestu do Land of Sinner. Upravení vzpomínek ale tvrdě odmítl. Složitým kouzlem zavřela průchod do Bucureště a z výrazu jeho tváře jí bude úzko ještě dlouho.

THE END
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Předchozí

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron