Romania - Bucuresti

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Romania - Bucuresti

Příspěvekod Syriana Spinnel » sob úno 25, 2012 11:02 pm

Obrázek

+V Dublinu si na nádraží koupí lístek, a čeká na vlak. Zapálí si cigaretu a protože má ještě hodinu a půl čas, rozhodne se, že si koupí konečně taky mobil. Na lavičce si to tam šteluje, cigaretu v koutku, kabelu po boku+ Ku-rva, v tom aby se tak čert vyznal! +nadává tam a lidi na ni koukají, jako by byla z cizí planety. Nějak se jí nakonec podaří telefon sestrojit, z kapsy vyhrabe starý odrbaný lístek s Beccyiným číslem. Chvilku to zvoní, pak se ozve hlas její přítelkyně+

Ahoj zlato.... Jo, to jsem já... Ne, nic se neděje, jen na nějaký čas odjíždím ze země... Ne, fakt nic... +protočí oči a usměje se+ Potřebuju od tebe kontakt na Gabriela... Ale ne, jenom jedu na malý výlet, potřebuju... +povzdechne si+ to je jedno, pošleš mi to číslo?... Jasně, neboj, dám. Vždyť mě znáš.... +začne se smát Beccyiné poznámce+ Právě proto... Tak pa.... Jasně že zavolám, pa. +típne mobil a dá si ho do zadní kapsy. Nasedne do vlaku, zabere si pro sebe kupé a vyrazí na cestu+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » ned úno 26, 2012 12:14 am

+Pozdě k večeru přijede do Belfastu, kde chytne poslední trajekt do Liverpoolu. Je docela unavená a tak hned po příjezdu do Liverpoolu sežene nějaký docela obyčejný hotel. Když se ubytuje a povzdechne si, protože byla celou dobu zvyklá na svůj hotel. Osprchuje se, objedná si jídlo na pokoj a zamluví si jízdenku do Paříže. Na mobilu jí pípne smska od Beccy, s číslem na Gabriela. Chvilku přemýšlí, jestli mu má napsat, nebo ne, ale nakonec se rozhodne že ne. Lehne si na postel a zadívá se na svůj snubní prsten. Pousměje se a s myšlenkou na Viktora usne+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » ned úno 26, 2012 1:04 am

+Budík ji nemilosrdně vzbudí ve tři ráno. Jestli chce ještě dneska dorazit do Benátek, tak si musí pohnout. Vyčistí si rychlostně zuby, zacálne pobyt a vyrazí do studené ulice Liverpoolu. Cestou na nádraží potká několik opilců a feťáků, jeden ze žebráků ji otravoval tak dlouho, že mu hodila pár drobných. Zapálí si cigáro a pokračuje dál na nádraží+

Hej, kotě! Kam tak pozdě? Pojď se pobavit. +přímo před ní se objeví partička tří mladých kluků+
Sorry, ale z dětma já se nebavím. +pokrčí rameny, odhodí vajgla a chce jít dál+
Ale no tak, kotě, nebuď taková upejpavá, my už dávno nejsme děti, nemusíš se bát, že si neužiješ. +zasměje se ten jeden holohlavej+ Že bysme se podívali, co máš hezkého v tašce? Jsme z chudý rodiny víš? +začne se jí hrabat po kabele+
Fakt nesnáším nevychované smrady. +povzdechne si, a jen tak ledabyle jakože si prohrábne vlasy mávne rukou a ta jí pak sjede k podpažnímu pouzdru. Než se holohlavec naděje má hlaveň magnumu přímo mezi očima+ Šáhni na tu tašku, a je po tobě, chlapečku +zavrní Syr roztomile+ No tak, vy dva mazejte, nebo tady kámošovi nezbyde z mozku už lautr nic. +Chlapci se dívají jeden na druhého a na třetího a pak couvnou a rozběhnou se pryč, takže tam zbyde jenom holohlavej+
Ne... nedělejte to... prosím. +najednou už není takovej hrdina+
Ale ale copak? nechtěl sis hrát? Já se docela bavím? +při pohledu na něj se pobaveně uculí. Natáhne kohoutek a chlapec se při tom zvuku pomočí+ No fuj, takovej jsi byl haur a ted tohle, to je na plínky... Vypadni +propustí ho nakonec+

Kur-va, jestli mi kvůli těm smradům ujede vlak.... +vrčí si když rázně chvátá na nádraží. Vlak dobíhá už rozjetý, tak naskočí do posledního vagónu tak tak. Celá udýchaná se svalí do křesílka, udělá si pohodlí a na chvilku vypne+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » ned úno 26, 2012 2:28 pm

Váš pas a cestovní lístek slečno.
+hlas ji vytrhne ze spánku, mžourne okem a vidí dvojici celníků a průvodčího+ Jo jasně, hned to bude. +hrabe se v tašce a snaží se aby nebyly vidět ty náboje+ Tady je to. +podá jim to a pánové si študujou doklady a jízdenku+
Cestujete do Rumunska? Sama? +zeptá se jí jeden a prohlídne si ji pečlivěji+ Pro tak křehkou ženu to tam může být nebezpečné.
+mile se usměje, jako nevinost sama+ Ano do Rumunska a ano sama, ale přítel na mě bude čekat v Benátkách. +Lže a tváří se při tom stále stejně mile+ takže nemusíte mít strach.
Dobře slečno +vrátí jí doklady+ ale dávejte na sebe pozor. +oba celníci jí pokývnou a přesunou se k dalšímu cestujícímu+
Za hodinu budeme v Paříži. Jedeme na čas. +Mrkne na ni ještě průvodčí a taky jde dál+
+Syr se protáhne, protože je z toho křesla celá zlámaná a snaží se vzpomenout si, co ji Viktor z té francouzštiny naučil, ale nějak ji napadají jen samá konverzačně nevhodná slovíčka. Zrovna projíždí kolem vozík s občerstvením, tak si koupí colu, vytáhne z kapsy mobil a najede na google a na nejpoužívanější fráze při cestování. Pak si to zokuší zapamatovat, ale pohled z okna ji tak uchvátí, že na jazyk okamžitě zapomene, z tašky vyhrabe skicák a tužku a začne něco črtat+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon úno 27, 2012 12:58 pm

+Vystoupí z vlaku a jde na chvilku do města. Naposledy tady byla s Viktorem při svatební cestě. Nadechne se vzduchu a cítí v něm jaro. To jí vykouzlí na tváři úsměv. Zamíří do té cukrárny kam chodily, ale vezme to cestou kolem zdi s nápisy. Lámanou fráninou si objedná velký čokoládový pohár. Vytáhne si zase skicák a začne čmárat Eiffel na kterou má parádní výhled. Zazvoní jí mobil+
Oui?
SYRIANO, KDE U VŠECH DRAKŮ JSI? BECCY MI ŘÍKALA +zahuláká to na ni z mobilu+
Je sui et Paris, Charlie +řekne s úsměvem+
TY SES ÚPLNĚ ZBLÁZNILA! UVĚDOMUJEŠ SI....
Ano, Charlie, všechno si uvědomuju, ale neuvědomuju si, že bych ti musela hlásit kam jedu, nebo nejedu...
SYR, RUMUNSKO JE NEBEZPEČNÉ... +zklidní se trochu+ MOHL JSEM TĚ TAM PŘEMÍSTIT, PŘÍMO ZA GABRIELEM, SAKRA, JAK VLASTNĚ JEDEŠ?
+povzdechne si+ Charlie, nejsem malá holka, a kdybych se chtěla přemístit, tak to udělám sama, chci si užít výlet a jedu vlakem +zapálí si cigáro+
+z telefonu se ozývá smích+ TY JSI VÁŽNĚ PRAŠTĚNÁ, VLAKEM! NO AŽ TĚ NĚKDO ODKROUHNE, TAK SI TO ZRZOUNOVI VYSVĚTLUJ SAMA.... DÁVEJ NA SEBE POZOR, ANO?
+Zasměje se+ Jo to se neboj, mě se tak lehce nezbaví. Jasně že dám. Charlie musím už jít, pojede mi to
NO TAK ALE ZAVOLEJ, JO?
Jasně, čau. +típne to, zakroutí hlavou a dál si nerušeně užívá čokoládovou nálož. Když v klidu dojí, zaplatí, nechá tučné dýško a naposled jde k vlaku, příští zastávka je až v Bucurešti dneska ve tři ráno v noci+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon úno 27, 2012 10:03 pm

Konečně! +Vystoupí z vlaku na téměř prázdné nádraží a první co je, že si zapálí. Má trochu nikotinový absťák. Vyleze před nádraží, sedne si tam v blízkém parku na lavičku, vezme do ruky mobil a naklove smsku, už to docela ovládá.

Sklenička absinthu by mi přišla vhod. Zveš mě? S.

Obrázek
+Chytne si taxíka a nechá se odvést k té největší továrně absinthu ve městě a zapadne do jejího baru. Sedne si tam na barovou židličku, nechá si nalít absinth, zapálí si a čeká+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » pon úno 27, 2012 10:48 pm

Když mu přijde smska, z neznámého čísla, chvíli na ni nechápavě civí, vůbec ho nenapadá, kdo by to mohl být. Přesto ale sedne do auta a dojede do továrny. Cestou míjí členy své smečky, kteří na pozdrav nakloní hlavu na stranu a odhalí krk, zatímco zaměstnanci ho uctivě zdraví. Vejde do baru, který patří k továrně a rozhlédne se šerem, které tam panuje, avšak pro jeho oči je tam světla dost. Když mu pohled přitáhne hříva rudých vlasů, šokovaně se zastaví v půli kroku. Rychlými a pružnými kroky dojde k Syr a opře se rukou o barpult těsně vedle ní. To sis zajela na druhý konec světa kvůli jedné skleničce? Pronese svým hlubokým hlasem a upře na ni své temně hnědé oči.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon úno 27, 2012 11:01 pm

Možná +usměje se a otočí se na židli+ Nebo jsem tě prostě jen chtěla vidět, Gabrieli. Víš, že už hodně dlouho toužím poznat tvé město. +vypadá trochu záhadně+ tedy jen pokud ti to nevadí, kdyby ano, musela bych být jen pouhá turistka ztracená v městě šelem +mrkne na něj a nejradši by ho objala, ale ve vlčí etiketě se nevyzná a uvědomuje si množství očí, které je sledují
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Gabriel » úte úno 28, 2012 12:00 pm

Zakroutí nad ní hlavou, ale nakonec se usměje. Jistě, že mi to nevadí. Moc rád tě vidím. Ale radši se vůbec nebudu ptát, jak ses sem dostala. A sama. Zamračí se na ni. Máš neskutečný štěstí, že ses sem dostala celá. Povzdechne si a sedne si vedle ní. Jak se máš? Pořád jsi...šťastná? Zadívá se jí zkoumavě do očí.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Bukurešť - Rumunsko

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte úno 28, 2012 12:11 pm

No výborně +uculí se a poví barmanovi, ať jim tam nechá celou láhev+ Vy chlapi +zavrtí hlavou+ před pár hodinama mi volal Charlie, dokážeš si to představit. Náhodou abys věděl, přijela jsem vlakem. Jsem velká holka a to svý štěstí mám tady +vezme jeho ruku a dá si ji na bedra+ vidíš? nejsem až TAK naivní. +nad jeho otázkou se zamyslí+ S Viktorem je to v pohodě... ale přestěhovala jsem se zpět na Swanlinbar +koukne na něj zpoza vlasů+ takže se kdykoliv stav.... za Nicci. Hledám práci, vlku, takovou, u které nebudu sedět na zadku. Chápeš? +podívá se mu dlouze do očí+ potřebuju průpravu
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Další

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron