L. A. night trip - Beccy/Charlie zásnuby

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned bře 04, 2012 2:13 am

Poslouchá, co ty věcičky umí a je nadšená. To je paráda, nemaj chybu. Kouká jak se před nimi objevil její obraz. Ty tvoje nákupy nejsou vůbec špatný, zlato. Mroukne a líbne ho na hranu čelisti, protože výš nedosáhne. A právě mě napadlo, že až budem mít nakoupeno, můžemm zajít do nějaký správně dekadentní hospody. V L.A. jich byly vždycky mraky, tak doufám, že se to nezměnilo. Navrhne s úsměvem.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » ned bře 04, 2012 2:21 am

Charlie: Mearg, parádní, holka ty ses od tý školy vůbec nezměnila, jsi furt stejně dobrá koukne na Beccy byla to totiž největší šprtka ročníku, teda hned po Syrianě kření se, když jí dává kartu aby to zacáloval
Meargery: Hele nech si toho jo? náhodou jsem byla lepší než Syr. Když jste odešly ze školy, měla jsem nejlepší výsledky +se culí a pěkně mu to zúčtuje+ vlastně jsem si myslela, že si vždycky vezmeš ji +pokrčí rameny a zase tak svatostně očumne Beccy+ ale musím říct, že sis vybral skvěle +vrátí mu kartu+
Charlie - Beccy: Viditelně si povzdechne No, a protože se fakt hodlám ženit jen jednou v životě... klesne před Beccy na koleno, s prstýnkem v ruce, tak jak to praví tradice Žádám tě Rebecco Altamirano, staň se mou, oddej se mi svým já... Navlíkne jí prstýnek na prst a dívá se na ni takovým uplně milounkým pohledem, že by jí snesl i kus nebe, kdyby o to stála
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned bře 04, 2012 2:44 am

Chceš říct, že jste spolu chodily do školy? A se Syr ještě navíc? No potěš koště.... Uculí se. No jo, vybral, i když mu to chvilku trvalo, co? Na druhou stranu... Zamyslí se nad tím poctivě. To nám oběma. Pousměje se a vzápětí zůstane na Charlieho zírat, jakoby mu narostla druhá hlava. Trochu zdivočele se rozhlédne, doufajíc, že nemají moc velké publikum. Proboha, mě z něj vážně trefí šlak myokardu... Zahučí, ale musí se prostě usmívat, jak tak na ni kouká. Prosím tě, vstávej, děsíš tu zákazníky... Nechá si navléct prstýnek a pak ho vytáhne na nohy. To už jsem dávno udělala, ale moc ráda to potvrdím i před nějakou tou oficiální inštancí. Obejme ho a políbí ho měkkce na rty. Tedy až najdem někoho, kdo by nás mohl oddat... Dodá nakonec s pobavením v hlase.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » ned bře 04, 2012 11:18 am

No jo, chodily, ale my se Syr jsme byli o dva ročníky napřed, však víš mrkne na ni vědoucně trvalo, ale já jsem k tomu rozhodnutí musel dozrát! Hají se tvrdošíjně, ale kření se přitom. Beccy může být klidná, protože je kolem půlnoci a obchod má už pro normiko dávno zavřený. No rád jí dělá šoky, heh:P ale vstane, až když jí navlíkne ten prstýnek s očičkem a když slíbí že si ho teda vezme. Možná že mu na chvilku přestalo bít srdce, ale opravdu jen na chvilku. Neboj se, já někoho najdu i kdybych měl jít do pekla (ehm Devlinek? :pii ) Líbne ju na nosík Tak co, jdem do baru? Zapít to? Nebo si tu ještě vybereš nějaký hadříky, myslím, že je to přesně dle tvýho gusta zazubí se Co třeba tyhle střevíčky? přejde k vystaveným botkám
Obrázek
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned bře 04, 2012 1:16 pm

No je mi to jasný, profesoři z vás měli noční můry. Ušklíbne se pobaveně. No, to snad nebude nutný, každopádně by to byl velmi stylový oddávající. Uculí se pobaveně nad tou představou. Hmm, střevíčky jak pro princeznu, co? Cuknou jí koutky, ale mlsně je obhlídne.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » ned bře 04, 2012 6:01 pm

Někdy, až budeme staří... koukne na ni a začne se hlasitě smát ti o tom povykládám. Být to na mě, vezmu tě do Vegas a vezmu si tě tam, bez těch všech pitomin kolem, ale to se asi nehodí no... shrne to No absolutně, ty, jako popelka prostě musíš mít! Zubí se a zdlachmí ty škarbale a zase je zacálne Jsi spokojená, sněhurko?
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned bře 04, 2012 9:28 pm

Až budem staří jo? Tak to díky no, to se v tom případě nedočkám. Zasměje se. Ve Vegas... Zamyšleně na něj koukne. No, úplně blbej nápad to není... Uvidíme, jestli ještě něco vymyslíme. Mrkne na něj. Absolutně, lásko. Mroukne spokojeně, obejme ho a políbí ho na rty. Tak a teď ta hospoda? Pozvedne obočí, je zvědavá, kam ji vezme.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Bruno Duvenblejt » pon bře 05, 2012 11:37 am

+dělá, že si tam se zájmem prohlíží ve vitríně nějaké šperky, přitom velice nenápadně sleduje zrzavého muže a jeho opravdu neobvyklé počínání. Chlap na kolenou není zase tak obvyklý úkaz+ Zase další zblbý chlap, co se žene do chomoutu +zakroutí nechápavě hlavou a vyjde z obchodu+
Uživatelský avatar
Bruno Duvenblejt
Člověk
 
Příspěvky: 138
Registrován: ned zář 19, 2010 8:01 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » pon bře 05, 2012 3:21 pm

Tak jo, měním svoje tvrzení, až já budu starý Obejme ju kolem ramen, krabicu s botkama pod paží a rozrazí dveře a vejdou zas do toho šíleného horkého vlhka. Vlasy se mu začnou kudrnatět, že skoro vypadá jak Hermiona:) No kam... chvilku přeméšlí Viděl bych to na Whiskey and go go. Je to vyhlášený a třeba chytnem nějakou dobrou kapelu. Myslím že jsem viděl leták na Sixx A.M. znáš? Koukne na ni protože já totiž ne
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon bře 05, 2012 9:42 pm

Obejme ho kolem pasu a je si dobře vědoma závistivých pohledů mnohým žen. Tváří se ale, že je nevidí, ale dělá jí to mooc dobře. Cože, Sixx A.M., to si děláš srandu? No tak tam každopádně musíme, určitě se ti budou líbit. Hraje tam basák z Mötley Crüe, toho určitě znáš,ne? Koukne na něj, jakože ať si zkusí říct, že ne. Teda jako, ne znáš, jako znáš, ale znáš, jako že víš o koho jde. Upřesní ještě a div se do toho nezamotá:P
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron