L. A. night trip - Beccy/Charlie zásnuby

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř bře 07, 2012 9:45 pm

Ty si vždycky něco najdeš, tím jsem si jistá. Uculí se a přitiskne se mu zadečkem do klína těsněji a trochu roztřeseně se nadechne, jak ji zalila vlna touhy. Hmm, vážně? Otočí trochu hlavou a otře se tváří o jeho drsné strniště. Představy rozhodně mám, akorát už všechno, co jsem kdy chtěla vyzkoušet, jsem vyzkoušela. Nezapomeň, že mám trochu náskok. Uculí se. Ale to neznamená, že si to s tebou nebudu chtít zopakovat. A to nejen jednou. Mroukne a obě ruce mu položí na stehna a zlehka stiskne.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » stř bře 07, 2012 10:19 pm

Chjo povzdechne si frustrovaně víš jak je tohle pro mě těžký? To vědomí že s tebou neprožiju nikdy nic, co bys už nevyzkoušela? Zajede jí rukou pod tričko Ale zas na druhou stranu je to děsně sexy mít starší a zkušenější ženskou. Přiloží jí své horké rty na krk zkousne ji Jestli tě brzo nebudu mít tak asi vybuchnu zamručí jí do ramene
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř bře 07, 2012 10:49 pm

Ty jsi takový chůdě, moje viď? Mroukne a otočí se k němu. Obejme ho a políbí dlouze na rty. Hmm, tak že bysme tenhle náš výlet ukončili a vrátili se na Tähti, dořešit jisté...neodkladné problémy? Zavrní a chraplavě a pohladí ho po velmi patrné vyboulenině v kalhotách. Navíc stejně cítím, že za chvíli přijde svítání a to bych radši už byla doma. Kalifornské slunce mi moc nesvědčí. Nakrčí nosík a ušklíbne se. Nebo jestli chceš k tobě domů? Dá mu i vybrat:P
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » stř bře 07, 2012 10:54 pm

Jsem pro všema deseti přitiskne ji k sobě a zachraptí při jejím počínání Myslím, že ke mě to bude blíž, navíc se tam potřebuju na něco podívat. No ještě aby mi tě to slunko přismahlo, nevím jak bych si s ním rovnal účty! Botky máš? a všechno? ne že by ho to nějak zajímalo, protože je zaneprázdněný tím, aby je co nejdřív dostrkal na záchod odkud má v úmyslu se přemístit co nejrychlej pryč
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř bře 07, 2012 11:12 pm

Jasně, všechno mám, tady. Zvedne cosi, co vypadá jako miniaturní taštička - Hermionina asi:D Tak jdeme lásko.. Odtáhne ho hezky nenápadně na záchody, přesto je některé dívčiny stíhají závistivými a nenávistnými pohledy. Vezmi mě domů, lásko.... Zašeptá mu horce do rtů a přitiskne se k němu celým tělem.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » stř bře 07, 2012 11:23 pm

Pobaveně se kření jak ty holky kolem stíhají Beccy nenávistným pohledem, a baví se i tím, jak odtamtud zmizí Pracuju na tom, kotě Zabouchne za nimi dveře od hajzlíku, políbí ji hluboce, slibujícně a přemístí k sobě
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Předchozí

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron