Romania - Bucuresti

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » úte úno 28, 2012 12:38 pm

Chopí se přípravy absinthu, během chvilky má hotovo. Podá Syr jednu skleničku a znovu se na ni zamračí. To se mu vůbec nedivím, vzhledem k tomu, že to tu zná víc než dobře. Zastane se Charlieho. Vlakem? Ty jsi vážně neskutečná. To ti nikdo neřekl, že rumunské vlaky, jsou jedny z nejnebezpečnějších na světě? Pozvedne obočí a když si přiloží jeho ruku na bedra, zvedne koutek rtů v úsměvu. No aspoň něco.. Ušklíbne se. V pohodě...ale odstěhovala ses od něj? Zkoumavě se jí zadívá do očí. Ale zastavím se rád. Usměje se nepatrně. Jo tak práci...nějakou akční, když nechceš sedět na zadku? Nakloní se blíž. A co by to tak mělo být?
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte úno 28, 2012 12:50 pm

+Zatváří se trochu provinile+ Ne, to mi nikdo neřekl, +odpoví mu trucovitě, protože jí smazal úsměv z tváře tím, že v ní probudil provinění. Ťukne si s ním a kopne panáka+ Jo v pohodě a jo odstěhovala. Viktor má dost práce a já v tom jejich obřím sídle jsem beztak pořád sama, Wenai neustále někde lítá, takže aspon budem s děckama v našem domě. +ani neví proč mu to vlastně vysvětluje+ To víš, co kdyby se mi náhodou začaly ukládat tuky právě na tom místě, kterého si na svém těle cením nejvíc. Potřebuju pohyb a akci. +Nakloní se k němu důvěrně blízko+ Chci rozjet podnikání v oboru lovu, jestli mi rozumíš... +Čichne si k sobě+ U bohů já ale smrdím +nakrčí nosík+ promiň, jela jsem 32 hodin vlakem a nutně potřebuju sprchu. +Další panáky nachystá ona, taky to má za chvilku+ Takže, necháš mě bloudit ulicemi, vlkům napospas +zazubí se sama pro sebe a posune mu panáka+ Nebo víš o nějakém dobrém ubytování?
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » úte úno 28, 2012 1:04 pm

Dobře, dobře, jsem rád, že je všechno ok. Zvedne ruce v obraně, ale v očích mu pobaveně blýskne. Jo tak v oboru lovu... Pozvedne obočí. Mám dojem, že přátelení se s Rebeccou má na tebe špatný vliv. Uculí se pobaveně. No dobře, když průpravu, tak průpravu. Blýskne mu v očích. Jo, vím o jednom slušném hotelu v centru. Tam je to docela civilizovaný, narozdíl od okrajových částí města. Ušklíbne se. Tak pojedem? Podívá se na ni s úsměvem.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte úno 28, 2012 1:12 pm

Tss, prej špatný vliv +směje se sama pro sebe a kroutí hlavou+ Kdyby Rebecca věděla, proč jsem přijela sem, tak mě překousne vejpůl. Vím, že ty mi pomůžeš a vím, že s tebou mám aspon mizivou šanci se ti časem vyrovnat, lepší rovnat se s Lugaru, než s upírkou, to musíš uznat i ty sám. Myslím, že kdyby mi cvičila Becca, byla bych rozcupovaná, než bysme začaly. Samozřejmě že s tebou to bude obdobné +hned uklidní jeho ego, samozřejmě ví, že i Gabriel je absolutně smrtonosný+ ale jsi víc člověk než Becs, takže volba padla na tebe. Zlobíš se na mě? +udělá na něj ty svoje oči, kterým nikdy neodolal+ Jasně, do hotelu, ale zítra si najdu něco s větším procentem diskrétnosti, kde mě jen tak lehce kdokoliv nenajde. +Plavně spluje ze židle, přehodí si přes rameno kabelu+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » úte úno 28, 2012 3:12 pm

Jak se tak rozjede ve srovnání schopností Beccy a jeho, jen zvedá obočí stále výš a snaží se nerozesmát. Nakonec to ale stejně nevydrží a rozesměje se naplno. Pár zaměstanců se po něm udiveně ohlédne, protože smát se ho moc často nevidí. To víš, že nezlobím a jsem rád, že sis vybrala mě. Usměje se na ni. Copak, měl by tě snad někdo hledat? Zpozorní, zatímco jdou ven. Jestli čekáš nějaký nepříjemný překvapení, bylo snad lepší, abys bydlela u nás doma. Nadhodí a podívá se po ní, co na to řekne. Když dojdou k jeho ferrari, otevře jí galantně dveře a pak nastoupí sám. Nastartuje a v dunění motoru vyjedou do centra města.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte úno 28, 2012 3:21 pm

+Jde vedle něj a když se začne hlasitě smát tak se zasměje taky+ Mám ráda tvůj smích... +podotkne spíš pro sebe, pak se ale v kroku zarazí a koukne na něj s čelistí spadenou k zemi+ Ehm... to je... velmi zajímavá nabídka +chvilku musí přemýšlet, aby neplácla něco nevhodného+ ale pokud vím, tak krom Daria mi zatím v patách nikdo není... A vůbec, co by tomu řekla tvoje alfa, kdyby sis nastěhoval do domu svou ex? +vytáhne obočí+ nebo víš, co, já to nechci vědět, každopádně ti chci dělat co nejmíň problémů.... +sedne do auta+ takže spíš raději do hotelu +připoutá se+ a nějak nejsem psychycky dost vyzrálá být s Ní vůbec v jedný místnosti, natož pak domě... +podotkne spíš už jen pro sebe+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » úte úno 28, 2012 3:31 pm

Siana by neřekla nic. Odvětí a sevře rty. No dobře, možná by něco řekla, ale to by bylo tak všechno, co by mohla udělat. Koukne na ni krátce. Ty mi nikdy nebudeš dělat problémy. Podotkne měkkce, ale hned se zas věnuje řízení. Ale respektuju tvé přání, takže hotel. Usměje se a to už zastaví před zmíněným hotelem. Tak doufám, že se ti tu bude líbit.
Obrázek
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte úno 28, 2012 9:06 pm

Gabrieli věř mi, vsadím se že i tak bude naštvaná, tak proč kopat do sršního hnízda? Kdyby sis chtěl ji nastěhovat ke mě, nejspíš bych tě ztáhla z kůže a udělala si z tebe předložku před krbem +zazubí se na něj mile+ ale já nejsem tvá alfa a nemusím před tebou ohnout své koleno. +raději zmlkne, má pocit že už zašla dost daleko+ Hele omlouvám se jo? Nechtěla jsem tě urazit nebo tak něco, ale... nejsi ženská, tak tomu nemůžeš rozumnět. +Prohlídne si hotel z venku a pak koukne na sebe+ To vypadá moc hezky +koukne na něj+ jsem zvědavá jak se bude ten recepční tvářit, až mě uvidí +zasměje se na hlas a vystoupí ven, ale nakloní se zpět do okýnka, takže portýr má hekzký výhled+ můžu tě na něco pozvat? +mrká na něj a kdo ví, na co se vůbec ptá+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » úte úno 28, 2012 10:26 pm

Vystoupí hned za ní, zamkne auto a vyrazí k recepci. Jasně, že můžeš. Na cokoliv. Upře na ni taky všeříkající pohled. V pohodě, vím, že nejsem ženská, ale ty zas nejsi lugaru. Ona prostě ví, že i kdybych se rozhodl si tě nastěhovat přímo do ložnice, neudělá nic, pokud si chce svoji pozici po mém boku udržet. A to Siana velmi chce. Chápej, nejsme spolu z lásky, z vášně ani z jakýchkoliv takových citů. Jsme spolu jen na dobu sedmi let, z toho důvodu, že já musím mít svou alfu. Bez toho bych nemohl vést smečku. Jestli k sobě vůbec něco cítíme, tak je to jen respekt a úcta. A z její strany možná i strach. Pokrčí rameny, je mu jedno, jestli se ho Siana bojí. Už chápeš? Je mi podřízena, stejně jako ostatní vlci. Jediný rozdíl je v tom, že ostatní jsou podřízeni i jí. Pokusí se jí vysvětlit složitosti hierarchie lugaru. Vystoupají po schodech a vejdou dovnitř. A recepční se nebude tvářit nijak, protože rovněž patří do smečky. Podotkne suše a koutky mu nepatrně cuknou. Přistoupí se Syr k recepci. Čau Ricku, chci nejlepší pokoj pro přítelkyni. A cokoliv si bude přát, bude bez výhrad vyplněno, ano? Podívá se mu do očí.
Jistě, Gabrieli. Všechno bude naprosto bez problémů. Prosím...přeji příjemný pobyt, slečno. Podá Syr klíče a usměje se na ni.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř úno 29, 2012 3:26 am

Dobře, už se s tebou nebudu dál přít, ostatně ty jsi tady šéf +uculí se+ No teda to máš dobře zařízené +mrkne na něj, zapíše se a vezme si klíče od pokoje+ páni, tak to je ale pokoj +opravdu je příjemně potěšena. Hodí tašku do křesla a svleče si kabát a vyzuje boty+ dám si rychlou sprchu hned jsem tu. +popadne z tašky nějaké prádlo a jde do koupelny, když už je nahá zákručí jí v žaludku, tak vykoukne ze dveří+ mohl bys prosím objednat nějaké jídlo? Mám hlad jak vlk +zazubí se a dopřeje si pořádnou očistu. Když se vrátí do pokoje má má sobě černé kalhotky a nátélník. Z mokrých vlasů jí stékají po zádech kapky vody. Docape k posteli a sedne si na ni.+ omlouvám se, že jsem sem vpadla tak bez ohlášení, ale popotřebovala jsem vypadnout. Začít nebo dělat. Nevěděla jsem kam jinam bych šla +tváří se trochu ztracené a hodně unaveně+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron