Romania - Bucuresti

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » pon bře 05, 2012 1:48 pm

(jojo, Peugeotek:)) )

Dobrý to nic. Uklidní ji rychle a vysvětlí, jak je to s řadící pákou. Tak, zkus to ještě jednou. Rozjeď se, ruku na nachystat na páku, spojka, zařadit vyšší rychlost a pomalu pouštět spojku. Naviguje ji klidně a když položí ruku na páku, zlehka na její ruku položí svou a ve správné chvíli ji pomůže přeřadit. Vidíš, nic to není. A takhle je to pořád dokola. Usměje se.

(himl, to je děsný, vzpomenout si, jak jdou ty úkony po sobě:D a stejně si ještě nejsem jistá, jestli to mám dobře:D )
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon bře 05, 2012 3:18 pm

+Když jí vlk položí ruku na její na páce, tak se zklidní a zkusí to znovu, a protože jí Gabriel pomůže, tak to jde celkem hladce. Troufne si na něj na sekundičku mrknout, a už se usmívá od ucha k uchu. Protože jedou frut rovně je to celkem v pohodě. Syr klepne malíčkem do tý páčky co říkal že je blinkr a začne jí to klinkat na displejíku šipečka v levo. Náhodou jí svítí aj zelená na semaforu a tak zvládne svou první zatáčku+ Máme nějaký konkrétní cíl cesty?
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » pon bře 05, 2012 9:46 pm

No vidíš, paráda. Je to jednoduchý. Mrkne na ni pochvalně. Ne, dnes je to jen taková okružní jízda, tahle silnice nás zavede zase zpátky před hotel, akortá z druhý strany. Ale poustupně budem spanilý jízdy prodlužovat. Slíbí a sleduje silnici před nimi. Tak na další taky vlevo. A pokud pojede někdo zprava, má přednost. Dodá ještě a nechá ji se soustředit.

(lach, to je psina, jsou v Rumunsku, ale praktikujem tady český dopravní předpisy:D)
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte bře 06, 2012 9:25 am

(Iach no to je dobrý! Ale tak budeme celoevropský:) )

Aha, takže když tam někdo pojede... +což se právě děje, jede tam Land Rover a Syr šlápne na brzdu, ale bez spojky a tak jí to tam pěkně zdechne v křižovatce+ Ale né... +kníkne a znovu nastartuje, rozhlídne se na obě strany a když nic nejede tak se rozjede, až dojede k hotelu. Nějak prapodivně si tam lvíčka zaparkuje a trochu rozklepaně vyleze z auta a opře se o kapotu+ Tak jo, přiznám se, že jsem myslela že to bude hračka. +Zapálí si cigáro, nakloní hlavu a tak zvláštně se na Gabriela podívá, jako by chtěla něco říct, ale nakonec si to rozmyslí+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » stř bře 07, 2012 1:17 pm

V pohodě, v klidu znovu nastartuj, rozhlídnout a jeď. Paráda, no vidíš. Pochválí ji. Když dojedou zpět k hotelu a celá trochu rozklepaná vystoupí, přejde k ní a usměje se. Náhodou na to, že to byla premiéra, tak sis vedla dobře. Mrkne na ni s úsměvem. Když se na něj tak zvláštně zadívá, tak lehce pozvedne obočí. Copak máš na srdci, čarodějko? Jsi průhledná jako křišťál. Pousměje se a vyčkávavě se na ni zadívá.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř bře 07, 2012 2:19 pm

Jasně, dyť to bylo hrzný, určitě tě bude bolet za krkem ještě dlouho. No já jsem jen... chmpf Neví jak to nakousnout a tak vypadá poněkud komicky, jak tak přemýšlí jak mu to říct, aby ji hned nezadupal do země Mohla bych tě vidět při úplňku? kníkne tichounce, oči zabodnuté do asfaltu, ale pak je pozvedne a koukne na něj a taky se chci nechat potetovat zkouší to zachránit
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » stř bře 07, 2012 3:06 pm

Ale nebylo, jsou i horší začátky. Pousměje se. Vidět mě při... Překvapeně na ni pohlédne, ale pak sevře rty a zavrtí hlavou. Ne, čarodějko. Na světě je jen málo věcí, který bych pro tebe neudělal, ale tohle patří mezi ně. Nechci abys viděla naše lovy, navíc je to nebezpečné. Je tam celá smečka a pro ně bys byla jen člověk. Vím, že nejsi obyčejný člověk, pro mě určitě ne, ale pro ně ano. Přísně se na ni zadívá. Takže zítra večer budeš hezky v pokoji a spinkat, okey? Podívá se na ni vážně a pohladí ji po tváři.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř bře 07, 2012 3:11 pm

+Smutně svěsí koutky, když ji tak rázně odmítne+ Já jsem jen... chtěla jsem... +Když ji nekompromisně odmítne tak svěsí hlavu+ No tak jo, slibuju že zítra budu v pokoji a nehnu se odtamtud. +Dá ruku na tu jeho a líbne ho do dlaně+ Vždycky jsem chtěla vědět, co mě od tebe poutá a myslela jsem, že tohle je to. A je. Myslela jsem že když tě uvidím... No, tak nic. Já si teď půjdu asi ještě zaběhat... +stočí rozhovor jiným směrem+ Nevíš tu o nějakém dobrém tetovacím salonu?
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » stř bře 07, 2012 11:04 pm

Tak, to rád slyším. Usměje se a políbí ji na čelo. Máš pravdu, je to tohle. Jenže nemůžu popřít to, co jsem. I když bych někdy opravdu rád. Povzdechne si a pohladí ji po vlasech. Dobře, ale buď opatrná. Zbraň máš u sebe? Starostlivě se na ni zadívá. Jo, ve městě mám známého, co má vážně slušný studio. Vezmu tě tam...po úplňku. Upřesní kdy a pousměje. Řekneš mi, co si chceš nechat vytetovat? Zeptá se zvědavě.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř bře 07, 2012 11:18 pm

Zhluboka se nadechne a vydechne a opře si hlavu o jeho pevný hrudník Někdy si říkám, že ten nahoře má fakt hnusný smysl pro humor, nebýt toho... odmlčí se a zase se od něj stáhne Jo jo mám vyhrne si tričko a ukáže mu mazlíka (jsem se dočetla že oba mají nejraději ten svůj magnum, heh) a vykasá zápěstí, kde jí leží oba dva nože Faj, odkývne mu to, ale nemá v úmyslu čekat až na po úplňku, jen doufá, že má u sebe dost peněz To, ti teda neřeknu zakření se, vyplázne na něj jazyk a rozběhne se pryč od hotelu. Zavolej mi! křikne na něj ještě, hodí si kapuci na hlavu a mete si to k řece
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron